Dobry i tani nocleg w Łodzi

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

globtroterka

Posty

2

Dołączył(a)

21 lip 2013, o 23:30

Dobry i tani nocleg w Łodzi

Postprzez globtroterka » 24 lip 2013, o 13:20

Jeśli chodzi o tanie noclegi w Łodzi - jakby ktoś szukał - z czystym sumieniem mogę zarekomendować to miejsce: pokoje. Warunki naprawdę dobre, a wszystko w przystępnych cenach. Sama nie spodziewałabym się takiego standardu, póki tam nie pojechałam. Zmuszona byłam szybko wybrać hotel, bo nie było czasu na szukanie, ale decyzja była trafna i jeśli przyjdzie mi jeszcze wyjeżdżać do Łodzi, na pewno skorzystam ponownie.
no avatar
User

Villa33Sopot_pl

Posty

72

Dołączył(a)

25 lip 2013, o 11:40

Re: Dobry i tani nocleg w Łodzi

Postprzez Villa33Sopot_pl » 25 lip 2013, o 11:57

Dzięki za adres,na pewno sprawdzę i skorzystam kiedy tylko będę przejazdem w Łodzi. Możesz jeszcze tylko napisać jak przedstawiają się ceny? Bo tutaj będzie to bardzo istotna kwestia.
no avatar
User

timon83

Posty

5

Dołączył(a)

8 wrz 2013, o 20:32

Re: Dobry i tani nocleg w Łodzi

Postprzez timon83 » 8 wrz 2013, o 20:36

Idąc dobrym polskich zwyczajem :)na pytanie dobry i tani nocleg w Łodzi podaje wyśmienite hotele w warszawie :lol: Pisze tak, bo dostałem odpowiedz na innym forum jak pisałem o nocleg w warszawie...ktoś mi napisał:) najlepszy byłby w łodzi...w suwałkach ktoś napisał itd. :)) ubawiłem się:)
no avatar
User

Katarzynka_eu

Posty

14

Dołączył(a)

31 sty 2013, o 14:37

Re: Dobry i tani nocleg w Łodzi

Postprzez Katarzynka_eu » 7 lis 2013, o 09:05

No tak,to też bardzo trafione propozycje:) Ale generalnie ze znalezieniem noclegu w Łodzi nie powinno być żadnego problemu i jak zawsze pozostaje tylko jedno,a mianowicie kwestia ceny,budżetu jaki chcemy na ot przeznaczyć. W centrum zawsze będzie drogo.
no avatar
User

lucky

Posty

231

Dołączył(a)

13 lip 2013, o 15:54

Re: Dobry i tani nocleg w Łodzi

Postprzez lucky » 17 lis 2013, o 18:29

Może hostel flamingo http://relaximo.pl/noclegi/%C5%81%C3%B3 ... ?date_from cena to 100 parę złotych za pobyt, a poziom usług jest wysoki.
http://www.cartravels.pl/ bagażniki, thule, uchwyty na rowery, bagażniki na narty.
no avatar
User

STOPWroclaw.pl

Posty

38

Dołączył(a)

3 gru 2013, o 12:43

Re: Dobry i tani nocleg w Łodzi

Postprzez STOPWroclaw.pl » 3 gru 2013, o 13:21

Co prawda nie znam tanich i dobrych noclegów wŁodzi,natomiast mogę polecić dobry we Wrocławiu do tego nie drogi i w samym centrum,zajrzyjcie na nasza stronę.

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.064s | 14 Queries | GZIP : Off ]