Cola w ciąży

Ogłoszenia kupię/sprzedam/zamienię i inne.
no avatar
User

jagna

Posty

271

Dołączył(a)

1 lip 2013, o 13:35

Cola w ciąży

Postprzez jagna » 29 kwi 2020, o 05:24

Dziewczyny czy piłyście moze colę w ciązy? Jestem w ciazy i mam niesamowitą wprost ochotę na łyczka.
Na tym polega problem z piciem. Gdy wydarzy się coś złego, pijesz, zeby zapomnieć. Kiedy zdarzy się coś dobrego, pijesz, żeby to uczcić. A jeśli nie wydarzy się nic szczególnego, pijesz po to, zeby coś się działo
no avatar
User

talissa

Posty

207

Dołączył(a)

18 lis 2014, o 08:38

Re: Cola w ciąży

Postprzez talissa » 29 kwi 2020, o 07:00

Ja w pierwszej ciąży piłam cały czas gazowaną wodę. Gazowana woda nie jest niezdrowa bo nie są niezdrowe bąbelki ale cukier. Niestety ale w napojach gazowanych słodzonych są ogromne ilości cukr i nie ma tutaj znaczenia czy pijesz colę czy moze sprite.
Teraz też mnie ciągnie ale właśnie na colę i napoje gazowane. Niewielkie ilości nie powinny Ci zaszkodzić ale powinnaś się pilnować i na pewno nie pić ich codziennie.... Pije ale staram się ograniczać, tylko jak mi się niesamowicie chce.

Zerknij sobie tutaj:
https://lupiko.pl/cola-w-ciazy

Na tej stronie temat jest dokładniej opisany.
no avatar
User

krolik

Posty

27

Dołączył(a)

5 maja 2020, o 10:36

Re: Cola w ciąży

Postprzez krolik » 5 maja 2020, o 13:43

aż tak Ci się chce tego syfu?
no avatar
User

krolik

Posty

27

Dołączył(a)

5 maja 2020, o 10:36

Re: Cola w ciąży

Postprzez krolik » 5 maja 2020, o 13:44

daj sobie spokój z tą colą , zjedz czy wypij coś zdrowego, to przynajmniej dziecko będzie potem bez alergii
no avatar
User

lokka

Posty

502

Dołączył(a)

22 sty 2019, o 06:33

Re: Cola w ciąży

Postprzez lokka » 25 maja 2020, o 07:43

Ja myślę, że do ciąży należy się odpowiednio przygotować ;) Bardzo fajne są na przykład kalendarze ciąży, na przykład takie jak ten na stronie internetowej https://www.mustela.pl/mustela-blog/6-tydzien-ciazy-kalendarz-ciazy. Opisują one objawy w poszczególnych tygodniach, wskazują też na badania, jakie należy wtedy wykonać ;)
no avatar
User

karinos

Posty

7

Dołączył(a)

9 lip 2018, o 06:58

Re: Cola w ciąży

Postprzez karinos » 14 lip 2021, o 16:39

W ciąży powinnaś zdrowo się odżywiać, dlatego colę lepiej odstawić na bok i sięgnąć po zdrowy sok, np. sok z czarnej porzeczki BIO premium (NFC) od Korab Garden. Ich owoce są ekologiczne, do soku nie dodają konserwantów czy barwników. Wysoką jakość potwierdzają certyfikaty. W końcu zdrowie dziecka jest ważne dla każdego rodzica, szczegóły znajdziesz na stronie https://korabgarden.pl/produkty/sok-z-c ... remium-nfc .
no avatar
User

olek94

Posty

55

Dołączył(a)

18 lut 2018, o 20:29

Re: Cola w ciąży

Postprzez olek94 » 17 wrz 2021, o 06:00

Ja lubię Pepsi i żona co prawda ograniczyła picie jej w ciąży, ale całkowicie z niej nie zrezygnowała. Wszystko trzeba robić z umiarem.
Polish language is easy. Learn with us.
no avatar
User

Desperado

Posty

549

Dołączył(a)

8 lut 2019, o 14:06

Re: Cola w ciąży

Postprzez Desperado » 20 wrz 2021, o 08:06

Cola jeśli już to cola zero. Bez cukru moim zdaniem!!!
________________________
samo-dzielni.pl/konsultacje-psychologiczne-dla-nastolatkow/
no avatar
User

ważniak

Posty

987

Dołączył(a)

30 sie 2021, o 17:10

Re: Cola w ciąży

Postprzez ważniak » 7 sty 2022, o 18:38

Nie wiem czy to jest dobry pomysł ale jako, że nie jestem lekarzem to również nie będę się na ten temat wypowiadał. Ja za to jestem zdania, że z napojów ciepłych bardzo smaczna jest kawa w kapsułkach https://www.nespresso.com/pl/pl/order/capsules/original za którą ja przepadam. Tak naprawdę to odkąd ją spróbowałem pierwszy raz to do dnia dzisiejszego codziennie ją piję.
no avatar
User

szyszeczka

Posty

336

Dołączył(a)

19 paź 2018, o 11:38

Re: Cola w ciąży

Postprzez szyszeczka » 2 lut 2023, o 12:43

:))))))))))
Następna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.094s | 12 Queries | GZIP : Off ]