Agd do kuchni - co jest na topie?

Ogłoszenia kupię/sprzedam/zamienię i inne.
no avatar
User

secni1981

Posty

5

Dołączył(a)

31 sty 2017, o 11:18

Lokalizacja

New Haven

Agd do kuchni - co jest na topie?

Postprzez secni1981 » 31 sty 2017, o 11:22

Witam. Mam do Was pytanie. Niedawno planowaliśmy remont kuchni, ale po tym, jak nam padł stary piekarnik zdecydowaliśmy się zrobić małą podmianę sprzętu agd, a remont odłożyć na później. Czy mogłybyście pochwalić się, co macie w kuchniach, ewentualnie, co jest teraz modne i nowoczesne, tak, żebym miała jakieś rozeznanie? Przy okazji, czy lepiej inwestować w coś za większe pieniądze, czy można pozwolić sobie na mniejszy wydatek (np. w przypadku piekarnika). Kwota jest o tyle ważna, że nie chcę wydać niepotrzebnie pieniędzy.
no avatar
User

Dzeko

Posty

12

Dołączył(a)

31 sty 2017, o 14:21

Re: Agd do kuchni - co jest na topie?

Postprzez Dzeko » 31 sty 2017, o 14:33

Najgorsze co można zrobić to kupować to co jest na topie. Przecież nie o to chodzi w robieniu zakupów szczególnie takich, które mają przynosić nam satysfakcje w długim terminie. Tutaj masz przykład sprzętu AGD - https://natanio.pl/tanio-sprzet-agd wybierać jest naprawdę w czym, dlatego warto zrezygnować z funkcji, których nie będziemy potrzebować.
no avatar
User

Hepapi

Posty

3

Dołączył(a)

8 lut 2017, o 10:43

Re: Agd do kuchni - co jest na topie?

Postprzez Hepapi » 8 lut 2017, o 10:48

myślę że standardem teraz jest zmywarka, płyta indukcyjna, okap, lodówka z maszyną do lodu i kuchenka mikrofalowa :)
no avatar
User

lijt

Posty

317

Dołączył(a)

12 lut 2016, o 18:17

Re: Agd do kuchni - co jest na topie?

Postprzez lijt » 28 cze 2017, o 18:33

Zmywarka może jeszcze takim standardem nie jest, ale okapy kuchenne na pewno. Bardzo fajne można w ogóle dostać na stronie castoramy .Wszelkie urządzenia grzewcze to już norma, chyba każdy ma mikro i piekarnik :p
no avatar
User

Cadence

Posty

80

Dołączył(a)

23 mar 2017, o 09:10

Re: Agd do kuchni - co jest na topie?

Postprzez Cadence » 26 wrz 2017, o 14:46

Nie jest ważne co jest na topie ale to, jakich producentów sprzęty są godne uwagi i co może nam dobrze służyć. Ja mam największe zaufanie do firmy Beko i większość sprzętów AGD zarówno tych małych jak i większych, mam właśnie od tej firmy. Ponieważ cieszy się ona ogromnym zaufaniem to ceny bywają różne, a w sklepach stacjonarnych często zawyżone. Ale że dzisiaj mamy alternatywę w postaci ofert online, zawsze można znaleźć wyjście z takiej sytuacji. Moim ostatnim nabytkiem z tej firmy jest https://www.zadowolenie.pl/agd/kuchnie/beko-kuchnia-ceramiczna-csm57300gx i nie muszę chyba dodawać, jak bardzo cieszę się z tego zakupu oraz jak bardzo był on udany.
no avatar
User

ingga

Posty

67

Dołączył(a)

25 kwi 2014, o 08:25

Re: Agd do kuchni - co jest na topie?

Postprzez ingga » 28 wrz 2017, o 18:16

Ja widziałam świetny pierkanik parowy - na pewno sobie taki kupię.
no avatar
User

logo

Posty

177

Dołączył(a)

20 sie 2014, o 14:01

Re: Agd do kuchni - co jest na topie?

Postprzez logo » 9 lis 2017, o 10:32

Na topie są wielofunkcyjne piekarniki w zabudowie.
no avatar
User

gawroneski

Posty

46

Dołączył(a)

28 mar 2018, o 06:31

Lokalizacja

GB

Re: Agd do kuchni - co jest na topie?

Postprzez gawroneski » 31 mar 2018, o 14:12

Płyta indukcyjna jest dobra tylko rachunki za prąd są większe, robot kuchenny fajna rzecz i ubijarka do ciasta rewelacja!
no avatar
User

franciszek29

Posty

1

Dołączył(a)

17 kwi 2018, o 12:44

Re: Agd do kuchni - co jest na topie?

Postprzez franciszek29 » 17 kwi 2018, o 12:46

Ja kupuję gazowe, ponieważ gaz jest jednak tańszy od prądu. A po drugie dużo gotuję, więc płacąc za prąd bardzo dużo, nie miałbym na produkty kuchenne :)
no avatar
User

bogna

Posty

332

Dołączył(a)

8 kwi 2018, o 11:33

Re: Agd do kuchni - co jest na topie?

Postprzez bogna » 28 maja 2018, o 18:35

o kurde a to tak działa że coś akurat jest na topie? Ja jestem na tym etapie że nie dawno do firmy kupowałam zmywarkę, ale na prawdę dobrą firmę trafiłam - Winterhalter. I czyści idealnie. Mimo że ma na prawdę dużo roboty i kilka cykli pod rząd czesto idzie
Następna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.266s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron