Góralskie klimaty, podróże, ale - wesele?

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

DziewczynaBilla

Posty

211

Dołączył(a)

1 paź 2012, o 21:16

Góralskie klimaty, podróże, ale - wesele?

Postprzez DziewczynaBilla » 4 kwi 2016, o 06:41

Góralskie klimaty, podróże, ale - wesele?
Organizowaliście kiedyś coś takiego? Albo może braliście udział w weselu robionym "po góralsku"?
Chętnie bym coś takiego u siebie zaplanowała, tyle, że z góralką to ja nie mam nic wspólnego i nie chciałabym zrobić przysłowiowej kaszany.

Jakies podpowiedzi?
no avatar
User

Kabaka

Posty

5

Dołączył(a)

4 kwi 2016, o 21:37

Re: Góralskie klimaty, podróże, ale - wesele?

Postprzez Kabaka » 4 kwi 2016, o 21:39

Myślę że na siłe robienie górskiego wesela to nie jest dobry pomysł. Górskie wesele dla górali :P
no avatar
User

Pepperoni

Posty

82

Dołączył(a)

19 gru 2012, o 14:17

Re: Góralskie klimaty, podróże, ale - wesele?

Postprzez Pepperoni » 5 kwi 2016, o 16:00

Myślę, że Kabaka ma sporo racji, no chyba, że koniecznie chcesz mieć wesel w tym guście, to w necie znajdziesz namiary np. na organizatorów, którzy je robią po góralsku na tip top, hotele itd.
Ewentualnie na blogu http://hotelnabloniach.pl/blog/jak-przy ... ie-wesele/ - tu, masz kilka artykułów ciekawych w temacie przygotowania góralskiego wesela.
Mogą się przydać.

P.S A dlaczego akurat takie?
:)
no avatar
User

eDom

Posty

367

Dołączył(a)

5 sty 2016, o 21:50

Re: Góralskie klimaty, podróże, ale - wesele?

Postprzez eDom » 1 maja 2016, o 20:45

Góralskie wesela raczej się robi, gdy ktoś z pary młodej ma góralskie korzenie... Ale jeśli bardzo tego chcesz, to przecież nikt ci nie broni :) Zajrzyj do naszej wyszukiwarki http://www.edom.pl/wyszukiwanie Mamy wiele górskich miejscowości w naszej bazie noclegowej, która może się przydać przy organizowaniu wesela.
no avatar
User

marta.ameba

Posty

7

Dołączył(a)

2 maja 2016, o 08:58

Re: Góralskie klimaty, podróże, ale - wesele?

Postprzez marta.ameba » 2 maja 2016, o 11:26

Mnóstwo hoteli w górach teraz oferuje coś takiego. Tam gdzie tylko właściciel ma jakąś salę konferencyjną organizowane są imprezy wszelkiego rodzaju, często też wesela. Dla mnie to pomysł trochę na siłę, kosztowny i problematyczny. Rodzinę i znajomych trzeba gdzieś przenocować a i dojazd nie dla każdego jest taki prosty. Radzę dobrze przemyśleć zanim zdecydujemy się na coś takiego.
no avatar
User

PodKycmolem.pl

Posty

19

Dołączył(a)

24 maja 2016, o 11:10

Re: Góralskie klimaty, podróże, ale - wesele?

Postprzez PodKycmolem.pl » 24 maja 2016, o 11:34

Moim zdaniem takie góralskie wesele to naprawdę bardzo fajny pomysł i czemu nie spróbować:) Podstawową opcją będzie tutaj wybór odpowiedniego miejsca na takie wesele,co sądzicie o Beskidach? Cała impreza,przyjęcie weselne można zorganizować w hotelu PodKycmolem.
no avatar
User

rezona

Posty

531

Dołączył(a)

24 lip 2016, o 10:58

Re: Góralskie klimaty, podróże, ale - wesele?

Postprzez rezona » 27 lip 2016, o 12:10

W górach takie góralskie wesela to coś normalnego i często się z tym stykałam, ale jeżeli nie pochodzi się z gór, to nie jestem przekonana, czy miałoby to sens.
no avatar
User

RozaWiatrow.pl

Posty

170

Dołączył(a)

19 paź 2015, o 07:15

Re: Góralskie klimaty, podróże, ale - wesele?

Postprzez RozaWiatrow.pl » 30 sie 2016, o 06:59

Zgadza się,wesele które wyprawiane jest w górach,np: w Zakopanym już nikogo nie dziwi więc a to zawsze jakaś fajna i ciekawa odskocznia od codzienności. Można skosztować regionalnych potraw czy poczuć tamtejszy klimat:)

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.123s | 12 Queries | GZIP : Off ]