Jaka deska snowboardowa

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

turystkakasia

Posty

80

Dołączył(a)

23 gru 2014, o 07:42

Jaka deska snowboardowa

Postprzez turystkakasia » 30 paź 2015, o 07:33

Poszukuje nowej deski -. Mam chyba niewielkie wymagania:) - ma byc miekka, krotka( 147cm) i ładna z kazdej strony. zaczynalam na freeridowym nideckerze z twardymi wiazaniami, pozniej kupilam miekkie butki i jakiegos burtona a w tym roku jezdzilam na axis'ie nideckera (bo ladnie wygladal....:P)
chce kupic nowa FAJNA deske z przeznaczeniem raczej do zabawy z muldami i skokami niz do szybkiej jazdy. Wlasnie wrocilam ze Szwajcarii, przy okazji bylam tez we Francji i w Niemczech i przejrzalam wszystkie sklepy sportowe jakie spotkalam na swojej drodze i NIC. Na deske nie chce wydac wiecej niz 2000zl. na czym jezdzicie i co jest godne polecenia i przede wszystkim - gdzie to kupiliscie?:) bo ja juz sama chyba nie jestem w stanie nic wybrac.......???? pomoze mi ktos?:)
no avatar
User

majesta

Posty

249

Dołączył(a)

6 paź 2012, o 13:19

Re: Jaka deska snowboardowa

Postprzez majesta » 30 paź 2015, o 09:24

Masz dość spory budżet. Myślę,ze w tej cenie spokojnie będziesz mógł znaleźć dla siebie coś sensownego . Nie będę Ci tutaj polecał konkretnego modelu bo jest tego dość sporo w sieci ale warto byłoby skorzystać z konfiguratorów desek. Wpisujesz sobie do takiego konfigutora swoją wagę oraz wzrost i od razu pojawia Ci się lista konkretnych desek dla Ciebie.

Na przykład tutaj masz taki konfigurator:
http://supersklep.pl/konfigurator-snowboardowy

Fajna sprawa.
Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.
no avatar
User

wemia32

Posty

10

Dołączył(a)

30 maja 2018, o 15:17

Re: Jaka deska snowboardowa

Postprzez wemia32 » 30 maja 2019, o 16:46

Myślę, że na pewno uda Ci się znaleźć coś ciekawego w sklepie internetowym https://silesiasport.pl/. Mam stamtąd deskę i naprawdę nie mam jej nic do zarzucenia. Warto sprawdzić.

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.113s | 14 Queries | GZIP : Off ]