Gdzie odpocząć od ludzi?

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

sisi

Posty

19

Dołączył(a)

29 maja 2017, o 11:24

Re: Gdzie odpocząć od ludzi?

Postprzez sisi » 11 sie 2017, o 09:23

moja znajoma wróciła z hotelu biały dom w paniówkach i jest zachwycona, widziałam zdjęcia to naprawdę wygląda pięknie. Mówi, że cisza, spokój, dobre jedzenie. No czego chcieć więcej :D
no avatar
User

travel

Posty

75

Dołączył(a)

10 lip 2017, o 13:29

Lokalizacja

turystycznie-forum.pl

Re: Gdzie odpocząć od ludzi?

Postprzez travel » 15 sie 2017, o 14:32

W Masywie Śnieżnika.
Z dala od ludzi.
Dołącz również do naszego forum turystycznego: http://www.turystycznie-forum.pl
no avatar
User

Neli

Posty

5

Dołączył(a)

18 sie 2017, o 13:24

Re: Gdzie odpocząć od ludzi?

Postprzez Neli » 18 sie 2017, o 13:27

Na Podlasiu można odpocząć. Cisza, spokój, bociany spacerujące po podwórkach. Raj na ziemi.
no avatar
User

biedroska

Posty

118

Dołączył(a)

3 mar 2015, o 12:17

Re: Gdzie odpocząć od ludzi?

Postprzez biedroska » 21 sie 2017, o 08:40

sisi napisał(a):moja znajoma wróciła z hotelu biały dom w paniówkach i jest zachwycona, widziałam zdjęcia to naprawdę wygląda pięknie. Mówi, że cisza, spokój, dobre jedzenie. No czego chcieć więcej :D


słyszałam o tym hotelu, na żywo podobno jeszcze lepiej wygląda niż na stronie, ale ja niestety nie byłam ;(( jeszcze, bo mam nadzieję kiedyś pojadę
no avatar
User

PalacBrzezno_pl

Posty

42

Dołączył(a)

30 sie 2017, o 11:08

Re: Gdzie odpocząć od ludzi?

Postprzez PalacBrzezno_pl » 30 sie 2017, o 11:42

Zależy czy w Polsce czy za granicą. Jeżeli naprawdę mamy dość ludzi możemy zebrać trochę pieniędzy i wyjechać np. na Syberię na pare tygodni gdzie naprawdę będziemy sami przez jakiś czas.
no avatar
User

lila2

Posty

226

Dołączył(a)

7 paź 2013, o 11:15

Re: Gdzie odpocząć od ludzi?

Postprzez lila2 » 30 sie 2017, o 17:10

Tego typu wakacje mogą zbliżyć do siebie rodzinę, po za tym to fajna atrakcja dla dzieci. Wiele osób tylko w taki sposób wyobraża sobie wakacje. Zanim się jednak na takie wakacje zdecydujesz, kup może dobry namiot by podczas wakacji nie żałować. Z tego co zauważyłam to tutaj https://regatta.pl/namioty-c173 , mają bardzo fajne namioty.
no avatar
User

eDom

Posty

367

Dołączył(a)

5 sty 2016, o 21:50

Re: Gdzie odpocząć od ludzi?

Postprzez eDom » 4 wrz 2017, o 05:47

Nawet na naszym morzem są miejsca gdzie ludzi jest troszkę mniej, dobrze jest omijać popularne miejscowości i kurorty a wybierać nieduże miejscowości, można przy tym korzystać z naszej wyszukiwarki noclegów.
no avatar
User

PodOchorowiczowka_pl

Posty

84

Dołączył(a)

20 kwi 2017, o 04:21

Re: Gdzie odpocząć od ludzi?

Postprzez PodOchorowiczowka_pl » 12 wrz 2017, o 11:14

To prawda, trzeba tylko wiedzieć gdzie szukać i to dotyczy nie tylko Bałtyku,ale również Tatr czy Beskidu, są miejscowości w których można wypocząć w ciszy i spokoju, z dala od zgiełku.
no avatar
User

franuczino

Posty

2

Dołączył(a)

13 wrz 2017, o 11:17

Re: Gdzie odpocząć od ludzi?

Postprzez franuczino » 13 wrz 2017, o 11:27

Witam wszystkich,
Ja bym polecił mazury, pomimo tego, że jak w piosenkach szantowych śpiewają: jest duzo komarów, to i tak warto. Rzeka krutyń została mi polecona, ale na odcinku gdzie nie ma już "autostrady" kajakowej. Do tego jeszcze takie małe miasteczko mrągowo. Niby nic, a jednak na obrzeżach można odpocząć i najważniejsze nie ma korków. Nawet odwiedziłem fajną restaurację amerykańska, też polecam zajść bo warto
no avatar
User

Hotel Klimek****SPA

Posty

68

Dołączył(a)

16 lis 2015, o 08:24

Lokalizacja

Muszyna

Re: Gdzie odpocząć od ludzi?

Postprzez Hotel Klimek****SPA » 14 wrz 2017, o 10:18

Nie ma lepszego miejsca na wyciszenie się niż góry – dlatego gorąco zachęcamy do odwiedzenia Beskidu Sądeckiego. W hotelu Klimek czeka bowiem szereg atrakcji, które pozwolą odprężyć się oraz zrelaksować. Masaż czekoladą, aromaterapia czy sauna na podczerwień to dopiero początek oferty SPA! Co więcej, nasza restauracja czerpie z regionalnych przepisów, dlatego w menu można znaleźć sporo interesujących dań. Taka podróż przez smaki z pewnością wprawi w błogostan :)

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Pozdrawiamy, Hotel Klimek****SPA
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek, ważniak

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.096s | 12 Queries | GZIP : Off ]