Byliście na urlopie w Bieszczadach?

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

Agnieszka3

Posty

209

Dołączył(a)

29 sty 2013, o 09:15

Byliście na urlopie w Bieszczadach?

Postprzez Agnieszka3 » 30 cze 2014, o 14:18

Coraz bardziej podoba mi się ten kierunek wakacyjny i zastanawiam się czy tam pojechać w tym roku.
Jak mam czas to czytam tutaj: http://www.mojebieszczady.edu.pl/ o tym regionie (jest tam sporo praktycznych i przydatnych informacji).
Gdybyście mieli polecić komuś wypoczynek w górach, to które z polskich pasm górskich byście polecili i dlaczego?
no avatar
User

ingga

Posty

67

Dołączył(a)

25 kwi 2014, o 08:25

Re: Byliście na urlopie w Bieszczadach?

Postprzez ingga » 10 lip 2014, o 13:32

Cześć :) Ostatnio byłam na szlaku niedaleko Ustrzyk Dolnych :) Na początku nie wiedziałam gdzie co i jak, w pewnym momencie jak zrobiło się ciemno to się zgubiłam i trafiłam do pensjonatu http://rabe.pl Tam też spędziłam noc :) Moim zaskoczeniem było to, że w cenę noclegu było wliczone śniadanie, które było pyszne. Następnego dnia jak zrobiło się jasno wysuszyłam w stronę Połoniny Caryńskiej, która polecam. Widok jest cudowny, w szczególności w słoneczny dzień :)
no avatar
User

beketka

Posty

6

Dołączył(a)

16 lip 2014, o 15:23

Re: Byliście na urlopie w Bieszczadach?

Postprzez beketka » 16 lip 2014, o 15:32

Ja niestety nigdy nie byłam w Bieszczadach, ale bardzo bym chciała wyjechać. W tym roku na pewno mi się nie uda, bo wakacje mam już dopięte na ostatni guzik, ale może w przyszłym, kto wie:) To takie moje niespełnione marzenie:)
no avatar
User

VillaPalladium.pl

Posty

44

Dołączył(a)

2 sie 2014, o 11:02

Re: Byliście na urlopie w Bieszczadach?

Postprzez VillaPalladium.pl » 2 sie 2014, o 11:28

Ja 2 razy miałem okazje być w Bieszczadach,jednak nie wspomina tego czasu zbyt miło,raz że zabrakło pogody,a dwa jakoś dla mnie mało atrakcji więc zdecydowanie bardziej wolę spędzić swój urlop nad morzem w Gdańsku:)
no avatar
User

kijaneczka

Posty

27

Dołączył(a)

18 lip 2014, o 08:14

Re: Byliście na urlopie w Bieszczadach?

Postprzez kijaneczka » 17 wrz 2014, o 07:49

Ja raz wybrałam się zimą na narty w Bieszczady i podziwiam wszystkie osoby, które nie boją się jeździć na nartach. Muszę przyznać, że na narty to Ja się nie nadaję i podziwiam wszystkich osoby co dają radę. W zimie to preferuję tylko paintball i to tylko laserowy w www.lasercamp.pl do którego w miarę się nadają.
no avatar
User

BalticKorona_pl

Posty

40

Dołączył(a)

18 wrz 2014, o 09:48

Re: Byliście na urlopie w Bieszczadach?

Postprzez BalticKorona_pl » 18 wrz 2014, o 10:03

Bieszczady to urokliwe miejsce,ale jeżeli mam wybierać to oczywiście Zakopane lub Karpacz- moim zdaniem jest tam o wiele więcej atrakcji niż w Bieszczadach,a grunt to aby pogoda dopisała,wtedy można zdobywać szczyty:)

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.064s | 12 Queries | GZIP : Off ]