Dobre soczewki dla oczu

Ogłoszenia kupię/sprzedam/zamienię i inne.
no avatar
User

KarolMis

Posty

97

Dołączył(a)

9 lut 2021, o 22:03

Dobre soczewki dla oczu

Postprzez KarolMis » 27 wrz 2021, o 14:44

Jeżeli szukacie dobrej jakości soczewek i chcielibyście zastąpić nimi okulary to na pewno warto dowiedzieć się więcej jak należy je dobierać i przede wszystkim czy można to zrobić na podstawie okularów. Ja tutaj akurat mogę polecić Wam do sprawdzenia blog https://optiland.pl/pl/blog/Dobor-socze ... kularow/54 na którym dowiecie się więcej jak to odpowiednio należy zrobić. Poza tym w sklepie Optiland można znaleźć różne wersje soczewek w zależności od konkretnych potrzeb. Mam nadzieję, że z ich pomocą dobierzecie optymalne rozwiązania dla swoich oczu w dobrej cenie. Pozdrawiam serdecznie!
no avatar
User

saktum

Posty

49

Dołączył(a)

5 sty 2021, o 12:29

Re: Dobre soczewki dla oczu

Postprzez saktum » 16 gru 2021, o 07:00

Wszystko masz na - alesoczewki.com Ja na początek sugeruję jednodniowe soczewki. Nie ma tutaj wielkiego wydatku, natomiast dostajesz wysokiej jakości rozwiązanie w atrakcyjnej cenie i zdecydowanie warto iść w takim kierunku. Potestujesz, sprawdzisz, czy to ci odpowiada, a dalej już podejmiesz odpowiednie decyzje. Ogólnie powinieneś być zadowolony.
no avatar
User

podrozniczka66

Posty

1145

Dołączył(a)

28 wrz 2018, o 11:04

Re: Dobre soczewki dla oczu

Postprzez podrozniczka66 » 8 sty 2022, o 12:31

soczewki są bardzo dobrym rozwiązaniem dla oczu, są wygodne i prawie niezauważalne przez inne osoby, dlatego też zdecydowałem się na nie, z tego co pamiętam to wzrok badałam w tej klinice https://blikpol.pl/opinie
no avatar
User

ava12

Posty

28

Dołączył(a)

8 gru 2021, o 10:03

Re: Dobre soczewki dla oczu

Postprzez ava12 » 13 sty 2022, o 20:56

Moja córka nosi soczewki, a okulary to sporadycznie.
no avatar
User

Gosienka

Posty

3

Dołączył(a)

14 sty 2022, o 11:08

Re: Dobre soczewki dla oczu

Postprzez Gosienka » 14 sty 2022, o 11:11

Odkąd noszę soczewki czuję znaczy komfort niż kiedy nosiłam okulary. Jeśli zastanawiacie się jeszcze czy warto zainwestować w soczewki to dłużej nie zwlekajcie.
no avatar
User

podrozniczka66

Posty

1145

Dołączył(a)

28 wrz 2018, o 11:04

Re: Dobre soczewki dla oczu

Postprzez podrozniczka66 » 3 mar 2022, o 00:30

Cześć, jeżeli uważacie że macie problem z widzeniem to radze wam koniecznie poszukać jakiejś kliniki okulistycznej, jeżeli jesteś z Trójmiasta to mogę Ci polecić https://blikpol.pl/ mają bardzo profesjonalny personel, a także najlepszej jakości sprzęt, warto się do nich udać i zadbać o swój wzrok.
no avatar
User

saktum

Posty

49

Dołączył(a)

5 sty 2021, o 12:29

Re: Dobre soczewki dla oczu

Postprzez saktum » 21 mar 2022, o 07:27

A jeśli chodzi o okulary przeciwsłoneczne? Coś takiego polecacie - wokularach.pl/okulary-przeciwsloneczne-belutti ? Jakie macie doświadczenie? Szukam takie rozwiązania, które będzie skutecznie chronić oczy i sprawdzać się przez lata. Podpowiedzi?
no avatar
User

Baśka33

Posty

144

Dołączył(a)

30 lip 2022, o 20:53

Re: Dobre soczewki dla oczu

Postprzez Baśka33 » 8 sie 2022, o 09:55

Soczewki są dobre zwłaszcza dla osób aktywnych ale czasem są przeciwwskazania do ich używania. Tak czy siak należy dbać o wzrok i regularnie go badać. Latem warto używać okularów przeciwsłonecznych by chronić je przed promieniowaniem UV. Ja postawiłam na okulary pilotki.
no avatar
User

Bax

Posty

129

Dołączył(a)

12 mar 2019, o 13:35

Re: Dobre soczewki dla oczu

Postprzez Bax » 13 sty 2023, o 08:17

Ja swoje soczewki zamawiam od https://coopervision.pl/ i dzięki nim codzienne życie stało się po prostu łatwiejsze. Wzrok mi się tak nie męczy no i widzę o wiele lepiej niezależnie od pory dnia.
no avatar
User

lokka

Posty

497

Dołączył(a)

22 sty 2019, o 06:33

Re: Dobre soczewki dla oczu

Postprzez lokka » 24 wrz 2023, o 07:57

A czy ktoś z Was ma może astygmatyzm? Jeśli tak, to czy nosicie mimo tego soczewki kontaktowe? Ja słyszałam, że w takich sytuacjach świetnie sprawdzają się soczewki iwear harmony astigmatism. Mieliście może z nimi kiedyś do czynienia?
Następna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.089s | 12 Queries | GZIP : Off ]