Fajne miejsca niedaleko poznania.

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

sioge

Posty

5

Dołączył(a)

2 sty 2014, o 06:56

Fajne miejsca niedaleko poznania.

Postprzez sioge » 2 sty 2014, o 07:04

Szukam fajnego miejsca na weekend niedaleko poznania.
Baza noclegowa - Polska-baza.pl
no avatar
User

lubiefutbol

Posty

8

Dołączył(a)

8 sty 2014, o 12:32

Re: Fajne miejsca niedaleko poznania.

Postprzez lubiefutbol » 8 sty 2014, o 12:37

Może Rogoźno? Wiosną, latem i jesienią jest tam pięknie;) Mogę polecić również pobliskie jeziora, jak Kiekrz.
http://spij-zdrowo.pl- sklep internetowy z materacami
Znajdź napędy do bram
no avatar
User

WillaSwoboda.pl

Posty

28

Dołączył(a)

17 sty 2014, o 18:26

Re: Fajne miejsca niedaleko poznania.

Postprzez WillaSwoboda.pl » 17 sty 2014, o 18:41

A powiedzmy tak w jakiej odległości od Poznania? Podaj więcej szczegółów dotyczących tego jaki rodzaj wypoczynku preferujesz i wtedy postaramy się pomóc,doradzić w tej kwestii.
no avatar
User

jagna

Posty

269

Dołączył(a)

1 lip 2013, o 13:35

Re: Fajne miejsca niedaleko poznania.

Postprzez jagna » 20 sty 2014, o 12:43

To może wybierz się na weekend nad nasze morze? 4 godzinki na północ autostradą i jesteś na miejscu w Świnoujściu ;)
Możesz sobie tam wynająć niedrogo mieszkanie na weekend albo kilka dni. Fajna miejscowość , mnie zauroczyła chyba najbardziej ze wszystkich miejscowości nadmorskich .Bardzo zadbana, klimatyczna, położona na wielu wyspach - wygląda o wiele inaczej niż większość kurortów. No i jest tam bardzo wiele fajnych miejsc do odwiedzenia tak więc nie ma szans na nudę.
Ja spędziłam tam weekend w październiku - tak tak ! I napiszę Wam, że jesienią nad morzem jest równie fajnie ;) Przede wszystkim mniej turystów tak więc można sobie spokojnie wypocząć.
Nocleg również mieliśmy fajny, z polecenia. Wygodne mieszkanie, ładnie urządzone, mimo iż niewielkie to nam wystarczyło. Tutaj możesz sobie je obejrzeć: http://swinoujscie.baltichome.pl/pl/apa ... zow/72_207 - bardzo duże i wygodne łóżko. Warunki jak w hotelu tylko masz dodatkowo aneks kuchenny tak więc nie trzeba być uzależnionym od kuchni na zewnątrz. Ja generalnie jestem bardzo zadowolona. Można się przyczepić do konieczności wpłaty kaucji ale tak to już jest jeśli decydujesz się na ten rodzaj noclegu. Tak czy inaczej jest wygodniej niż w hotelu :)
Obrazek
Obrazek
Na tym polega problem z piciem. Gdy wydarzy się coś złego, pijesz, zeby zapomnieć. Kiedy zdarzy się coś dobrego, pijesz, żeby to uczcić. A jeśli nie wydarzy się nic szczególnego, pijesz po to, zeby coś się działo
no avatar
User

DziewczynaBilla

Posty

211

Dołączył(a)

1 paź 2012, o 21:16

Re: Fajne miejsca niedaleko poznania.

Postprzez DziewczynaBilla » 22 sty 2014, o 08:56

Ja jak wpadam do Poznania, to zwykle siedze na rynku i w knajpkach - kiedyś myślałam, że Poznań jest nudny, ale oni mają autentycznie sporo ciekawych miejsc, w których można posiedzieć, grzanego wina się napic i odpocząć.

A jeszcze jak się śpi w jakimś super hotelu, typu tych z http://www.accorhotels.com/pl/polska/index.shtml to wokół nich tyle fajnych miejsc, "cywilizacyjnych" na relaks, że ho ho
no avatar
User

STOPWroclaw.pl

Posty

38

Dołączył(a)

3 gru 2013, o 12:43

Re: Fajne miejsca niedaleko poznania.

Postprzez STOPWroclaw.pl » 28 sty 2014, o 11:01

Świnoujście jest daleko od Poznania,dużo bliżej natomiast Wrocław,który ma szereg atrakcji do zwiedzania,wiele zabytków. Nikt nie bezie się nudził,a nocleg znajdziecie u nas,blisko centrum i w atrakcyjnej cenie.
no avatar
User

Agnieszka3

Posty

209

Dołączył(a)

29 sty 2013, o 09:15

Re: Fajne miejsca niedaleko poznania.

Postprzez Agnieszka3 » 4 mar 2014, o 14:36

Zależy czego właściwie oczekujesz i czego szukasz.
Jeśli idzie o wypad nad jezioro, to pewnie tu coś znajdziesz: http://czystejeziora.pl/
A jak nie jezioro, to proponuję udać się bezpośrednio do Poznania, bo tam znajdziesz najwięcej atrakcji
no avatar
User

WillaBartek.pl

Posty

66

Dołączył(a)

3 maja 2013, o 14:05

Re: Fajne miejsca niedaleko poznania.

Postprzez WillaBartek.pl » 7 mar 2014, o 12:24

Zgadza się,wszystko zależy indywidualnie od Waszych oczekiwań. Ja np mogę z czystym sumieniem polecić Tatry gdzie na pewno nie będziecie się nudzic:)
no avatar
User

ewelina70

Posty

8

Dołączył(a)

10 mar 2014, o 20:51

Re: Fajne miejsca niedaleko poznania.

Postprzez ewelina70 » 10 mar 2014, o 21:17

Witam, fajnie to wykończone jest i myślę, zę nudzić na takim łożu sie nie można:)
no avatar
User

Buzzraider53

Posty

6

Dołączył(a)

13 mar 2014, o 20:29

Re: Fajne miejsca niedaleko poznania.

Postprzez Buzzraider53 » 13 mar 2014, o 20:32

puszczykow
Następna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.097s | 14 Queries | GZIP : Off ]
cron