Gdzie odpocząć od ludzi?

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

BeskidzkiRaj.com

Posty

37

Dołączył(a)

2 lut 2015, o 16:06

Re: Gdzie odpocząć od ludzi?

Postprzez BeskidzkiRaj.com » 2 lut 2015, o 17:52

Zawoja i Babia Góra to moim zdaniem najlepsze miejsce jeżeli chcesz od począć od ludzi w ciszy i spokoju,nasze pokoje właśnie temu najbardziej sprzyjają:)
no avatar
User

majesta

Posty

249

Dołączył(a)

6 paź 2012, o 13:19

Re: Gdzie odpocząć od ludzi?

Postprzez majesta » 18 mar 2015, o 09:41

Ja polecam wybrać się na Podlasie. Jest to wciąż mniej turystyczna część Polski ale znajduje się tam bardzo wiele urokliwych zakątków, które na pewno warto będzie odwiedzić. Warto jest zobaczyć czy w okresie w którym planujecie wyjazd nie ma lokalnych, barwnych festynów.
Odsyłam również na stronę:
http://szerokiej-drogi.pl/
Na której znajduje się wiele takich inspiracji wyjazdowych. Możecie sobie zerknąć. Ostatnio również odwiedziłam Gdynię Jestem w stanie stwierdzić,że jest to jedno z najpiękniejszych miast w Polsce.
Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.
no avatar
User

Nawigator-Rewal.pl

Posty

9

Dołączył(a)

19 mar 2015, o 08:06

Re: Gdzie odpocząć od ludzi?

Postprzez Nawigator-Rewal.pl » 19 mar 2015, o 08:35

Od ludzi z cała pewnością teraz odpoczniesz w cichym i spokojnym Rewalu,atrakcji nie zabraknie,a spacery po plaży i nasze komfortowe Spa na pewno w tym pomogą,zapraszamy:)
no avatar
User

lucky

Posty

235

Dołączył(a)

13 lip 2013, o 15:54

Re: Gdzie odpocząć od ludzi?

Postprzez lucky » 31 mar 2015, o 20:06

Teraz raczej możesz jechać w góry, bo jednak pogoda nam morze jeszcze nie bardzo. Możesz np. wybrać się do gorących źródeł lub kąpielisk termalnych http://www.termyuniejow.pl/pl/kapieliska-termalne
no avatar
User

BalticKorona_pl

Posty

40

Dołączył(a)

18 wrz 2014, o 09:48

Re: Gdzie odpocząć od ludzi?

Postprzez BalticKorona_pl » 2 kwi 2015, o 09:11

O tej porze roku od ludzi odpoczniesz u nas w Darłowie,apartamenty położone są bardzo blisko plaży,a dookoła cisza i spokój,zapraszamy:)
no avatar
User

jagna

Posty

271

Dołączył(a)

1 lip 2013, o 13:35

Re: Gdzie odpocząć od ludzi?

Postprzez jagna » 8 kwi 2015, o 10:02

Wokół Warszawy jest wiele miejsc ,w których można dobrze wypocząć. Sama polecam wybrać się do Wrześni. Znajduje się tam Dwór w Podstolicach: http://www.podstolice.pl - na tej stronie znajduje się oferta. Piękne miejsce, wokół bardzo ładne tereny oraz wiele ścieżek , po których można wybrać sie na wycieczkę rowerem ( na miejscu można wypożyczyć rowery).
Godzina drogi samochodem od stolicy a znajdujemy się w zupełnie innym świecie gdzie naprawdę mozna się zrelaksować i trochę odpocząć od szumu wielkiego miasta.
Jedziemy tam z mężem na weekend majowy.
Na tym polega problem z piciem. Gdy wydarzy się coś złego, pijesz, zeby zapomnieć. Kiedy zdarzy się coś dobrego, pijesz, żeby to uczcić. A jeśli nie wydarzy się nic szczególnego, pijesz po to, zeby coś się działo
no avatar
User

wakacyjna

Posty

63

Dołączył(a)

30 sty 2013, o 10:38

Re: Gdzie odpocząć od ludzi?

Postprzez wakacyjna » 8 kwi 2015, o 15:23

Sama też chętnie bym się odcięła. Mam jakiś kryzys i marzy mi się wypoczynek w kompletnej dziczy.
no avatar
User

CentrumWczasowe_pl

Posty

57

Dołączył(a)

30 lip 2013, o 14:05

Re: Gdzie odpocząć od ludzi?

Postprzez CentrumWczasowe_pl » 22 kwi 2015, o 10:54

Może w takim razie Bieszczady lub Mazury? Wydaje mi się,że właśnie tam odpoczniesz i miło spędzisz czas w otoczeniu jezior oraz lasów,co o tym sądzisz?
no avatar
User

milen

Posty

36

Dołączył(a)

26 lis 2014, o 19:35

Re: Gdzie odpocząć od ludzi?

Postprzez milen » 30 kwi 2015, o 10:58

A może Krynica? Tam jeżdżą na ugół starsi ludzie więc cisza i spokój jest zagwarantowana, co więcej mieszkając na obrzeżach miasteczka, będziesz miała blisko góry, a myślę, że leżenie na łące w słońcu pozwala odpocząć.
no avatar
User

biedroska

Posty

118

Dołączył(a)

3 mar 2015, o 12:17

Re: Gdzie odpocząć od ludzi?

Postprzez biedroska » 28 paź 2016, o 13:58

Odpocząc tak w ogóle od ludzi, czy od tłumów ludzi? Bo to zasadnicza różnica :D Żeby odpoczać radykalnie należałoby wynająć jakiś domek z dala od cywilizacji. Ja soobiście zazwyczaj chce odpocząć od tłumów, pędu i stresu zawodowego i od znajomych ludzi, szczególnie tych z pracy ;) wtedy wybierazm sie nad polskie morze do mojego sprawdzonego już miejsca - hotelu Senator w Dźwirzynie. Jest zlokalizowany w lesie i parę kroków od morza wiec mam kontakt z naturą, o jakiej mogę tylko w centrum stolicy pomarzyć.
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.112s | 14 Queries | GZIP : Off ]