Dekoracyjne wanny wolnostojące

Ogłoszenia kupię/sprzedam/zamienię i inne.
no avatar
User

olex1975

Posty

5

Dołączył(a)

1 lut 2017, o 09:30

Lokalizacja

Fayetteville

Dekoracyjne wanny wolnostojące

Postprzez olex1975 » 1 lut 2017, o 09:31

Wolnostojąca wanna na ozdobnych nóżkach kojarzy nam się najczęściej ze stylem retro. Wkomponowuje się znakomicie w większych łazienkach. Jej niewątpliwą zaletą jest nietypowy kształt, kolor lub materiał, z którego bywa wykonana. Możemy kupić wannę czarną, złotą, niebieską lub czerwoną - dodatkowo ozdobioną różnymi elementami dekoracyjnymi oraz wykonaną np. ze szkła, drewna lub kamienia naturalnego. Można powiedzieć, że to jest wanna królewska. Łazienka z taką wanną zawsze będzie wyglądać elegancko. Jednak jej zakup powinien być przemyślany, gdyż używać jej będziemy przez lata. Jest wiele czynników, które należy wziąć pod uwagę: rozmiar i zagospodarowanie przestrzeni, wystrój wnętrza oraz indywidualne potrzeby domowników. Jeśli rozpatrzymy te kwestie, na pewno uda nam się wybrać model idealnie pasujący do naszej łazienki. Można umieścić je na środku łazienki, w rogu lub przy ścianie - w każdym przypadku łazienka wyglądać będzie wykwintnie i stylowo. Tylko jest mały nieistotny problem. Nie mam tu na myśli ceny, która jest wprost proporcjonalna do wyglądu. Jak sądzicie czy takie wanny są praktyczne? Gdzie pomieścić przybory toaletowe i ręczniki, żeby było wygodnie po nie sięgnąć? I jak tu się wziąć za utrzymanie jej w czystości?
no avatar
User

Michan

Posty

3

Dołączył(a)

1 lut 2017, o 10:34

Re: Dekoracyjne wanny wolnostojące

Postprzez Michan » 1 lut 2017, o 10:40

Zawsze można użyć myjki ciśnieniowej jeśli masz odpływ w łazience na podłodze ;)
no avatar
User

Innovation

Posty

35

Dołączył(a)

17 sty 2017, o 20:01

Re: Dekoracyjne wanny wolnostojące

Postprzez Innovation » 1 lut 2017, o 13:30

Wanna jest słaba. Zajmuje dużo przestrzeni a miejsce pod nią ma ograniczone zastosowania, nie wspomnę już o zbieraniu się tam kurzu. Zabudowa tej przestrzeni to w mojej opinii najrozsądniejszy wybór jeśli ktoś się decyduje na wannę, no ale później jest problem z dostępem w przypadku awarii. Dlatego ja zdecyduje się na kabinę prysznicową ewentualnie z niedużym brodzikiem.
Najlepszy ranking finansowy w sieci: ranking chwilówek
no avatar
User

Natalia423

Posty

3

Dołączył(a)

2 lut 2017, o 17:17

Re: Dekoracyjne wanny wolnostojące

Postprzez Natalia423 » 2 lut 2017, o 17:19

Najlepszy oczywiście prysznic
no avatar
User

irkleg

Posty

3

Dołączył(a)

6 lut 2017, o 14:33

Re: Dekoracyjne wanny wolnostojące

Postprzez irkleg » 6 lut 2017, o 14:33

Całkiem fajne te wanny
no avatar
User

rezona

Posty

531

Dołączył(a)

24 lip 2016, o 10:58

Re: Dekoracyjne wanny wolnostojące

Postprzez rezona » 9 lut 2017, o 11:26

Takie wanny rzeczywiście są fajne, ale trzeba mieć także dla nich miejsce.
no avatar
User

Nobesyt

Posty

54

Dołączył(a)

12 sty 2016, o 16:54

Re: Dekoracyjne wanny wolnostojące

Postprzez Nobesyt » 11 lut 2017, o 22:56

Ja mam mieszkanie po babci, w którym jest piękna wanna, ale do renowacji i tak teraz czytam, jak przebiega renowacja wanny żeliwnej https://www.castorama.pl/forum/diy-miej ... -zeliwnej/ Nie chcę kupować nowej, bo ta jest naprawdę stylowa, jednak nieco przyniszczona. Robiliście kiedyś renowację wanny?
no avatar
User

joanndg5

Posty

6

Dołączył(a)

21 lis 2016, o 09:30

Re: Dekoracyjne wanny wolnostojące

Postprzez joanndg5 » 13 lut 2017, o 10:52

całkiem niezłe te wanny
no avatar
User

Ramina

Posty

110

Dołączył(a)

21 maja 2017, o 17:17

Re: Dekoracyjne wanny wolnostojące

Postprzez Ramina » 21 maja 2017, o 17:40

Faktycznie piękne, ale też i dość kosztowne.
no avatar
User

tulipan

Posty

1212

Dołączył(a)

17 lut 2016, o 13:00

Re: Dekoracyjne wanny wolnostojące

Postprzez tulipan » 3 paź 2019, o 12:07

Ktoś musi też tą wannę podłączyć, wykonać całą instalację hydrauliczną. Tutaj dobrym wyborem będzie firma hydrauliczna ROST z Wrocławia: https://rost.wroclaw.pl/firma/. Warto zapoznać się z ich ofertą.
Następna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.119s | 14 Queries | GZIP : Off ]