Kosmetyki od Summe Cosmetics - co sądzicie?

Ogłoszenia kupię/sprzedam/zamienię i inne.
no avatar
User

Gośka87

Posty

18

Dołączył(a)

18 lip 2021, o 09:33

Kosmetyki od Summe Cosmetics - co sądzicie?

Postprzez Gośka87 » 24 sty 2022, o 16:07

Co sądzicie na temat kosmetyków od Summe Cosmetics, czy może któraś z Was korzysta z ich produktów jeśli chodzi o domową pielęgnację szczególnie w przypadku przebarwień i problemów z nadmiernym trądzikiem. Pozdrawiam!
no avatar
User

AlicjaAś

Posty

66

Dołączył(a)

11 lip 2021, o 11:29

Re: Kosmetyki od Summe Cosmetics - co sądzicie?

Postprzez AlicjaAś » 24 sty 2022, o 16:19

Tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście poświęcili więcej uwagi na markę Summe gdzie znajdziecie wszystkie preparaty oraz linie jakie przygotowali zarówno dla salonów kosmetycznych, ale i do pielęgnacji domowej. Ja ostatnio walczę z ich pomocą z przebarwieniami stosując środki z linii Beclarity https://summe.pl/seria/beclarity/ Pozdrawia i jak najlepszych efektów życzę :)
no avatar
User

KarolMis

Posty

97

Dołączył(a)

9 lut 2021, o 22:03

Re: Kosmetyki od Summe Cosmetics - co sądzicie?

Postprzez KarolMis » 26 sty 2022, o 20:26

Jak najbardziej mogę się zgodzić z poprzedniczką odnośnie kosmetyków marki Summe. Przede wszystkim różne linie w zależności od potrzeb, dobre ceny i świetnie zestawiony naturalny skład. Warto sprawdzić, a jestem przekonana że też się co do nich pozytywnie przekonacie.
no avatar
User

Gośka87

Posty

18

Dołączył(a)

18 lip 2021, o 09:33

Re: Kosmetyki od Summe Cosmetics - co sądzicie?

Postprzez Gośka87 » 26 sty 2022, o 20:31

Dobrze wiedzieć, na pewno sprawdzę w takim razie co ciekawego przygotowali :)
no avatar
User

AlicjaAś

Posty

66

Dołączył(a)

11 lip 2021, o 11:29

Re: Kosmetyki od Summe Cosmetics - co sądzicie?

Postprzez AlicjaAś » 27 sty 2022, o 08:52

No to mamy nadzieję, że udało nam się pomóc i co najważniejsze znajdziesz jak najlepsze rozwiązania na swoje problemy. Jak jeszcze jakieś wątpliwości się pojawią to pytaj, może doradzimy :)
no avatar
User

cialo

Posty

306

Dołączył(a)

3 lis 2020, o 08:23

Re: Kosmetyki od Summe Cosmetics - co sądzicie?

Postprzez cialo » 4 lut 2022, o 10:40

Jeśli mam być szczera, to nigdy nie słyszałam o tej marce, ani nie stosowałam ich kosmetyków. Jeśli natomiast interesuje was tematyka pielęgnacji cery, to na portalu https://theark.pl znajdziecie sporo ciekawych artykułów.
no avatar
User

madlenka

Posty

480

Dołączył(a)

28 lut 2019, o 15:29

Re: Kosmetyki od Summe Cosmetics - co sądzicie?

Postprzez madlenka » 25 lut 2022, o 18:28

Akurat tej firmy nie znam, ale chętnie się zapoznać z ich ofertą. Kto wie, może coś dla siebie znajdę. Natomiast jak chodzi o męskie kosmetyki, mogę się z wami podzielić namiarem na firmę facetaria.pl - według mnie każdy pan znajdziecie coś idealnego dla siebie.
no avatar
User

podrozniczka66

Posty

1145

Dołączył(a)

28 wrz 2018, o 11:04

Re: Kosmetyki od Summe Cosmetics - co sądzicie?

Postprzez podrozniczka66 » 3 mar 2022, o 04:45

Mnie uczulają tego rodzaju kosmetyki i nie mogę ich używać. Testowałam wiele firm i mam jedynie 2, z których mogę skorzystać. Jeśli nie wiecie, o czym mówię, to zachęcam do zapoznania się z materiałem dotyczącym uczulenia skóry: https://estetico.pl/jak-wyglada-uczulen ... ocic-uwage . Muszę jednak spróbować tego produktu, bo może sprawdzi się u mnie.
no avatar
User

ważniak

Posty

984

Dołączył(a)

30 sie 2021, o 17:10

Re: Kosmetyki od Summe Cosmetics - co sądzicie?

Postprzez ważniak » 6 mar 2022, o 10:25

No ja niestety aż tak wiele kosmetyków nie używam jak moja żona i do tego ona jeszcze regularnie chodzi do gabinetu kosmetycznego. Teraz dokładnie już wiem, że są tam również autoklawy kosmetyczne i w sumie to dobrze, gdyż dezynfekcja musi być na najwyższym poziomie.
no avatar
User

tulipan

Posty

1212

Dołączył(a)

17 lut 2016, o 13:00

Re: Kosmetyki od Summe Cosmetics - co sądzicie?

Postprzez tulipan » 7 mar 2022, o 12:47

Apteka Galen ma w swojej ofercie wiele ciekawych propozycji. Są to między innymi kosmetyki takie jak https://www.aptekagalen.pl/vichy-aquali ... iproduktow . Warto wiedzieć, że u nich nabędziecie takie produkty w niskich cenach.

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.224s | 12 Queries | GZIP : Off ]