Jakie polecicie fajne miejsca pod Warszawą?

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

STOPWroclaw.pl

Posty

38

Dołączył(a)

3 gru 2013, o 12:43

Re: Jakie polecicie fajne miejsca pod Warszawą?

Postprzez STOPWroclaw.pl » 4 mar 2014, o 12:56

A musi być to konieczni epod Warszawą? Bo warto byłoby się nieco oderwać i spędzić wolny czas gdzie indziej,co sądzisz np o magicznym Wrocławiu? Nikt nie będzie się tutaj nudził.
no avatar
User

Milicrash19

Posty

5

Dołączył(a)

6 mar 2014, o 21:01

Re: Jakie polecicie fajne miejsca pod Warszawą?

Postprzez Milicrash19 » 6 mar 2014, o 21:04

trzeba sprawdzic
no avatar
User

AleksandraTom

Posty

1

Dołączył(a)

11 mar 2014, o 07:38

Re: Jakie polecicie fajne miejsca pod Warszawą?

Postprzez AleksandraTom » 11 mar 2014, o 07:58

Jeśli chodzi o fajne miejsca pod Warszawą to nie można zapomnieć o Nowym Dworze Mazowieckim, miasto znajduje się zaledwie 20 km od Warszawy, a przyjeżdżając tam za każdym razem czuje się jak w innym świecie. Można pisać godzinami na temat zabytków i kultury tego miejsca aczkolwiek dla mnie najważniejszym miejscem jest Twierdza Modlin, byłam tam już kilka razy i za każdym razem odkrywam nową cząstkę historii. Po wyczerpującym zwiedzaniu zawsze można zatrzymać się w tym hotelu - http://www.bestwestern.pl/hotels/best-western-airport-modlin-nowy-dwor-mazowiecki-81028 który osobiście bardzo sobie cenie ze względu na naprawdę wysoki poziom standardu oraz obsługi.
no avatar
User

Buzzraider53

Posty

6

Dołączył(a)

13 mar 2014, o 20:29

Re: Jakie polecicie fajne miejsca pod Warszawą?

Postprzez Buzzraider53 » 13 mar 2014, o 20:31

trzeb asprawdzic
no avatar
User

Fryszkowska

Posty

2

Dołączył(a)

12 mar 2014, o 14:50

Re: Jakie polecicie fajne miejsca pod Warszawą?

Postprzez Fryszkowska » 17 mar 2014, o 10:44

Miejsce, w którym można odpocząć na 100 % to zdecydowanie najbardziej urokliwe i profesjonalne SPA pod Warszawą - Manor House w Chlewiskach. Często jeździmy po takiego typu obiektach z mężem więc mamy spore rozeznanie. Co mnie przekonało, żeby to miejsce odwiedzić po raz 2gi? Przede wszystkim okolica! Natura wokól, cisza spokój (nie do pomyślenia, że tak pięknie może być w centralnej Polsce!) Chlewiska to niebywale urokliwe miejsce. Cała okolica jak i przede wszystkim posiadłość Manor House to widoki jak z bajki. Weekendowy wyjazd okazał się strzałem w dziesiątkę. Wypoczęliśmy, mieliśmy szereg zabiegów spa dostosowanych do naszych oczekiwań. Łaźnie rzymskie to było miejsce, z którego nie chciało się wychodzić. Terapie w Chacie Solnej bardzo pozytywnie wpłynęły na skórę jak i cał organizm. Profesjonalne podejście do klienta dało nam poczuć się iście po królewsku!
no avatar
User

Jemiolka_61

Posty

10

Dołączył(a)

17 mar 2014, o 13:31

Re: Jakie polecicie fajne miejsca pod Warszawą?

Postprzez Jemiolka_61 » 17 mar 2014, o 13:33

sochaczew! ;)
no avatar
User

Scaliano.com.pl

Posty

102

Dołączył(a)

7 lut 2014, o 12:47

Re: Jakie polecicie fajne miejsca pod Warszawą?

Postprzez Scaliano.com.pl » 26 mar 2014, o 16:00

A co takiego można tam zobaczyć? Bo z tego co wiem to miejscowość nie słynie z niczego specjalnego,ale jeżeli sie mylę to mnie poprawcie:)


www.Scaliano.com.pl
no avatar
User

konrad9384

Posty

1

Dołączył(a)

22 wrz 2014, o 13:57

Re: Jakie polecicie fajne miejsca pod Warszawą?

Postprzez konrad9384 » 23 wrz 2014, o 08:02

to gdzie w końcu najlepiej??
no avatar
User

OsadaWedrowca.pl

Posty

40

Dołączył(a)

10 lis 2014, o 13:34

Re: Jakie polecicie fajne miejsca pod Warszawą?

Postprzez OsadaWedrowca.pl » 10 lis 2014, o 14:15

Tam gdzie Tobie najbardziej będzie odpowiadać,na forum można jedynie podać kilka propozycji wypoczynku,ja np uwielbiam Bałtyk i tutejsze Spa gdzie mogę się w pełni zrelaksować,usłyszeć szum morza i odpocząć:)
http://www.OsadaWedrowca.pl Hotel Spa Gdynia.
no avatar
User

Agateńka

Posty

1

Dołączył(a)

11 sie 2015, o 13:07

Re: Jakie polecicie fajne miejsca pod Warszawą?

Postprzez Agateńka » 11 sie 2015, o 13:10

Dla dzieciaków odkryliśmy ostatnio salę zabaw Wesołe Kulki w Legionowie. Akurat mamy tam domek wypoczynkowy na letni czas, także świetna sprawa. Dzieciaki mają atrakcję, a my święty spokój.
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.106s | 12 Queries | GZIP : Off ]