Mieszkanie

Ogłoszenia kupię/sprzedam/zamienię i inne.
no avatar
User

Szklanka

Posty

5

Dołączył(a)

20 sty 2019, o 22:49

Re: Mieszkanie

Postprzez Szklanka » 12 paź 2019, o 14:29

Ile ja się nalatałem jak szukałem mieszkania to ja jeden wiem. Szkoda gadać, naprawdę!
no avatar
User

mniamko

Posty

1

Dołączył(a)

18 paź 2019, o 08:57

Re: Mieszkanie

Postprzez mniamko » 18 paź 2019, o 09:26

ja tam wole mieszkanie niz dom !
no avatar
User

tulipan

Posty

1212

Dołączył(a)

17 lut 2016, o 13:00

Re: Mieszkanie

Postprzez tulipan » 1 lis 2019, o 13:13

Ja kupiłam mieszkanie do całkowitego remontu i teraz szukam fachowców, którzy się tego podejmą. Znajoma poleciła mi takiego specjalistę jak elektryk Andrzej Bochenek usługi elektryczne Kraków i okolice: https://www.elektryk.krakow.pl/. Jak sądzicie, czy to dobry pomysł?
no avatar
User

daniel3777

Posty

1

Dołączył(a)

11 lis 2019, o 10:12

Re: Mieszkanie

Postprzez daniel3777 » 11 lis 2019, o 10:16

Jeśli chcielibyście w swoim mieszkaniu coś niezwykłego to zapraszam po dodatkowe informacje . Sam już nie raz tam kupowałem.
no avatar
User

pektos

Posty

124

Dołączył(a)

31 sty 2018, o 12:45

Re: Mieszkanie

Postprzez pektos » 26 lis 2019, o 11:29

Szklanka napisał(a):Ile ja się nalatałem jak szukałem mieszkania to ja jeden wiem. Szkoda gadać, naprawdę!


Teraz szukanie jest łatwiejsze bo wybór nowych mieszkań jest spory. Mi zależy na nowoczesnym osiedlu w spokojnej okolicy dlatego zdecydowałem się na kupno mieszkania na osiedlu Bliżej Gwiazd na Mehoffera. Jest ono świetnie zaprojektowane, na osiedlu będzie park księżycowy i prawdziwe obserwatorium gwiazd z wysokiej jakości teleskopem
no avatar
User

sylwa

Posty

94

Dołączył(a)

29 maja 2017, o 16:52

Re: Mieszkanie

Postprzez sylwa » 28 lis 2019, o 14:02

Każdy moment jest dobry na kupno mieszkania, kuzyn kupił i już je prawie spłacił wynajmem a ja czekałem aż mnie będzie stać, kupię też chyba coś niedużego pod wynajem na osiedlu Modern Tower, mieszkania z widokiem na morze zawsze łatwiej potem wynająć :)
no avatar
User

rezona

Posty

531

Dołączył(a)

24 lip 2016, o 10:58

Re: Mieszkanie

Postprzez rezona » 7 sty 2020, o 12:36

Własne mieszkanie to marzenie wielu z nas, ale wiadomo, nie jest łatwo, zwłaszcza przy tych cenach i naszych zarobkach. Inne problemy to też pogląd banków na klientów, na przykład singli. Czy można dostać kredyt nie mając rodziny? Kliknij, przeczytaj i zobacz jak to jest w tym przypadku i jakie warunki powinno się spełniać. Choć oczywiście jak dla mnie to przede wszystkim dochody będą tutaj najistotniejsze, a nie stan cywilny
no avatar
User

wiktoryna

Posty

317

Dołączył(a)

22 lip 2016, o 08:15

Re: Mieszkanie

Postprzez wiktoryna » 24 sty 2020, o 08:53

A ja bym bardzo chciała zamieszkać w kamienicy na Pradze przy Stalowej 27, to bardzo dobra lokalizacja, bardzo łatwo dostać się z niej do Centrum, no i dzielnica fajna, klimatyczna, dużo się tu inwestuje w ostatnim czasie
no avatar
User

sylwa

Posty

94

Dołączył(a)

29 maja 2017, o 16:52

Re: Mieszkanie

Postprzez sylwa » 2 lut 2020, o 18:43

Szczerze odradzam branie kredytu w obcej walucie. Jak bardzo może on zgubny dotkliwie przekonali się frankowicze, których banki cynicznie oszukały wykorzystując gwałtowny wzrost CHF. Po wyroku TSUE frankowicze zaczęli upominać się o swoje, ale sprawy nie są łatwe. Moją sprawę pilotuje krakowska kancelaria prosperitas która znalazłam tutaj https://anulujkredyt.pl/ Za darmo przeanalizowano moją umowę i przedstawiono plan działania. Ze spotkania w kancelarii wyszłam bardzo podbudowana, bo nie taki bank straszny jak go malują.
no avatar
User

mleczko90

Posty

63

Dołączył(a)

1 paź 2019, o 14:00

Re: Mieszkanie

Postprzez mleczko90 » 26 lut 2020, o 11:54

Teraz warto działać zarówno w duzych i malych miastach - dywersyfikacja portfolio mieszkaniowego. Ceny w duzych miastach sa duzo wieksze niz w małych,ale za to wartość samej nieruchomości teraz jak i w przyszlosci bedzie rosła jesli mowa o np. stolicy
_____________________
https://altiplano.pl/nieruchomosci-mieszkaniowe/
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.067s | 12 Queries | GZIP : Off ]