Ferie Zimowe w Łubinowym Wzgórzu

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

amatorka turystyki

Posty

8

Dołączył(a)

7 lis 2013, o 14:22

Lokalizacja

Lublin

Ferie Zimowe w Łubinowym Wzgórzu

Postprzez amatorka turystyki » 29 sty 2014, o 10:58

Łubinowe Wzgórze to miejsce które przyciąga turystów nie tylko dzięki przepięknej okolicy gdzie człowiek znajdzie pokój, przestrzeń i radość z dala od miejskiego zgiełku ale również dzięki życzliwości i radości właścicieli.Przygotowali oni fantastyczną ofertę spędzenia ferii zimowych w której znajduję się bardzo wiele atrakcji za równo dla dorosłych jak i dzieci.Dorośli będą mogli odpocząć i się zrelaksować podczas gdy ich pociechy będą szukać ukrytego skarbu,oglądać bajki lub spędzać czas na sankach lub w pokoju zabaw. Wszystkich zainteresowanych zapraszam na http://lubinowe.pl/oferty-specjalne/ferie-zimowe-2014/. Gorąco polecam !!!
no avatar
User

CentrumWczasowe_pl

Posty

57

Dołączył(a)

30 lip 2013, o 14:05

Re: Ferie Zimowe w Łubinowym Wzgórzu

Postprzez CentrumWczasowe_pl » 30 sty 2014, o 17:29

Możesz wstawić jakieś zdjęcia? Bo nigdy nie miałem okazji tam być,więc także chętnie dowiem się szczegółów i zobaczę jak to wygląda. Pozostali Użytkownicy także na tym skorzystają.
no avatar
User

magdadlaeka

Posty

4

Dołączył(a)

18 mar 2014, o 19:40

Re: Ferie Zimowe w Łubinowym Wzgórzu

Postprzez magdadlaeka » 18 mar 2014, o 19:47

Ja też powiem szczerze nie znam tego miejsca, byłam na stronie fajnie to wygląda
Zapraszamy do naszego salonu http://www.vita-derm.pl/depilacja-laserowa
no avatar
User

Scaliano.com.pl

Posty

102

Dołączył(a)

7 lut 2014, o 12:47

Re: Ferie Zimowe w Łubinowym Wzgórzu

Postprzez Scaliano.com.pl » 26 mar 2014, o 15:54

Na ferie zimowe i teraz wiosenny pobyt gorąco zapraszam do Kudowy Zdrój gdzie spotkacie szereg atrakcji,o nocleg takze nie ma się co martwić,zobaczcie na www.Scaliano.com.pl

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.080s | 12 Queries | GZIP : Off ]