Gdzie jechać na weekend?

Chorwacja? Egipt? Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku za granicą.
no avatar
User

magnetovisof

Posty

19

Dołączył(a)

20 lip 2021, o 11:29

Lokalizacja

Gdynia

Re: Gdzie jechać na weekend?

Postprzez magnetovisof » 3 sie 2021, o 06:26

Mieszkam na południu Polski i bardzo często na weekendy wyjeżdżam do naszych południowych sąsiadów właśnie. Praga to zdecydowanie mój faworyt. Przepiękne miasto i zdecydowanie nie da się tam nudzić. Do tego jest całkiem blisko, a więc na weekendowy wyjazd jak znalazł.
no avatar
User

Desperado

Posty

563

Dołączył(a)

8 lut 2019, o 14:06

Re: Gdzie jechać na weekend?

Postprzez Desperado » 31 sty 2022, o 12:12

Ja najchętniej wyjadę sobie do Niemiec. Tam można fajne pieniądze zarobić!! To jest doskonała sprawa!!!
_______________________________________
Agencja interaktywna w Poznaniu
no avatar
User

kenta

Posty

40

Dołączył(a)

6 paź 2018, o 12:14

Re: Gdzie jechać na weekend?

Postprzez kenta » 2 lut 2022, o 15:05

Naszym kierunkiem na weekendowy wyjazd będzie Neapol. Mamy już zarezerwowane loty i nocleg na za 2 tygodnie :) Nie mogę się doczekać. Mój mąż sporo czytał na https://neapol.pl/ odnośnie naszej wycieczki i sam opracował jej plan. Zapowiada się bardzo intensywny włoski weekend, ale cieszę się, ponieważ siedzenie w domu w zamknięciu potrafi wykończyć człowieka nerwowo.
no avatar
User

blackgrzywa

Posty

67

Dołączył(a)

13 kwi 2018, o 13:26

Re: Gdzie jechać na weekend?

Postprzez blackgrzywa » 7 lut 2022, o 08:49

Jeśli ktoś mieszka w województwie mazowieckim to mam bardzo fajną listę miejsc na wycieczki :)
Wszystkie opisane miasta do 100km od Warszawy.

https://kierunekzwiedzania.pl/muzea-mazowieckie/
no avatar
User

podrozniczka66

Posty

1145

Dołączył(a)

28 wrz 2018, o 11:04

Re: Gdzie jechać na weekend?

Postprzez podrozniczka66 » 7 lut 2022, o 21:58

A ja wpadłam niedawno na bardzo ciekawy pomysł na weekendowy wypad. Popłyniemy z moim narzeczonym w niedługi rejs promem i spędzimy razem fajnie czas. Nie mamy ani za dużo pieniędzy ani za dużo czasu na długie i dalekie podróże ale taki rejs może być na prawdę ciekawym przeżyciem. Okazuje się, że promy na trasie z Rostock do Gedser pływają codziennie, osiem razy dziennie z obydwu portów, a rejs trwa niecałe 2 godziny. Rezerwacja dokonywana jest na konkretną datę i godzinę. Można więc sobie wszystko dokładnie zaplanować i spędzić rocznicę inaczej niż zwykle. Szczegółowe informacje znalazłam tutaj https://promy24.com/pl/partnerzy/scandl ... arden.html
Już nie mogę się doczekać tego rejsu:)
no avatar
User

łobuz

Posty

125

Dołączył(a)

24 lut 2022, o 07:50

Re: Gdzie jechać na weekend?

Postprzez łobuz » 9 mar 2022, o 11:52

Mieszkam we Wrocławiu i fajne jest to miejsce na weekend. Polecam
no avatar
User

wodna12

Posty

25

Dołączył(a)

25 sie 2022, o 09:24

Re: Gdzie jechać na weekend?

Postprzez wodna12 » 22 wrz 2022, o 10:20

W sumie zależy gdzie kto mieszka. Z dużych miast są fajne połączenia lotnicze i można udać się do Paryża, Wenecji czy Rzymu. Szczególnie piękne miejsca na jesienny wyjazd. Jednak mieszkając w mieście czasami lubię na weekend wyjechać gdzieś do domku w lesie lub nad jeziorem i odpocząć w ciszy :D
no avatar
User

Desperado

Posty

563

Dołączył(a)

8 lut 2019, o 14:06

Re: Gdzie jechać na weekend?

Postprzez Desperado » 13 paź 2022, o 14:34

Najlepiej do Niemiec. Tam jest naprawdę bardzo pięknie. To jest wspaniała sprawa!!
_________________________________
Prace licencjackie oraz magisterskie - ogłoszenia
Poprzednia strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.059s | 12 Queries | GZIP : Off ]