Kot ma szlaban w domu

Ogłoszenia kupię/sprzedam/zamienię i inne.
no avatar
User

calgu1988

Posty

5

Dołączył(a)

20 sty 2017, o 11:04

Lokalizacja

Norman

Kot ma szlaban w domu

Postprzez calgu1988 » 20 sty 2017, o 11:09

Mój kot bardzo pobił się z drugim kotkiem lub kuną (weterynarz obstawia to drugie). Rany są dotkliwe-bardzo głęboki ubytek w główce, bez skórki, mięso z ropą i krwią do tego jedno oko tzn. powieka tak napuchnięta, że zachodzi na całe oko... Kot pod opieką weta.Ma przyjmować leki w domu przez 7 dni. I tutaj pojawia się problem. Mój kot to kot wychodzący, niewykastrowany (zabieg miał umówiony dokładnie na wczoraj-niestety był już ranny). Ponieważ przebywam obecnie całe dnie w domu siedzę i opiekuję się nim. Niestety kotek szaleje dniem i nocą (najwięcej nocą)-piszczy,płacze,miauczy, drapie, sika wszędzie tylko nie do kuwety- wciąż pod drzwiami,że chce wyjść na dwór. Nie mogę go wypuścić ponieważ nie wiadomo gdzie by polazł i kiedy wrócił (a leki musi przyjmować regularnie), mógłby mieć styczność z innymi kotami/zarazkami/nieczystościami które przez tą otwartą rankę przenikną do krwi. Patrzy na mnie z takim błaganiem i tak głośno szlocha,że chociaż wiem,że tak nie jest, mam wrażenie, że cierpi męki. Próbuję go zająć zabawą ale ignoruje to. Trochę śpi,je, pozwala mi się głaskać a resztę czasu przeraźliwie wyje. Czy znacie jakieś sposoby by kot przyzwyczaił się, że musi być w domu? Czy to możliwe by kotu się "nudziło", czy by cierpiał z powodu,że jest zamknięty w domu? Czy takie zamknięcie nie zagraża jego zdrowiu psych. i fiz.? Sorry może dla Was to śmieszne czy głupie ale słucham tego płaczu już dwa dni i chyba sama pomału wariuję
moja super strona
no avatar
User

Desperado

Posty

544

Dołączył(a)

8 lut 2019, o 14:06

Re: Kot ma szlaban w domu

Postprzez Desperado » 8 lut 2019, o 14:27

Mój kot biega zobie w domu i na zewnątrz. Czemu tak jest? Bo mam dom wolnostojący.

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.089s | 12 Queries | GZIP : Off ]