Dach

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

tulipan

Posty

1208

Dołączył(a)

17 lut 2016, o 13:00

Dach

Postprzez tulipan » 27 sie 2020, o 18:40

Dobrym rozwiązaniem sa wiązary w technologii płytek kolczastych https://wpwinvest.pl/realizacje/konstru ... -lodz-2454 Metalowe płytki kolczaste pozwalają uzyskać trwałą konstrukcję, która posłuży latami. Takie wiązary sa tańsze niz tradycyjne, nie wymagają stropu betonowego, ścian nośnych ani podpór. Dodatkowo zyskuje się miejsce na poddaszu
no avatar
User

Geniusz85

Posty

500

Dołączył(a)

1 mar 2019, o 15:04

Re: Dach

Postprzez Geniusz85 » 7 wrz 2020, o 11:54

Dobry dach na pewno się przyda. Za luksus trzeba płacić. Zwłascza w Polsce.
______________________________
Prace licencjackie z pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej
no avatar
User

ynos89

Posty

117

Dołączył(a)

8 lis 2017, o 10:34

Re: Dach

Postprzez ynos89 » 19 paź 2020, o 08:20

Bardzo dobrze, że poruszyliście na tym forum temat dachu i ja chciałbym dodać coś od siebie. Nie wiem, czy zdajecie sobie sprawę, że wybór odpowiedniego pokrycia dachowego to niezwykle istotna sprawa. Sam często słyszę od znajomych co aktualnie budują domy, albo remontują, że ważna jest tylko cena i to wszystko. No niestety, tak nie jest moi drodzy. Warto stawiać na sprawdzone i trwałe rozwiązania, które wytrzymają upływ czas i warunki pogodowe. Gdyby ktoś z was szukał takiego materiału, to polecam tę https://www.gerardroofs.pl/pl/produkty/gerard-classic opcję. Dachówka z posypką wulkaniczną, to naprawdę porządne rozwiązanie, które sprawdza się na co dzień. Zainteresowanym polecam zerknięcie na tamtą stronę. Znajdziecie tam mnóstwo przydatnych informacji, które powinny wam pomóc w wyborze. Co równie istotne, dostępna jest szeroka gama kolorystyczna. Każdy powinien odnaleźć wariant pasujący mu do koncepcji projektu i własnych preferencji. Polecam zerknąć pod ten adres i zobaczyć szczegóły samemu!
no avatar
User

Haidi

Posty

68

Dołączył(a)

29 sty 2020, o 11:03

Re: Dach

Postprzez Haidi » 4 lis 2020, o 13:35

Z tego co widzę, to coraz większa popularność zyskują u nas w kraju dachy z prefabrykatów. Wcale mnie to nie dziwi, bo takie dachy są solidne, szybko się je stawia, a cenowo wychodzą bardzo korzystnie. Jeśli chodzi o konkretną firmę, która wykona wam projekt takiego dachu, a także zmontuje go na budowie, to polecam Binder Projekt z Włocławka. Prowadzi ją projektant z uprawnieniami budowlanymi oraz kierowniczymi jeśli chodzi o roboty budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń. Ma ponad 10-letnie doświadczenie przy projektowaniu drewnianych konstrukcji na wielu inwestycjach, różnej wielkości i przeznaczenia.
no avatar
User

Geniusz85

Posty

500

Dołączył(a)

1 mar 2019, o 15:04

Re: Dach

Postprzez Geniusz85 » 20 lis 2020, o 09:49

Muszę sobie dobry dach kupić. Musi być on drogi, abym mógł żyć w luksusie.
___________________________________
Praca magisterska z Prawa o świadku koronnym
no avatar
User

Milosz

Posty

41

Dołączył(a)

29 sty 2020, o 12:02

Re: Dach

Postprzez Milosz » 28 paź 2021, o 04:03

Jeśli szukacie dobrego pokrycia to polecam blachodachówkę. My kupiliśmy blachodachówkę z firmy Blachotrapez. Polecił nam ja znajomy budowlaniec. Dachówka jest świetnej jakości, precyzyjnie wykonana, łatwo i szybko się ją kładzie. A przy tym jest bardzo solidna i to wybór na lata. Sama firma daje na nią gwarancję 60-letnią.
no avatar
User

ważniak

Posty

972

Dołączył(a)

30 sie 2021, o 17:10

Re: Dach

Postprzez ważniak » 6 lis 2021, o 10:10

Jest on bardzo ważny
no avatar
User

kalas

Posty

1

Dołączył(a)

29 gru 2021, o 10:20

Re: Dach

Postprzez kalas » 29 gru 2021, o 11:57

my długo szukaliśmy odpowiedniej ekipy do zrobienia dachu i w końcu skontaktowaliśmy się ze sporą firmą, o której znaleźliśmy informacje na https://dobuduj.pl/czy-wybor-dekarza-je ... o-istotny/ - sprawdzili się świetnie, działali szybko i sprawnie. godni polecenia
no avatar
User

mczay

Posty

688

Dołączył(a)

28 lut 2018, o 00:32

Re: Dach

Postprzez mczay » 14 cze 2022, o 07:40

Myślałeś może o takiej ofercie, jak konstrukcje dachowe Olsztyn https://www.tartakchmielen.pl/wiazary-dachowe/ ? Możesz zamówić u nich więzar dachowy wraz z montażem. Jeśli chodzi o zalety takiego rozwiązania, to niewątpliwie, jest to obniżenie kosztów budowy, możliwość wykonania poddasza lub strychu, czy lekkość konstrukcji.
no avatar
User

ważniak

Posty

972

Dołączył(a)

30 sie 2021, o 17:10

Re: Dach

Postprzez ważniak » 16 lut 2023, o 11:49

Sama budowa jest dość niebezpiecznym miejscem i ja jeszcze chcę dodać, że właśnie dlatego bardzo dobrze jest wiedzieć jak właściwie go oznaczyć. Muszę dodać, że bez problemów tabliczki teren budowy na pewno znajdziemy w https://znaki-bhp.pl/pl/c/Teren-budowy/1023 i właśnie dlatego ja zachęcam was do ich stosowania.
Następna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.152s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron