Innowacje

Ogłoszenia kupię/sprzedam/zamienię i inne.
no avatar
User

majesta

Posty

249

Dołączył(a)

6 paź 2012, o 13:19

Innowacje

Postprzez majesta » 17 lip 2014, o 04:13

Witam.Chciałabym Wam polecic dobrą stronę, na której będziecie mogli śledzić najnowsze innowacje w dziedzinie gospodarki, prawa pracy, firm. Myślę,że zainteresuje to wszystkich, którzy zastanawiają się nad własnym biznesem.
Pozdrawiam.
no avatar
User

beataxx

Posty

126

Dołączył(a)

19 maja 2014, o 13:11

Re: Innowacje

Postprzez beataxx » 18 lip 2014, o 10:36

Na mnie ogromne wrażenie zrobiły te hale stalowe http://www.cobouw.pl/hale-stalowe
Mój wujek właśnie postawił takie, by poszerzyć swoją działalność gospodarczą. Zresztą ja lubię taki nowoczesny design.
no avatar
User

lucyna

Posty

3

Dołączył(a)

22 lip 2014, o 09:39

Re: Innowacje

Postprzez lucyna » 22 lip 2014, o 10:04

Witaj,rzeczywiście imponujące budownictwo.W okolicy mojego miejsca zamieszkania powstaje wiele tego typu hal.
Czy elektryk kraków podłączy kuchenkę elektryczną?
no avatar
User

trucicielka

Posty

44

Dołączył(a)

9 maja 2014, o 15:47

Re: Innowacje

Postprzez trucicielka » 23 lip 2014, o 07:11

Chętnie przejrzę te innowacje, ponieważ przyznam, że ostatnimi czasy jestem daleko w tyle jeśli chodzi o nowinki z jakichkolwiek dziedzin życia.
no avatar
User

blusrobert

Posty

1

Dołączył(a)

5 kwi 2019, o 12:35

Re: Innowacje

Postprzez blusrobert » 5 kwi 2019, o 12:38

Niezwykle interesujące rozwiązania proponuje generalny wykonawca hal. Na stronie można znaleźć między innymi realizacje z Polski, jak również zagraniczne
no avatar
User

lokka

Posty

495

Dołączył(a)

22 sty 2019, o 06:33

Re: Innowacje

Postprzez lokka » 26 kwi 2019, o 09:16

Jeśli prowadzi się własny biznes, to z przepisami trzeba być cały czas na bieżąco. Na szczęście dzisiaj wielu rzeczy można się dowiedzieć z internetu. Na przykład na stronie http://akta-osobowe.pl/#zmiany-w-aktach możecie sobie poczytać, jakie zmiany zaszły w grudniu 2018 roku jeśli chodzi o akta osobowe :)
no avatar
User

lacikay

Posty

98

Dołączył(a)

5 paź 2018, o 12:20

Re: Innowacje

Postprzez lacikay » 16 maja 2019, o 09:53

Prowadząc swoją działalność z całą pewnością warto zastanowić się nad odpowiednio dobranym do branży praz indywidualnych potrzeb programem. Takie oprogramowanie ma za zadanie usprawnić codzienną pracę oraz kontrolę w konkretnej firmie. Z takich rozwiązań korzysta się obecnie nawet w gabinetach lekarskich. Taki program do prowadzenia gabinetu lekarskiego daje wiele możliwości usprawnienia pracy zarówno lekarzy jak i pielęgniarek. Warto sobie na ten temat poczytać. Takie informacje mogą okazać się pomocne.
no avatar
User

Milosz

Posty

41

Dołączył(a)

29 sty 2020, o 12:02

Re: Innowacje

Postprzez Milosz » 21 mar 2020, o 11:35

Ludzie gonią za innowacjami, a zapominają czasami o takich podstawowych rzeczach jak monitoring i alarm. A innowacje można wprowadzać, jeśli mamy odpowiednio zabezpieczoną firmę. Jeśli potrzebowalibyście dobrej firmy, która zajmie sie tymi instalacjami to polecam firmę MG System Grunwald. Zajmą się wszystkim kompleksowo, i będziecie mieć pewność, że wszystko jest wykonane tak jak należy, a dzięki temu firma jest dobrze zabezpieczona. Firma działaj lokalnie terenie woj. wamińsko-mazurskiego oraz na terenie północnego Mazowsza.
no avatar
User

rezona

Posty

531

Dołączył(a)

24 lip 2016, o 10:58

Re: Innowacje

Postprzez rezona » 8 kwi 2020, o 09:30

A co ma piernik do wiatraka? Innowacje czy też dążenie do stworzenia nowych rzeczy napędza gospodarkę i ulepsza ją.
no avatar
User

SylwiaB

Posty

5

Dołączył(a)

26 lip 2019, o 21:36

Re: Innowacje

Postprzez SylwiaB » 29 lis 2020, o 18:55

Rzeczywiście, ludzie gonią za innowacjami i zapominają o tak prostych rzeczach, jak alarmy i tak dalej.
Następna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.167s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron