Kosmetyki

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

madlenka

Posty

480

Dołączył(a)

28 lut 2019, o 15:29

Re: Kosmetyki

Postprzez madlenka » 3 mar 2023, o 11:16

A jak oceniacie przykładowo dermokosmetyki od Swederm ? Czy ktoś z was może miał doświadczenie już z nimi? Pytam, ponieważ mam problematyczną cerę i zastanawiam się czy te produkty by mi nie pomogły? Co wy na to?
no avatar
User

wędrowiec

Posty

73

Dołączył(a)

18 mar 2022, o 09:38

Re: Kosmetyki

Postprzez wędrowiec » 9 mar 2023, o 17:47

Jeśli szukacie kosmetyków, które skutecznie wesprą waszą walkę z dolegliwościami cery problematycznej to musicie zainteresować się kosmetykami firmy Nanili.pl. Firma postawiła sobie za cel pomaganie osobom dotkniętym przez trądzik pospolity, różowaty, trądzik wieku dojrzałego, przebarwienia, suchością skóry czy przetłuszczaniem. Jedna seria ich kosmetyków jest dedykowana salonom kosmetycznym, a druga jest przeznaczona do użytku domowego.
no avatar
User

niteczka

Posty

3

Dołączył(a)

16 lut 2022, o 13:11

Re: Kosmetyki

Postprzez niteczka » 15 mar 2023, o 12:37

madlenka napisał(a):A jak oceniacie przykładowo dermokosmetyki od Swederm? Czy ktoś z was może miał doświadczenie już z nimi? Pytam, ponieważ mam problematyczną cerę i zastanawiam się czy te produkty by mi nie pomogły? Co wy na to?


Zdecydowanie polecam! Ja zawsze zamawiam w Estee Spa, to sklep kosmetyczny z profesjonalnymi produktami, moim odkryciem jest linia Hudsalva
no avatar
User

Geniusz85

Posty

500

Dołączył(a)

1 mar 2019, o 15:04

Re: Kosmetyki

Postprzez Geniusz85 » 22 mar 2023, o 10:34

Ja najbardziej lubię kosmetyki naturalne. One są w moim przekonaniu świetne wręcz. One są naprawdę doskonałe w mojej opinii.
_____________________________
Pisanie referatów
no avatar
User

dominika20

Posty

428

Dołączył(a)

15 kwi 2021, o 11:16

Re: Kosmetyki

Postprzez dominika20 » 28 mar 2023, o 08:58

Mnie właśnie wiele osób polecało colagen w proszku i powiem wam, że sama mam w planach go kupić. Słyszałam, że świetnie wpływa na kondycję skóry, więc może jednak to będzie dla mnie najlepsze rozwiązanie
no avatar
User

lijt

Posty

317

Dołączył(a)

12 lut 2016, o 18:17

Re: Kosmetyki

Postprzez lijt » 11 kwi 2023, o 13:35

Jeżeli nie jesteś pewna, jakie produkty do pielęgnacji skóry wybrać, na stronie internetowej https://savone.pl/blog/pachnace-balsamy ... kladnikow/ odkryjesz cenne porady w temacie właściwego wyboru. Poruszona została także kwestia ważności składników kosmetyków oraz korzyści stosowania naturalnej pielęgnacji, która pachnie pięknie i dobrze wpływa na stan Twojej skóry.
no avatar
User

madlenka

Posty

480

Dołączył(a)

28 lut 2019, o 15:29

Re: Kosmetyki

Postprzez madlenka » 23 kwi 2023, o 12:28

No i według mnie warto byłoby też wspomnieć tutaj o firmach, typu
https://vica.pl/1138-szampony-do-wlosow?q=Marka-Beaver . Ponieważ tam, kupicie kosmetyki dobrej jakości do włosów, czy pielęgnowania ciała, czy też do wykonywania make up'u itd. Asortyment jest u nich szeroki i zróżnicowany .
no avatar
User

cialo

Posty

307

Dołączył(a)

3 lis 2020, o 08:23

Re: Kosmetyki

Postprzez cialo » 19 maja 2023, o 08:22

Jeśli masz sporo kosmetyków, które lubisz mieć zawsze pod ręką to kosmetyczka do torebki będzie strzałem w 10. Ja mam pojemną torebkę, więc taka kosmetyczka wchodzi bez problemu.
no avatar
User

mczay

Posty

707

Dołączył(a)

28 lut 2018, o 00:32

Re: Kosmetyki

Postprzez mczay » 26 maja 2023, o 09:54

W ostatnim czasie furorę u mnie robi pomadka do ust Eveline Flower Garden. Szybko radzi sobie z przesuszonymi ustami, a do tego pięknie na nich wygląda.
Obrazek
no avatar
User

AlfredNorton

Posty

231

Dołączył(a)

8 lut 2019, o 13:42

Re: Kosmetyki

Postprzez AlfredNorton » 26 maja 2023, o 11:42

Takie kosmetyki to jest naprawdę coś doskonałego. Ja takie rzeczy uwielbiam. To jest naprawdę doskonałe wręcz. Ja lubię też kosmetyki FM Group. One są naprawdę doskonałe.
_______________________________
Pomoc w pisaniu prac magisterskich
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.070s | 12 Queries | GZIP : Off ]