Miejsce na większą konferencję (Warszawa)

Ogłoszenia kupię/sprzedam/zamienię i inne.
no avatar
User

lazarus

Posty

264

Dołączył(a)

22 maja 2014, o 07:43

Miejsce na większą konferencję (Warszawa)

Postprzez lazarus » 19 lut 2015, o 18:19

Szukam jakiegoś miejsca, w którym można zorganizować większą konferencję.
Póki co znalazłam coś takiego: http://www.mazurkashotel.pl/konferencje-kongresy.html i tu akurat oferta mi odpowiada.
Nie wiem tylko czy uda mi się zarezerwować coś w terminie, który mnie interesuje. Możecie coś polecić jeszcze innego, żebym miała też jakąś opcję awaryjną?
no avatar
User

Renatka

Posty

26

Dołączył(a)

22 lut 2015, o 13:48

Re: Miejsce na większą konferencję (Warszawa)

Postprzez Renatka » 22 lut 2015, o 13:55

Bardzo fajne miejsce na konferencję :)
no avatar
User

parka

Posty

247

Dołączył(a)

18 lip 2013, o 11:50

Re: Miejsce na większą konferencję (Warszawa)

Postprzez parka » 23 lut 2015, o 08:03

Mi też się bardzo podoba :)
no avatar
User

Pyrland

Posty

52

Dołączył(a)

11 lut 2015, o 16:13

Lokalizacja

Poznań

Re: Miejsce na większą konferencję (Warszawa)

Postprzez Pyrland » 25 kwi 2015, o 20:42

A dorzucę w sprawie konferencji słowo, nie raz nie dwa organizacja konferencji wiąże się z zatrudnieniem do jej celów tłumaczy konferencyjnych. Chodzi o tłumaczenia kabinowe, symultaniczne. Mogę tu polecić biuro tłumaczeń Meritum z Poznania, które na duże doświadczenie w tłumaczeniach ustnych i zwykłych. Może się przyda.
Niestety nie mogę dodać linku. Wpiszcie w googlu: meritum Poznań.
Turystyka bez znajomości języków obcych jest trudna, chyba że turysta dorabia jako tłumacz angielskiego https://www.filolodzy.pl w Poznaniu.
no avatar
User

majesta

Posty

249

Dołączył(a)

6 paź 2012, o 13:19

Re: Miejsce na większą konferencję (Warszawa)

Postprzez majesta » 8 lip 2015, o 12:37

Sal konferencyjnych w Warszawie jest sporo. Jeśli konferencja ma być duża to proponowałabym jednak poszukać czegos na przedmieściach. Będzie o wiele taniej niż w samym centrum Warszawy. Możesz sobie zajrzeć tutaj:
http://www.miejscakonferencyjne.pl/obie ... niowe.html

Na stronie obecnie są obiekty szkoleniowe z całej Polski .Bedziesz mogła latwo wyszukać coś w samej Warszawie albo w miejscowościach otaczających. Zwróć uwagę nie tylko na lokalizację sali ale równiez na wyposażenie danego miejsca. Odpowiednio wyposażona sala to juz podstawa sukcesu.
Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.
no avatar
User

lucky

Posty

233

Dołączył(a)

13 lip 2013, o 15:54

Re: Miejsce na większą konferencję (Warszawa)

Postprzez lucky » 13 paź 2015, o 21:00

Dużą konferencje również można bez problemu zorganizować w centrum, niekoniecznie drożej niż na obrzeżach. Wszystko zależy od lokalu z jakiego korzystamy. Można również skorzystać z firmy cateringowej np. tutaj masz jedną http://fura-smaku.com.pl/catering-na-ko ... szkolenia/ aby wszystko usprawnić.
no avatar
User

Dreptaki.com.pl

Posty

43

Dołączył(a)

16 gru 2014, o 14:40

Re: Miejsce na większą konferencję (Warszawa)

Postprzez Dreptaki.com.pl » 21 paź 2015, o 09:29

W zasadzie masz spore pole do manewru,ponieważ każdy hotel chętnie zorganizuje taką większą konferencję,każdy z nich posiada na to odpowiednią salę oraz zaplecze. Pozostaje jedynie pytanie o cenę.
no avatar
User

gizmo

Posty

66

Dołączył(a)

6 lis 2014, o 12:39

Re: Miejsce na większą konferencję (Warszawa)

Postprzez gizmo » 2 wrz 2016, o 15:12

Kawałek od Warszawy, ale na sporą konferencję miejsce super. Hotel Delfin w Białej Podlaskiej, słyszeliście o nim? Ja też do niedawna nie aż nam firmowe szkolenie tam zrobili. Jestem pod wrazeniem organzacji i miejsca. Wszystko przygotowanie ze strony hotelu jak trzeba, obsługa widać ze przeszkolona, menu róznorodne, sala konferencyjna przestrzenna z dobrym nagłośnieniem. Warto :)
no avatar
User

Damian33

Posty

3

Dołączył(a)

19 gru 2016, o 09:40

Re: Miejsce na większą konferencję (Warszawa)

Postprzez Damian33 » 19 gru 2016, o 09:52

100 km od Warszawy i 50 km od Łodzi znajduje się hotel Magellan, w którym można zorganizować dużą konferencję. Do dyspozycji jest hotel, basen kryty, SPA, osoby przyjezdne mogłyby się zrelaksować w po konferencji.
W pełni wyposażone sale szkoleniowe w centrum Polski
no avatar
User

słowik

Posty

7

Dołączył(a)

18 lip 2019, o 12:22

Re: Miejsce na większą konferencję (Warszawa)

Postprzez słowik » 30 sie 2019, o 21:06

W Warszawie jest bardzo dużo sal które były by dobre na dużą konferencję, nie wiem która była by odpowiednia ale mogę polecić catering z Baru Marina na ul. Chłodnej 64. Mają bardzo dobre jedzenie i spoko ceny :) Dania w sam raz na konferencję .

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.090s | 12 Queries | GZIP : Off ]