kto byl w Krakowie?

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

trybulski

Posty

1

Dołączył(a)

27 wrz 2017, o 15:00

Re: kto byl w Krakowie?

Postprzez trybulski » 27 wrz 2017, o 15:02

Kraków to naprawdę fajne miejsce. Warto tam wyjechać nie tylko w okresie letnim, ale również fajnie jest w zimę, np. na Sylwestrze :)
no avatar
User

OneHostel.pl

Posty

31

Dołączył(a)

18 lut 2015, o 12:14

Re: kto byl w Krakowie?

Postprzez OneHostel.pl » 2 paź 2017, o 12:52

Wrocław jest równie piękny i w niczym nie ustępuje stolicy Małopolski pod względem atrakcji czy zabytków. Zapraszamy do hostelu One, komfortowe pokoje w samym centrum czekają :)
no avatar
User

jagna

Posty

269

Dołączył(a)

1 lip 2013, o 13:35

Re: kto byl w Krakowie?

Postprzez jagna » 3 paź 2017, o 11:51

Ale temat dotyczy nie Wrocławia, ale Krakowa. Nie ma sensu sie tutaj licytować, które miasto jest ładniejsze ponieważ zarówno Kraków jak i Wrocław moim zdaniem mają wiele do zaoferowania. I oba miasta warto jest zobaczyć.

W Krakowie polecam:
wybrać się do podziemi miasta
spędzić wieczór na krakowskim Kazimierzu
zobaczyć Wawel i sukiennice
przespacerować się po plantach krakowskich

Jeśli chcielibyście zjeść smacznie i w urokliwym miejscu to polecam zarezerwować sobie stolik w restauracji u Ziyada: http://www.uziyada.krakow.pl/
Obrazek
Na tym polega problem z piciem. Gdy wydarzy się coś złego, pijesz, zeby zapomnieć. Kiedy zdarzy się coś dobrego, pijesz, żeby to uczcić. A jeśli nie wydarzy się nic szczególnego, pijesz po to, zeby coś się działo
no avatar
User

kasai

Posty

5

Dołączył(a)

5 wrz 2017, o 12:21

Re: kto byl w Krakowie?

Postprzez kasai » 6 paź 2017, o 11:10

Kraków to piękne ale trochę drogie miasto dla turystów. Byłam latem i pewnie tam wrócę. Nocowałam jednak za miastem, bo oferty były tańsze.
no avatar
User

sisi

Posty

19

Dołączył(a)

29 maja 2017, o 11:24

Re: kto byl w Krakowie?

Postprzez sisi » 11 paź 2017, o 18:35

mobilna napisał(a):Znam bardzo fajne miejsce jeśli chodzi o zakwaterowanie, dokładnie Miodosytnia. świetna lokalizacja, miejsce z historią plus kawiarnia z ogrodem. Zakwaterowanie idealne dla rodzin jak i dla osób podróżujących np. biznesowo


Właśnie szukam noclegu blisko centrum, zerknęłam na ich stronkę i chyba będę rezerwować nocleg, tylko dwa dni, ale zawsze to jakiś odpoczynek ;)
no avatar
User

sisi

Posty

19

Dołączył(a)

29 maja 2017, o 11:24

Re: kto byl w Krakowie?

Postprzez sisi » 19 paź 2017, o 07:21

Ja byłam już nie wiem ile razy ;D ale za kazdym razem odkrywam w tym mieście nową rzecz, w której sie zakochuje ;) Nie wiem kto z Was wybiera się tam w najbliższym czasie, ale gorąco polecam hotel Miodostynia na Kazimierzu - idealne miejsce do nocowania dla turystow, piekne wnetrze oraz atrakcyjna cena ;)
no avatar
User

Szajka

Posty

1

Dołączył(a)

20 paź 2017, o 10:43

Re: kto byl w Krakowie?

Postprzez Szajka » 20 paź 2017, o 10:49

Ja kocham kraków :) możesz tam spędzić 2 tygodnie i nie będziesz sie nudzić :)
no avatar
User

Gośkaa

Posty

3

Dołączył(a)

21 paź 2017, o 09:04

Re: kto byl w Krakowie?

Postprzez Gośkaa » 21 paź 2017, o 09:08

Uwielbiam Kraków, często tam jeździmy na weekend :)
no avatar
User

RozaWiatrow.pl

Posty

170

Dołączył(a)

19 paź 2015, o 07:15

Re: kto byl w Krakowie?

Postprzez RozaWiatrow.pl » 23 paź 2017, o 10:17

Pytanie kto nie był w Krakowie, bo moim zdaniem to jedno z ładniejszych i ciekawszych miast dla każdego turysty, zdecydowanie polecam wybrać się tam chociaż raz na weekend aby zwiedzić Wawel i Rynek :)
no avatar
User

biedroska

Posty

118

Dołączył(a)

3 mar 2015, o 12:17

Re: kto byl w Krakowie?

Postprzez biedroska » 26 paź 2017, o 10:20

Ja też myślę, że Kraków zawsze warto odwiedzić :) Jest tam tyle pieknych miejsc do zobaczenia! Jeśli chodzi o ceny, to nie jest tak źle, trzeba tylko dobrze wybrać, np. tanie jedzenie, tani hotel. Ja znam taki hotel Panorama, nie w samym centrum, ale dojazd jest dobry. Ceny naprawdę niskie, a warunki w hotelu świetne.
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.076s | 12 Queries | GZIP : Off ]