Hotel PodKycmolem Zaprasza!

Tutaj można umieszczać informacje o ciekawych serwisach www związanych z turystyką.
no avatar
User

PodKycmolem.pl

Posty

19

Dołączył(a)

24 maja 2016, o 11:10

Hotel PodKycmolem Zaprasza!

Postprzez PodKycmolem.pl » 24 maja 2016, o 11:14

itamy Państwa w czterogwiazdkowym Wellness hotelu Pod Kyčmolem, położonym w malowniczej części Beskidu Cieszyńskiego w gminie Łomna Górna, 20 km od granicy z Polską.

Nasz hotel znajdą Państwo w spokojnym środowisku blisko lasu w Obszarze przyrody chronionej Beskidy, niedaleko pomnika przyrody Kyčmol, Narodowego rezerwatu przyrody Mionši oraz wśród stoków narciarskich, tras biegowych, ścieżek rowerowych i szlaków turystycznych.

Nowoczesne wyposażenie hotelu położonego w górach oferuje Państwu komfortowe zakwaterowanie przeważnie w jednoosobowych i dwuosobowych pokojach lub apartamentach z możliwością dostawki dla łącznie 80 osób. Jesteśmy hotelem przyjaznym rodzinie z dziećmi, jak również specjalizujemy się w organizacji imprez okolicznościowych, wesel czy też spotkań biznesowych, szkoleń i konferencji.

Oferujemy Państwu komfort i jakość, które zadowolą także tych najbardziej wymagających klientów. Przygotowana jest dla Państwa szeroka oferta hotelowego wellness, a także piwo własnej produkcji warzone w tutejszym browarze hotelowym.

U nas mogą Państwo zapomnieć o dniach powszednich, oddać się marzeniom i pozwolić się rozpieszczać bez względu na kaprysy pogody.

Zapraszamy Serdecznie :)
no avatar
User

eDom

Posty

367

Dołączył(a)

5 sty 2016, o 21:50

Re: Hotel PodKycmolem Zaprasza!

Postprzez eDom » 2 cze 2016, o 22:50

Gdyby ktoś nie chciał ograniczać się do jednego noclegu, to po więcej może zgłosić się na naszą stronę http://www.edom.pl/wyszukiwanie Najlepiej mieć wybór, aby zdecydować się na najlepszą opcję.

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Brak zidentyfikowanych użytkowników

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
cron