Australia, czy USA - gdzie lepiej na wakacje & kurs języka?

Chorwacja? Egipt? Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku za granicą.
no avatar
User

Domkim2.pl

Posty

72

Dołączył(a)

20 kwi 2018, o 09:07

Re: Australia, czy USA - gdzie lepiej na wakacje & kurs języ

Postprzez Domkim2.pl » 31 lip 2018, o 10:03

Moim zdaniem najlepiej jest w USA. Amerykański angielski jest najbardziej popularny i moim zdaniem prostszy niż wersja brytyjska, do której bardziej podobna jest odmiana australijska.
www.Domkim2.pl- domki letniskowe nad Bałtykiem.
no avatar
User

tulipan

Posty

1212

Dołączył(a)

17 lut 2016, o 13:00

Re: Australia, czy USA - gdzie lepiej na wakacje & kurs języ

Postprzez tulipan » 6 sie 2018, o 07:20

Myślę, że w Polsce też znajdziecie bardzo dobre kursy językowe. Polecam chociażby rzucić okiem na taką opcję jak nauka angielskiego piastów. Znajdziecie u nich kursy dla osób w każdym wieku, a przy okazji zdacie też egzaminy językowe, które otworzą przed Wami wiele różnych możliwości.
no avatar
User

Imbachhorn.eu

Posty

44

Dołączył(a)

3 sie 2016, o 06:41

Re: Australia, czy USA - gdzie lepiej na wakacje & kurs języ

Postprzez Imbachhorn.eu » 6 sie 2018, o 11:50

Na pewno najbardziej egzotyczna z tego zestawienia jest Australia, moim zdaniem to dobre miejsce na posłanie dziecka na taki kurs.
no avatar
User

Ramina

Posty

110

Dołączył(a)

21 maja 2017, o 17:17

Re: Australia, czy USA - gdzie lepiej na wakacje & kurs języ

Postprzez Ramina » 12 sie 2019, o 06:20

Mnie osobiście bardzo podoba pomysł z wyjazdem do Australii, jednak tak naprawdę nie mogę sobie na niego pozwolić, w związku z czym jeżeli już coś wybiorę, będzie to oferta TalkBack jeżeli chodzi o naukę angielskiego. Możemy tutaj uczyć się indywidualnie we własnym domu. Tempo nauki jest dostosowane do indywidualnych możliwości osoby uczącej się, a przy tym nie podpisujemy żadnych, wiążących umów.
no avatar
User

tulipan

Posty

1212

Dołączył(a)

17 lut 2016, o 13:00

Re: Australia, czy USA - gdzie lepiej na wakacje & kurs języ

Postprzez tulipan » 23 sie 2021, o 11:50

Można też zdecydować się na indywidualne lekcje języka. Taką możliwość znajdziecie na stronie https://edoo.pl/angielski-junior/ . Uważam, że taki indywidualny kurs przez Skype to bardzo wygodne rozwiązanie. Szczególnie, że w ofercie mają także specjalne zajęcia dla najmłodszych.
no avatar
User

marti.80

Posty

82

Dołączył(a)

24 mar 2014, o 17:49

Re: Australia, czy USA - gdzie lepiej na wakacje & kurs języ

Postprzez marti.80 » 25 sie 2021, o 10:11

Nauka języka w połączeniu z praktyką i ćwiczeniami, wydaję mi się że nie ma lepszego rozwiązania.
no avatar
User

KarolMis

Posty

97

Dołączył(a)

9 lut 2021, o 22:03

Re: Australia, czy USA - gdzie lepiej na wakacje & kurs języ

Postprzez KarolMis » 30 sie 2021, o 17:55

My zdecydowaliśmy się postawić na wakacje w Dziwnowie. Piękne plaże, świetnie miejsce do wypoczynku i już zarezerwowaliśmy sobie domek na wrzesień w http://www.morskachatka.pl/ za rozsądne pieniądze. Teraz zostaje już tylko czekać i liczyć na ładną pogodę aby móc ładować baterie w pełnym słońcu. A jak tam będzie u Was na wakacjach?
no avatar
User

ważniak

Posty

983

Dołączył(a)

30 sie 2021, o 17:10

Re: Australia, czy USA - gdzie lepiej na wakacje & kurs języ

Postprzez ważniak » 29 gru 2021, o 09:54

Niestety ja nigdy jeszcze z takich ofert nie korzystałem, ale na pewno samo poznanie języków obcych jest bardzo ważne w naszym życiu. Osobiście mogę każdemu polecić bardzo ciekawy artykuł http://www.biznesplan.net.pl/tlumaczeni ... -dogadamy/ gdzie dokładnie opisano jak wygląda tłumaczenie wideokonferencji.
no avatar
User

podrozniczka66

Posty

1145

Dołączył(a)

28 wrz 2018, o 11:04

Re: Australia, czy USA - gdzie lepiej na wakacje & kurs języ

Postprzez podrozniczka66 » 21 kwi 2022, o 14:05

Ja chyba poleciałabym do USA jednak. Od kiedy nie m konieczności posiadania wizy podczas podróży turystycznej to nie ma tyle załatwiania spraw przed wyjazdem i Stany Zjednoczone są dla nas bardziej dostępne. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj https://estavisa.pl/koronawirus-i-podro ... wania-wiz/
Warto więc moim zdaniem rozważyć właśnie ten kierunek
no avatar
User

podrozniczka66

Posty

1145

Dołączył(a)

28 wrz 2018, o 11:04

Re: Australia, czy USA - gdzie lepiej na wakacje & kurs języ

Postprzez podrozniczka66 » 30 maja 2022, o 15:29

.
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.063s | 14 Queries | GZIP : Off ]