Jak nauczyć psa załatwiać się na dworze....

Ogłoszenia kupię/sprzedam/zamienię i inne.
no avatar
User

drunvi1981

Posty

5

Dołączył(a)

10 sty 2017, o 11:45

Lokalizacja

Albuquerque

Jak nauczyć psa załatwiać się na dworze....

Postprzez drunvi1981 » 10 sty 2017, o 11:48

Od niedawna mam psa, skończy 3 miesiące i jest suczką. Nie radzę już sobie z nią, sika w domu wszędzie, mam rozłożone gazety w mieszkaniu, zdarza się nasikać na kanapę, koc. Kupkę też w domu, tyle że dobre, że robi przeważnie w jednym miejscu, chociaż nie mam tam gazet, lubi to robić pod drzwiami do pokoju mojej córki. Najgorsze jest to, że mogę z nią chodzić po dworze pół godz a ona nic, zaraz po spaniu ją biorę i nic. Woli wąchać wszystko, brać do pyska, biegać, ale załatwić się, nigdy. Za to uwielbia wejść do mieszkania i narobić prosto ze spaceru, już kilka razy zrobiła mi to na klatce schodowej. Ani chwalenie, ani karcenie nie pomaga, tracę cierpliwość. Nie mam też siły latać z nią co 5 min z 3 piętra na spacer. Może ktoś miał taki problem i sobie z nim poradził? Każdy mówi, chodź z nią tak długo aż zrobi, ale ona potrafi wytrzymać od razu dużo czasu, wersja nagradzać smakołykiem jak zrobi na dworze, też nie zdaje egzaminu. Na początku jak ją przywiozłam do domu, to robiła na dworze, nie zawsze ale robiła, teraz już wcale.

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.097s | 12 Queries | GZIP : Off ]