Mieszkanie

Ogłoszenia kupię/sprzedam/zamienię i inne.
no avatar
User

hania676

3

2 lip 2016, o 13:19

Mieszkanie

Postprzez hania676 » 10 sie 2016, o 22:33

Dobry wieczór,
Szukam mieszkania deweloperskiego we Wrocławiu lub okolicach. Czy możecie mi polecić dobrego dewelopera, który ma solidnie wykonane mieszkania, które sa ustawne, funkcjonalne, zlokalizowane w przyjaznej okolicy no i oczywiście w rozsądnej cenie. Jeśli tak proszę piszcie. Przeszukując Internet natknęłam się na dewelopera ARBET, arbet deweloper który buduje nowoczesne domy i mieszkania we Wrocławiu i okolicach m. in. Siechnice, Radwanice. Inwestycje tego dewelopera bardzo mi się podobają sa jakby połączeniem oryginalnego projektu architektonicznego z atrakcyjną lokalizacją. Pytam gdyż nie wszystkie budynki deweloperskie maja przemyślane projekty, które pozwalają na dowolną aranżację wnętrz.
Pozdrawiam
no avatar
User

rezona

170

24 lip 2016, o 10:58

Re: Mieszkanie

Postprzez rezona » 22 mar 2017, o 08:06

We Wrocławiu rynek deweloperski bardzo teraz kwitnie i raczej ze znalezieniem mieszkania nie powinno być problemu, ja ze swojej strony mogę polecić mieszkanie we Wrocławiu w dzielnicy Krzyki pcg.pl/zobacz-inwestycje/wroclaw-krzyki-ul-ulanska-46-7?t=dostepne, miejsce naprawdę bardzo przyjemne, okolica ładna, z pewnością warta uwagi.
no avatar
User

marman4

9

27 mar 2017, o 14:12

Postprzez marman4 » 28 mar 2017, o 15:53

Jak już szukasz mieszkania i je kupisz to polecam zastanowić się nad tym co zrobić ze ścianami. Według mnie farba jest nudna i nie praktyczna dlatego polecam Ci fototapety 3d, które nie dosć że świetnie odmieniają wnętrze to jeszcze mogą powiększyć optycznie przestrzeń!
no avatar
User

bzdzikos

27

29 mar 2017, o 13:28

Postprzez bzdzikos » 30 mar 2017, o 07:36

Mieszkanie we Wrocławiu brzmi wspaniale! Bardzo lubię to miasto, chociaż bywam tam tylko na wycieczkach. W zeszłym roku również na Nocy Muzeów - polecam!
no avatar
User

wiktoryna

114

22 lip 2016, o 08:15

Postprzez wiktoryna » 2 maja 2017, o 09:33

Jeśli chodzi o Wrocław to ja bym się nie zastanawiała i wybrała Nowe Miasto Różanka, nie tylko dlatego że osiedle będzie ładne i mieszkania o wysokim standardzie i dobrej cenie ale też za szacunek do zabytkowych budynków, młyn będzie rewitalizowany i nie wyburzą go.
no avatar
User

tulipan

94

17 lut 2016, o 13:00

Postprzez tulipan » 13 gru 2017, o 08:46

A co z kwestią urządzenia mieszkania? Co myślicie o dużej ilości obrazów i plakatów na ścianach? Ja ostatnio trafiłam na stronę http://galeriaram.pl/ i bardzo spodobały mi się ich propozycje. Myślę, że takie ramy mogą być też świetną ozdobą wnętrza.
no avatar
User

Benio11

3

9 sty 2018, o 10:23

Postprzez Benio11 » 9 sty 2018, o 10:27

Moim zdaniem w trakcie urządzania mieszkania warto skorzystać z pomocy specjalistów.
Profesjonalne nagłośnienie. Sprawdź naszą szeroką ofertę.
technika 100v