Gdzie odpocząć od ludzi?

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

Mel1

Posty

81

Dołączył(a)

20 lis 2018, o 14:46

Re: Gdzie odpocząć od ludzi?

Postprzez Mel1 » 23 lis 2020, o 13:02

W mniejszych (mniej znanych) miasteczkach, o których tutaj piszą. Osobiście bardzo polecam Ząbkowice, szczególnie dla miłośników mrocznych legend.
no avatar
User

Tornado

Posty

1

Dołączył(a)

24 lis 2020, o 15:06

Lokalizacja

Gdynia

Re: Gdzie odpocząć od ludzi?

Postprzez Tornado » 24 lis 2020, o 15:08

Jest naprawdę pokaźna liczba wspaniałych miejsc. Niedaleko Trójmiasta, ale także nieco dalej, np. na Kaszubach. Obecnie turystyka w Polsce jest nieco zablokowana, ale latem było prawdziwie oblężenie. Jeżeli tylko jest pogoda, to Polska to naprawdę wspaniałe miejsce do wypoczynku.
Adwokat specjalizacja: rozwody Gdynia
no avatar
User

ynos89

Posty

117

Dołączył(a)

8 lis 2017, o 10:34

Re: Gdzie odpocząć od ludzi?

Postprzez ynos89 » 19 sty 2021, o 07:29

Gdzie najlepiej odpocząć? Oczywiście, że we własnym ogrodzie! Wystarczy wyposażyć się w odpowiednią saunę i można się relaksować w spokoju. Sam kiedyś nie doceniałem tego rozwiązania, póki nie miałem okazji zobaczyć go na działce u znajomego. Teraz już wiem, że to świetne rozwiązanie. Swoją drogą mocno myślę, żeby u siebie w ogrodzie coś takiego zamontować. Nie wiem, co powie na to żona, ale już zrobiłem pewne rozeznanie w temacie. Widziałem, że pod tym https://www.domki-sodas.pl/37-sauny-i-balie adresem w internecie dostępne są właśnie takie rozwiązania. Jednakże tyle jest opcji, że pojawia się pytanie co najlepiej wybrać w takim przypadku. Może ktoś z was użytkuje podobną konstrukcję u siebie i poradziłby, albo dopowiedział coś od siebie? Dodam, że wstępnie myślałem o wariancie w formie beczki. Z drugiej strony, pozostałe propozycje także wyglądają interesująco. Jeżeli już korzystaliście, to dajcie znać. Dzięki za wszystkie przydatne informacje. Pozdrawiam was wszystkich! Miłego wypoczynku:)
no avatar
User

cialo

Posty

306

Dołączył(a)

3 lis 2020, o 08:23

Re: Gdzie odpocząć od ludzi?

Postprzez cialo » 11 lut 2021, o 07:12

dobre pytanie.. tez juz mam dosc ludzi.. i nawet swojej rodziny.. ehhh
no avatar
User

olek94

Posty

55

Dołączył(a)

18 lut 2018, o 20:29

Re: Gdzie odpocząć od ludzi?

Postprzez olek94 » 4 mar 2021, o 07:01

Najlepiej wyjechać w miejsce, domek, namiot, gdzieś głęboko w lesie i daleko od drogi.
Polish language is easy. Learn with us.
Poprzednia strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.110s | 14 Queries | GZIP : Off ]