Chrzciny - w domu czy w lokalu?

Coś ciekawego dzieje się w twojej okolicy? Masz jakieś ciekawe aktualne informacje związane z turystyką? Napisz o tym w tym dziale.
no avatar
User

Magdusia

Posty

28

Dołączył(a)

7 cze 2016, o 13:36

Chrzciny - w domu czy w lokalu?

Postprzez Magdusia » 5 wrz 2016, o 12:11

Pytanie tak jak w temacie. Niedługo przyjdzie mi zmierzyć się z organizacją chrzcin i nie wiem, na którą opcję się zdecydować. Jak to wyglądało u Was? Co radzicie?
Wiadomo, chrzciny w domu to sporo roboty i zamieszczania. Z drugiej strony te organizowane w lokalu pewnie sporo kosztują.
No i mam zagwozdkę.
no avatar
User

wakacyjna

Posty

63

Dołączył(a)

30 sty 2013, o 10:38

Re: Chrzciny - w domu czy w lokalu?

Postprzez wakacyjna » 6 wrz 2016, o 09:19

Zależy jeszcze, ilu gości ma być na chrzicnach. No bo ugotowanie obiadu dla ośmiu osób to raczej nie problem, ale przy dwudziestu osobach zaczynają się już komplikacje. Zastanów się, czy masz np. odpowiednią ilość zastawy.
Jeśli chodzi o chrzciny w lokalu, to wcale nie muszą kosztować fortuny. Tu jest to fajnie opisane: http://hotelnabloniach.pl/blog/chrzciny-lokalu-domu/ . Generalnie, nawet przy chrzcinach w domu trzeba się liczyć z wydatkami. Oprócz zakupów spożywczych trzeba pomyśleć o dokupieniu obrusów, czy zastawy, no i koszty rosną.
Ja z wygody i lenistwa pewnie postawiłabym na lokal ;)
no avatar
User

rezona

Posty

531

Dołączył(a)

24 lip 2016, o 10:58

Re: Chrzciny - w domu czy w lokalu?

Postprzez rezona » 12 paź 2016, o 10:27

Jak dla mnie chrzciny można spokojnie zorganizować w domu, bo to w końcu przede wszystkim uroczystość rodzinna i na tym powinno się skupić.
no avatar
User

Hotel Klimek****SPA

Posty

68

Dołączył(a)

16 lis 2015, o 08:24

Lokalizacja

Muszyna

Re: Chrzciny - w domu czy w lokalu?

Postprzez Hotel Klimek****SPA » 31 paź 2016, o 21:28

Tak jak pisze wakacyjna, również w przypadku organizacji chrzcin w domu trzeba się liczyć ze sporymi kosztami. A jeśli zapraszamy większą liczbę osób, to naprawdę polecamy przenieść uroczystość do lokalu. :) W Hotelu jak i w Pensjonacie Klimek organizujemy tego typu przyjęcia (jak również wszelkie inne rodzinne spotkania) i goście są zawsze bardzo zadowoleni z naszej obsługi, wystroju i menu. :) A przede wszystkim z tego, że to my się troszczymy o każdy szczegół. :)
no avatar
User

wiktoryna

Posty

316

Dołączył(a)

22 lip 2016, o 08:15

Re: Chrzciny - w domu czy w lokalu?

Postprzez wiktoryna » 8 lis 2016, o 09:32

wygodniej oczywiście w lokalu, przynajmniej można się swobodnie cieszyć imprezą
no avatar
User

Innovation

Posty

35

Dołączył(a)

17 sty 2017, o 20:01

Re: Chrzciny - w domu czy w lokalu?

Postprzez Innovation » 18 sty 2017, o 16:14

My zrobiliśmy w lokalu przy plaży - mieszkamy w Gdyni...
Najlepszy ranking finansowy w sieci: ranking chwilówek
no avatar
User

karmelova

Posty

1

Dołączył(a)

24 sty 2017, o 12:43

Re: Chrzciny - w domu czy w lokalu?

Postprzez karmelova » 24 sty 2017, o 12:45

Fajną opcją jest zrobić je w lokalu, takim małym miejscowym. Nie będziesz musiała gotować, sprzątać itd
no avatar
User

toffik83

Posty

10

Dołączył(a)

1 wrz 2016, o 08:07

Re: Chrzciny - w domu czy w lokalu?

Postprzez toffik83 » 21 kwi 2017, o 13:36

To zależy od ilości zaproszonych osób
no avatar
User

Ditto

Posty

4

Dołączył(a)

15 kwi 2017, o 03:44

Lokalizacja

Poznań

Re: Chrzciny - w domu czy w lokalu?

Postprzez Ditto » 5 maja 2017, o 12:17

Ja bym zrobił w lokalu nie trzeba, gotować, sprzątać i się zamartwiać. W lokalu przychodzisz na gotowe, nawet wystrój załatwiają. Chrzciny w domu są też pewnie miłe, ale gdy porównam ceny nie ma aż takiej różnicy. Wole dołożyć i mieć spokój.
no avatar
User

DworSierakow.pl

Posty

64

Dołączył(a)

27 lut 2017, o 07:21

Re: Chrzciny - w domu czy w lokalu?

Postprzez DworSierakow.pl » 15 maja 2017, o 05:14

Moim zdaniem warto wybrać klimatyczne miejsce na urządzenie chrzcin zamiast standardowo w domu, dzięki czemu mamy spokój i nie musimy notorycznie stać w kuchni czy obsługiwać gości. Chętnie pomożemy jeżeli chodzi o samą organizację, zapraszamy :)
Następna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.060s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron