Dobry dentysta w Gdańsku?

Ogłoszenia kupię/sprzedam/zamienię i inne.
no avatar
User

DziewczynaBilla

Posty

211

Dołączył(a)

1 paź 2012, o 21:16

Dobry dentysta w Gdańsku?

Postprzez DziewczynaBilla » 20 sie 2013, o 06:59

Pilnie potrzebny mi jakiś dobry dentysta z Gdańska - przeglądam sobie opinie ze znanego lekarza,
ale nie bardzo wiem czy lepiej kobieta, mężczyzna?
Wypoczywa u mnie dziecko z Afryki i ma lęki straszne przez dentystą, więc szukam kogoś o super podejściu.
Podpowiecie?
no avatar
User

parka

Posty

247

Dołączył(a)

18 lip 2013, o 11:50

Re: Dobry dentysta w Gdańsku?

Postprzez parka » 19 gru 2013, o 08:58

Nie wiem, czy ma to jakiekolwiek znaczenie, czy lekarz będzie kobietą czy mężczyzną, chodzi chyba bardziej o dobre podejście do małych pacjentów, a niestety nie wszyscy je mają. Gdańsk to niestety nie moje rejony, na myśl przychodzi mi jedynie dentysta Warszawa, do którego moja siostra chodzi ze swoimi dzieciakami.
no avatar
User

pryzmacik

Posty

19

Dołączył(a)

18 gru 2013, o 09:19

Re: Dobry dentysta w Gdańsku?

Postprzez pryzmacik » 20 mar 2014, o 10:05

Niestety nie znam żadnego dobrego dentysty w Gdańsku, ale myślę że gdy popytasz swoich znajomych to z pewnością polecą Ci wartego uwagi specjalistę.
no avatar
User

adam222

Posty

1

Dołączył(a)

9 wrz 2014, o 06:34

Re: Dobry dentysta w Gdańsku?

Postprzez adam222 » 9 wrz 2014, o 08:05

Ostatnio na urlopie potrzebowałem wizyty u dentysty w gdańsku, byłem u pewnej Pani doktor, tylko niestety nie pamiętam jak się nazywała... :? :(
no avatar
User

Andrea

Posty

1

Dołączył(a)

23 wrz 2014, o 11:10

Re: Dobry dentysta w Gdańsku?

Postprzez Andrea » 23 wrz 2014, o 11:12

ja nie znam dobrego dentysty w Gdańsku, ale wiem gdzie jest dobry stomatolog warszawa, ja chodzę i jestem zadowolona
no avatar
User

kristo

Posty

1

Dołączył(a)

4 lis 2014, o 12:57

Re: Dobry dentysta w Gdańsku?

Postprzez kristo » 4 lis 2014, o 13:04

Polecam super gabinety stomatologiczne Dental Planet. To na prawdę dobry dentysta w Gdańsku. Bardzo solidnie i tanio. Dobrze wyposażone gabinety i super lekarze. Chodzę tam od kilku lat i jestem bardzo zadowolony. Polecam!
no avatar
User

parka

Posty

247

Dołączył(a)

18 lip 2013, o 11:50

Re: Dobry dentysta w Gdańsku?

Postprzez parka » 26 lut 2015, o 11:00

Widzę, że polecacie głównie dentystów z Gdańska i ze stolicy. A może ktoś z Was zna też dobrego stomatologa na Śląsku? Sama skłaniam się ku stomatologii i implantom gabinetu Śmigiel.net, polecanego mi przez większość znajomych, ale czekam i na Wasze propozycje i pomysły.
no avatar
User

logo

Posty

177

Dołączył(a)

20 sie 2014, o 14:01

Re: Dobry dentysta w Gdańsku?

Postprzez logo » 28 lip 2016, o 19:09

Do dobrych zaliczyłbym doktora marka gatz. Solidne przygotowanie do zawodu i ludzkie podejście do pacjenta!
no avatar
User

Ramina

Posty

110

Dołączył(a)

21 maja 2017, o 17:17

Re: Dobry dentysta w Gdańsku?

Postprzez Ramina » 3 lip 2017, o 09:01

Niestety czasem i w trakcie wakacji dopada nas straszny ból zębów. Dlatego też myślę sobie, że przede wszystkim musimy pamiętać o regularnej, codziennej higienie jamy ustnej. W końcu mamy dostęp do takich miejsc w sieci jak chociażby Shop Dent http://szczoteczka-elektryczna.pl . Oferta jest tam bardzo bogata i obejmuje takie produkty jak różnego rodzaju pasty do zębów, szczoteczki soniczne i elektryczne, a nawet irygatory do zębów.
no avatar
User

ingga

Posty

67

Dołączył(a)

25 kwi 2014, o 08:25

Re: Dobry dentysta w Gdańsku?

Postprzez ingga » 17 gru 2017, o 14:27

Jeżeli chodzi o Gdańsk, to nie znam, ale jak by ktoś potrzebował namiary na bardzo dobrego stomatologa w Lublinie, to polecam http://www.aldent.lublin.pl/. Gabinet dobrze wyposażony, przez co zabiegi są bez bólu.
Następna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.169s | 12 Queries | GZIP : Off ]