Gdzie odpocząć od ludzi?

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

summerwine

Posty

5

Dołączył(a)

29 sty 2014, o 08:06

Re: Gdzie odpocząć od ludzi?

Postprzez summerwine » 29 sty 2014, o 08:57

Polecam góry. Ktoś pomyśli - ale w górach jest dużo ludzi. No i prawda. Na Krupówkach jest ich pełno. CHodzi mi tutaj o Zakopane, bo tam lubię jeździć najbardziej. Ale wejdę wyżej i już coraz mniej ludzi. Najwięcej jest ich na Kasprowym, bo w końcu za 30 złoty można się przejechać, ale np. Cztery Wierchy już są mniej oblegane. I wtedy można naprawdę odpocząć.
no avatar
User

CentrumWczasowe_pl

Posty

57

Dołączył(a)

30 lip 2013, o 14:05

Re: Gdzie odpocząć od ludzi?

Postprzez CentrumWczasowe_pl » 30 sty 2014, o 17:31

Góry,morze- wszystko zależy od Twojego gustu oi klimatu,powietrza jakim chcesz oddychać. Ja polecam wybrać się za granicę,zobaczyć coś zupełnie innego. Takie doświadczenia nas wzbogacają.
no avatar
User

malin

Posty

2

Dołączył(a)

21 sty 2014, o 22:10

Lokalizacja

Ryki

Re: Gdzie odpocząć od ludzi?

Postprzez malin » 30 sty 2014, o 22:06

Polecam Bory Tucholskie - cicho, czysto i ludzi mało :)
Tam, gdzie są darmowe gry, tam jest i super zabawa!
no avatar
User

Various

Posty

124

Dołączył(a)

10 sty 2014, o 10:36

Re: Gdzie odpocząć od ludzi?

Postprzez Various » 31 sty 2014, o 09:35

Ja do przedwczoraj też myślałem, że wybierając górski klimat Zakopanego jest to super rozwiązanie i trafił mi się od taki artykół http://narty.wp.pl/informacje/dutki-waz ... 5,1,1.html

cóż nie spodziewałem się czegoś takiego po "kurorcie" , ale jak zwykle chęć zysków robi swoje, a to że chodząc po Zakopcu zamiast się wzmocnić możesz podupaść na zdrowiu to już inna bajka..

lekki szok.. ale oceńcie sami..
no avatar
User

pansamochodzik

Posty

8

Dołączył(a)

2 lut 2014, o 10:48

Lokalizacja

Polska

Re: Gdzie odpocząć od ludzi?

Postprzez pansamochodzik » 2 lut 2014, o 11:31

Polecam Bieszczady. Na Połoninach nie jest już tak tłoczno jak kiedyś, a poza nimi można zaznać miejsca naprawdę dziki i odludne.

Spokojnie jest też w Białowieży i okolicach. Może dlatego, że dojazd tam nie jest prosty (najłatwiej samochodem, bo pociągi nie kursują, a autokarem jedzie się na kilka etapów).
no avatar
User

akaczmarek

Posty

2

Dołączył(a)

4 lut 2014, o 10:44

Lokalizacja

Cieszyn

Re: Gdzie odpocząć od ludzi?

Postprzez akaczmarek » 4 lut 2014, o 10:53

Polecam mało uczęszczane szlaki w Bieszczadach, np. na Korbanię czy Dwernik-Kamień, nie spotkasz tam ani jednego ludzia.
no avatar
User

Various

Posty

124

Dołączył(a)

10 sty 2014, o 10:36

Re: Gdzie odpocząć od ludzi?

Postprzez Various » 6 lut 2014, o 14:35

To są jakieś specjalnie ciężkie szlaki że się tam nikt nie zapuszcza ? Ja to widzę tak: jak nie ma ludzi tzn. że nie ma atrakcji lub walorów dla których warto by było przyjechać w dane miejsce. Jeżeli ludzie są, to dla czegoś przyjechali, coś dane miejsce oferuje, czymś ich zwabia :P
no avatar
User

Scaliano.com.pl

Posty

102

Dołączył(a)

7 lut 2014, o 12:47

Re: Gdzie odpocząć od ludzi?

Postprzez Scaliano.com.pl » 7 lut 2014, o 12:52

Od ludzi z całą pewnością odpoczniesz w Kudowie Zdrój,a zabiegi i masaże SPA jakie oferuje Willa Scaliano sprawią,że po urlopie wrócisz bardzo wypoczęty.


www.Scaliano.com.pl
no avatar
User

majesta

Posty

249

Dołączył(a)

6 paź 2012, o 13:19

Re: Gdzie odpocząć od ludzi?

Postprzez majesta » 7 lut 2014, o 14:20

Ale nawet w samej Warszawie można znaleźć noclegi w spokojnych dzielnicach, które umożliwiają odpoczynek od głośnych odgłosów centrum. Taki jest na przykład Best Western Hotel Portos: http://www.bwportos.pl/ , w którym nocowaliśmy niedawno z mężem. Wybraliśmy się do Warszawy aby trochę pozwiedzać i jestem bardzo zadowolona ponieważ natrafiliśmy na wygodny nocleg tak więc za dnia można było spokojni spędzić czas, A jednocześnie było blisko centrum tak więc mieszkaliśmy w pobliżu najważniejszych zabytków stolicy.
no avatar
User

turystka

Posty

8

Dołączył(a)

29 sty 2014, o 16:24

Lokalizacja

Poznań

Re: Gdzie odpocząć od ludzi?

Postprzez turystka » 7 lut 2014, o 15:20

Polecam góry, ale nie Tatry, tylko te mniej uczęszczane: Beskid Niski, Beskid Mały, Beskid Wyspowy, Beskid Sądecki, Gorce itp. Ewentualnie Sudety, ale tutaj nie pomogę, bo byłam tylko w Górach Stołowych i w Karkonoszach, a te są raczej zatłoczone. Nie polecam też Pienin i Bieszczadów - pełno ludzi.
Napędy do bram www.hormann.pl.
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek, ważniak

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.136s | 14 Queries | GZIP : Off ]