Chrzest- zaproszenia.

Ogłoszenia kupię/sprzedam/zamienię i inne.
no avatar
User

madlenka

Posty

480

Dołączył(a)

28 lut 2019, o 15:29

Chrzest- zaproszenia.

Postprzez madlenka » 6 mar 2019, o 16:45

Witam poszukuję od niedawno eleganckich, ale niebanalnych zaproszeń na chrzest mojego syna. Może mi doradzicie, gdzie mogłabym znaleźć jakieś wyjątkowe karteczki? Koleżanka ostatnio z pracy wspominała coś o firmie https://farrowdesign.pl , ale jeszcze nie sprawdziłam ich ofertę... Mają tam ładne kartki?
no avatar
User

Elipsa

Posty

68

Dołączył(a)

3 wrz 2018, o 12:02

Re: Chrzest- zaproszenia.

Postprzez Elipsa » 7 mar 2019, o 12:11

Nie mam odwagi wejść w link, który jest niesprawdzony. Wirusy krążą po internecie, pamiętajmy o tym.

A co do zaproszeń. Myślę, że najfajniejsze byłyby takie ręcznie wykonane zaproszenia, które potem stanowią rewelacyjną pamiątkę do włożenia nawet do albumu rodzinnego. I koniecznie kupione w polskiej firmie, bo po co wydawać pieniądze do Chin :)
no avatar
User

Desperado

Posty

544

Dołączył(a)

8 lut 2019, o 14:06

Re: Chrzest- zaproszenia.

Postprzez Desperado » 11 mar 2019, o 09:03

To może być bardzo fajna opcja. Chętnie węzmę was na chrzest. To może być świetna opcja!
_____________________
Pisanie prac magisterskich - Toruń
no avatar
User

lokka

Posty

497

Dołączył(a)

22 sty 2019, o 06:33

Re: Chrzest- zaproszenia.

Postprzez lokka » 3 maja 2019, o 07:43

My takie zaproszenia dla naszej córeczki zamawialiśmy przez internet, a dokładniej w sklepie internetowym Happenings.pl. Maja tam nie tylko zaproszenia i dodatki na chrzest, ale również zaproszenia na roczek i inne okazje :) Wszystkie są oryginalne, nietuzinkowe i wcale niedrogie :) Polecam gorąco się tam rozejrzeć :)
no avatar
User

tulipan

Posty

1212

Dołączył(a)

17 lut 2016, o 13:00

Re: Chrzest- zaproszenia.

Postprzez tulipan » 22 kwi 2021, o 10:40

A ja mam trochę inny problem, a mianowicie w sierpniu idę na chrzciny i zastanawiam się nad tym, co najlepiej mu kupić w prezencie. Rozważam dewocjonalia ze sklepu Meritohurt: https://www.meritohurt.pl/etui-i-pudelk ... zance.html . Jak sądzicie, czy to dobry pomysł?
no avatar
User

cialo

Posty

306

Dołączył(a)

3 lis 2020, o 08:23

Re: Chrzest- zaproszenia.

Postprzez cialo » 27 maja 2021, o 16:56

Ja akurat szukam dekoracji na chrzest, ponieważ planuję przyjęcie zorganizować w domu. Powiem wam szczerze, że przejrzałam wiele ofert w sieci, ale nic nie zainteresowało mnie tak bardzo jak https://sakramento.pl/ No i plus za to, że mają przystępne ceny.
no avatar
User

widlo

Posty

9

Dołączył(a)

26 maja 2021, o 09:46

Re: Chrzest- zaproszenia.

Postprzez widlo » 29 maja 2021, o 20:48

najlepszym zaproszeniem to jest osobite :)
no avatar
User

myjkokarol

Posty

1

Dołączył(a)

8 cze 2021, o 22:17

Re: Chrzest- zaproszenia.

Postprzez myjkokarol » 8 cze 2021, o 22:18

Ja zamówiłem bardzo proste zaproszenia dopasowane do okazji, jaką jest chrzest

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.069s | 12 Queries | GZIP : Off ]