Jak szukacie tanich i dobrych noclegów?

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

Filemon07

Posty

4

Dołączył(a)

8 wrz 2014, o 09:00

Re: Jak szukacie tanich i dobrych noclegów?

Postprzez Filemon07 » 8 wrz 2014, o 09:18

Ja przeglądam różne portale noclegowe, wyszukuję te najbardziej wg fajne i dzwonię , nauczyłem się już że nie zawsze drogi nocleg jest fajny. Często tez pytam znajomych którzy byli w miejscach gdzie chcę się wybrac i pytam ich o noclegi czy warto, lecz jeśli nie przekonamy się na własnej skórze, to nie sprawdzimy tak na parwde czy dany nocleg jest Ok. Często tez jest tak ze pensjonaty na swoich stronach internetowych prezentuja zdjecia z super wnętrzami a tak na prawde kiedy sie zajedzie tam to pokoje są okropne.
no avatar
User

PlanetHostel.pl

Posty

42

Dołączył(a)

10 wrz 2014, o 12:13

Re: Jak szukacie tanich i dobrych noclegów?

Postprzez PlanetHostel.pl » 10 wrz 2014, o 12:24

Zdecydowanie najlepiej jest szukać dobrych miejsc noclegowych przez internet czy na forach turystycznych,gdzie od razu spotkamy opinie na ich temat. Jeżeli ktoś np poszukuje dobrego i sprawdzonego noclegu blisko centrum Warszawy,to u nas znajdzie się miejsce,w razie pytań chętnie odpowiemy na forum:)
no avatar
User

ocholka

Posty

1

Dołączył(a)

13 wrz 2014, o 12:35

Re: Jak szukacie tanich i dobrych noclegów?

Postprzez ocholka » 13 wrz 2014, o 12:44

U mnie ostatnio sprawdza się Travelist. Oferty lepsze niż na grouponie, a wydawały się bardziej wiarygodne.
Dobra i skuteczna windykacja warszawa!
no avatar
User

kadima

Posty

1

Dołączył(a)

16 wrz 2014, o 08:50

Re: Jak szukacie tanich i dobrych noclegów?

Postprzez kadima » 16 wrz 2014, o 08:52

Słuchać innych. Warto przyjrzeć się opiniom. Nie sugerować się opiniami, fotografiami. I zadać "właścicielowi" wszystkie niezbędne pytania.
no avatar
User

kominek84

Posty

7

Dołączył(a)

9 kwi 2014, o 15:12

Re: Jak szukacie tanich i dobrych noclegów?

Postprzez kominek84 » 16 wrz 2014, o 09:47

A ja tam zazwyczaj stawiam na takie noclegi, które gdzieś, ktoś polecił. Takie osoby przynajmniej szczerze wypowiadają sie o danym miejscu. W ten sposób znalazłem te kwatery http://kwaterymira.pl/ w Poznaniu. Jak podróżować tanio to trzeba też wiedzieć gdzie można tanio i dobrze przenocować ;)
no avatar
User

BalticKorona_pl

Posty

40

Dołączył(a)

18 wrz 2014, o 09:48

Re: Jak szukacie tanich i dobrych noclegów?

Postprzez BalticKorona_pl » 18 wrz 2014, o 10:06

Tanie i zarazem dobre,komfortowe noclegi znajdziecie także u nas w Darłowie,zapraszamy do naszych apartamentów:) W razie pytań chętnie pomożemy i odpowiemy na forum.
no avatar
User

SunKiss

Posty

1

Dołączył(a)

19 wrz 2014, o 00:00

Re: Jak szukacie tanich i dobrych noclegów?

Postprzez SunKiss » 19 wrz 2014, o 00:01

Też akurat polecam noclegi w Darłowie ;)
no avatar
User

BeskidzkiRaj_com_pl

Posty

8

Dołączył(a)

23 wrz 2014, o 09:32

Re: Jak szukacie tanich i dobrych noclegów?

Postprzez BeskidzkiRaj_com_pl » 23 wrz 2014, o 09:47

Warto szukać także na forach internetowych gdzie mamy w zasadzie pewne i sprawdzone noclegi,akurat zapraszam również do nas w przepiękne Beskidy:)
no avatar
User

tintin

Posty

1

Dołączył(a)

20 paź 2014, o 19:29

Re: Jak szukacie tanich i dobrych noclegów?

Postprzez tintin » 20 paź 2014, o 19:38

Jednak znajomi - znam ich wymagania i wiem kiedy "może być" oznacza, że i ja będę zadowolony. Poza tym zawsze można "ukarać" złego doradcę :) Przykładem koronnym może być Apartament Róża apartamentroza.pl w Karpaczu. Znajomy o którym wiem, że na prawdę wysoko stawia poprzeczkę (między innymi dlatego, że sporo podróżuje po świecie i po prostu jest "otrzaskany") powiedział właśnie "może być". Gdyby powiedział to ktoś inny zapewne nie wybrałbym tego miejsca na nocleg. Ale wiedziony przeczuciem, że poprzeczka była wysoko, byłem gościem i powiem, że byłem bardzo zaskoczony. Cena za apartament "średnia" ale warunki na prawdę super.
no avatar
User

podrozniczka

Posty

2

Dołączył(a)

22 paź 2014, o 10:09

Re: Jak szukacie tanich i dobrych noclegów?

Postprzez podrozniczka » 22 paź 2014, o 10:36

Ja ostatnio nocowałam w Nest: http://nest.poznan.pl/ w Poznaniu. Wszędzie bardzo blisko i dodatkowo naprawdę tanie i ładne pokoje:)
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.216s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron