Kolonie - gdzie?

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

Mish

Posty

38

Dołączył(a)

16 lip 2013, o 07:11

Re: Kolonie - gdzie?

Postprzez Mish » 26 cze 2014, o 05:30

Dziękim ale pierwszy raz nazwę słyszę.. Powiesz coś więcej o nich?
no avatar
User

luśka

Posty

4

Dołączył(a)

16 maja 2014, o 22:09

Re: Kolonie - gdzie?

Postprzez luśka » 27 cze 2014, o 09:53

Biuro specjalizuje się w wyjazdach wakacyjnych, zimowych dzieci w różnycm wieku w sumie mają ogromną rozpiętość od 5 lat do +18. Dodatkowo można u nich zorganizować wyjazdy szkolne, wycieczki czy zielone szkoły. Dobre biuro z doświadczeniem, i sporo jest już na rynku.
no avatar
User

Barbara

Posty

14

Dołączył(a)

20 maja 2014, o 09:24

Re: Kolonie - gdzie?

Postprzez Barbara » 27 cze 2014, o 11:38

luśka ale jakie biuro?
no avatar
User

ewa

Posty

14

Dołączył(a)

30 cze 2014, o 13:11

Re: Kolonie - gdzie?

Postprzez ewa » 30 cze 2014, o 14:39

A nie lepiej samemu poszukać biura nie zawsze oferują odpowiednie miejsce .Z własnego doświadczenia mogę polecić ten hotel http://www.aquariusspa.pl/pl/ , zapewnia wiele atrakcji dla dzieci , posiadają własną plażę hotelową ,myślę że warto im się przyjrzeć i wypoczynek zaplanować u nich .
no avatar
User

majesta

Posty

249

Dołączył(a)

6 paź 2012, o 13:19

Re: Kolonie - gdzie?

Postprzez majesta » 1 wrz 2014, o 08:16

Ja wysłałam w tym roku swojego synka na obóz sportowy. Był w lipcu. Mieliśmy wtedy remont w domu i pomyślałam,że nie ma sensu aby siedział z nami w tym brudzie.
Obóz był zorganizowany z tym biurem:
http://camport.pl/obozy-sportowe-sport-to-zdrowie-2/
Bardzo dobra organizacja, wiele sportowych zajęć tak więc syn się nie nudził i dopiero wieczorem miał czas na telefon do nas. Wiele lekkoatletyki, baseny. Miał również inne zajęcia takie jak kurs pierwszej pomocy albo warsztaty taneczne tak więc przyjemne z pożytecznym.
Myślę,ze niedługo pojawi się tam program na rok 2015
no avatar
User

VillaPalladium.pl

Posty

44

Dołączył(a)

2 sie 2014, o 11:02

Re: Kolonie - gdzie?

Postprzez VillaPalladium.pl » 3 wrz 2014, o 14:44

A może koloni enad morzem dla dzieci,co sądzisz np o malowniczym Gdańsku? Moim zdaniem to bardzo dobry pomysł i z całą pewnością nikt nie będzie się tutaj nudził:)
no avatar
User

worgas6

Posty

2

Dołączył(a)

24 maja 2014, o 14:36

Re: Kolonie - gdzie?

Postprzez worgas6 » 20 wrz 2014, o 21:57

trucicielka napisał(a):U mnie kolonie są organizowane przez pracodawcę i niestety nie znam żadnych firm, które się tym zajmują. No i kierunek jest jak zwykle standardowy - polskie morze.

U mnie to samo, choć kierunki są różne.
Uprzejmie zapraszamy Państwa do odwiedzenia jednego z najlepszych sklepów, który zapewni Państwu asekurację przez ptakami lub ewentualnie innymi zwierzętami. Oferta naszego sklepu to
siatka dla kota.
no avatar
User

BeskidzkiRaj_com_pl

Posty

8

Dołączył(a)

23 wrz 2014, o 09:32

Re: Kolonie - gdzie?

Postprzez BeskidzkiRaj_com_pl » 23 wrz 2014, o 09:48

A co powiesz na Beskidy lub Tatry? Moim zdaniem to najbardziej odpowiednie miejsce gdzie dzieci spędzą czas aktywnie,w końcu o to powinno chodzić. Sam nocleg też znajdzie się bez najmniejszego problemu.
no avatar
User

Various

Posty

124

Dołączył(a)

10 sty 2014, o 10:36

Re: Kolonie - gdzie?

Postprzez Various » 10 paź 2014, o 09:12

Za dzieciaka mieszkając na południu na kolonie rodzice wybierali nadmorskie kurorty - jastrzębią górę i Władysławowo :) z perspektywy czasu piękne wspomnienia, a Władek do dziś ma te same atrakcje w wesołym miasteczko - istny powrót do przeszłości :P
no avatar
User

Edana.pl

Posty

45

Dołączył(a)

14 mar 2014, o 13:33

Re: Kolonie - gdzie?

Postprzez Edana.pl » 27 paź 2014, o 15:37

Racja,jeżeli jesteśmy z południa polski to lepiej wybrać kierunek północny i np kolonie czy obóz nad morzem,co moim zdaniem sprawi każdemu dziecku wiele radości i zabawy:)
www.Edana.pl - wypoczynek nad morzem.
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.090s | 12 Queries | GZIP : Off ]