Latanie tańsze niż inne opcje?

Chorwacja? Egipt? Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku za granicą.
no avatar
User

lofft

Posty

3

Dołączył(a)

24 paź 2016, o 15:53

Re: Latanie tańsze niż inne opcje?

Postprzez lofft » 25 paź 2016, o 09:00

Zdecydowanie łatwiej samolotem wsiadasz, niczym się nie martwisz i podróż jest znacznie krótsza jednak czy jest tańsza taka podróż wszystko zależy od tego w jakiej cenie są bilety, warto bukować je z wyprzedzeniem.
Jeżeli już nie mamy pomysłu na to, jak odmienić własne mieszkanie, powinieneś korzystać z wsparcia osób, które zostały pod tym kątem dobrze wyszkolone.
Lofft
no avatar
User

minusiikk

Posty

5

Dołączył(a)

25 paź 2016, o 12:45

Re: Latanie tańsze niż inne opcje?

Postprzez minusiikk » 25 paź 2016, o 12:47

No wiadomo że samolotem taniej, ale trzeba bilet zamówić z dużym wyprzedzeniem.
no avatar
User

Kociewiak-Wycinki_pl

Posty

110

Dołączył(a)

9 gru 2015, o 09:45

Re: Latanie tańsze niż inne opcje?

Postprzez Kociewiak-Wycinki_pl » 27 paź 2016, o 08:33

Bilet samolotowy wcale nie jest zdecydowanie droższy niż przejazd pociągiem czy samochodem, wszystko zależy od konkretnego miejsca do którego się udajemy. Mogę się natomiast zgodzić, że to jest najszybszy i co do tego nie ma wątpliwości.
no avatar
User

gizmo

Posty

66

Dołączył(a)

6 lis 2014, o 12:39

Re: Latanie tańsze niż inne opcje?

Postprzez gizmo » 27 paź 2016, o 14:38

Moim zdaniem nie ma nawet o czym mówić. Samolot jest najbezpieczniejszy i kropka- potwierdzają to wszystkie badania i statystyki. Do tego jest bardzo tanio. Era tanich biletów itp. Najlepiej patrzyć kilka tygodni przez zakupem na eloty.pl tam na bieżąco można znaleźć wszystkie przeceny :)
no avatar
User

Innovation

Posty

35

Dołączył(a)

17 sty 2017, o 20:01

Re: Latanie tańsze niż inne opcje?

Postprzez Innovation » 17 sty 2017, o 20:27

Słyszałem że to ściema z tymi badaniami o bezpieczeństwie lotów. Tyle słyszy się o wypadkach drogowych bo dużo więcej ludzi się w ten sposób porusza. Ponoć jeśli wziąć pod uwagę liczbę pasażerów to już nie jest tak wesoło ... Sam się boje latać i głównie to mnie blokuje przed dalekimi wyprawami. Zrobiłem parę lat temu 6000 km autem po europie i los był w moich rękach a nie 2 nieznanych ludzi w kokpicie.
Najlepszy ranking finansowy w sieci: ranking chwilówek
no avatar
User

parabolistyk

Posty

27

Dołączył(a)

17 sty 2017, o 20:55

Re: Latanie tańsze niż inne opcje?

Postprzez parabolistyk » 18 sty 2017, o 10:20

innovation jeśli się boisz to najbezpieczniej będzie pociągiem. Ostatnio rzeczywiście co chwila słychać o jakiejś katastrofie lotniczej.
Polecam stronę kredyt konsolidacyjny
no avatar
User

Beskidy

Posty

3

Dołączył(a)

19 sty 2017, o 12:05

Re: Latanie tańsze niż inne opcje?

Postprzez Beskidy » 19 sty 2017, o 12:07

Kiedyś też się bałem latać samolotem ale badania pokazują, że samolot to najbezpieczniejszy środek transportu, choć w ostatnim czasie wydaje mi się, że jest więcej katastrof lotniczych.
Romantyczny weekend.
http://www.ropki.eu/
no avatar
User

DworSierakow.pl

Posty

64

Dołączył(a)

27 lut 2017, o 07:21

Re: Latanie tańsze niż inne opcje?

Postprzez DworSierakow.pl » 27 lut 2017, o 08:16

Jeżeli z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym zarezerwujesz bilet na lot, to oczywiście możesz liczyć także na niższe ceny. Wiele zależy od konkretnego kierunku oraz przewoźnika.
no avatar
User

eDom

Posty

367

Dołączył(a)

5 sty 2016, o 21:50

Re: Latanie tańsze niż inne opcje?

Postprzez eDom » 18 mar 2017, o 10:23

Latanie jako przemieszczanie się z miejsca na miejsce jest na pewno najszybsze i najwygodniejsze ale w przypadku wyjazdu na urlop ciekawiej jest samemu zaplanować trasę i pojechać samochodem :)
no avatar
User

ikarski

Posty

4

Dołączył(a)

28 mar 2017, o 14:43

Re: Latanie tańsze niż inne opcje?

Postprzez ikarski » 29 mar 2017, o 07:45

Ja tam wole jechać samochodem, no chyba że gdzieś bardzo daleko od domu to już nie :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.089s | 14 Queries | GZIP : Off ]