Nad Bałtyk ale nie tylko w Polsce?

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

muszka77

Posty

29

Dołączył(a)

17 kwi 2019, o 20:18

Re: Nad Bałtyk ale nie tylko w Polsce?

Postprzez muszka77 » 17 kwi 2019, o 20:37

W Ahlbecku mniej ludzi :)
no avatar
User

Ewa72

Posty

1

Dołączył(a)

24 cze 2019, o 13:11

Re: Nad Bałtyk ale nie tylko w Polsce?

Postprzez Ewa72 » 24 cze 2019, o 13:18

Polecam Skandynawię linia brzegowa jest tam piękna. Niestety trochę chłodniej niż u nas ale w przypadku Bałtyku zawsze jest zimno
no avatar
User

Ania31

Posty

1

Dołączył(a)

26 cze 2019, o 11:04

Re: Nad Bałtyk ale nie tylko w Polsce?

Postprzez Ania31 » 26 cze 2019, o 11:07

Ja jednak jestem za Polską częścią linii brzegowej. Mamy naprawdę kilka ładnych miejsc które warto sprawdzić
no avatar
User

Kacpi

Posty

1

Dołączył(a)

29 cze 2019, o 15:07

Re: Nad Bałtyk ale nie tylko w Polsce?

Postprzez Kacpi » 29 cze 2019, o 15:11

Bardzo ciekawy pomysł! Nigdy nie myślałem o rejsie, ale może powinienem poważnie się nad tym zastanowić :D
Meble do biura Bydgoszcz w najniższych cenach znajdziesz u nas! Nie wierzysz? Przekonaj się sam!
no avatar
User

majesta

Posty

249

Dołączył(a)

6 paź 2012, o 13:19

Re: Nad Bałtyk ale nie tylko w Polsce?

Postprzez majesta » 1 lip 2019, o 10:09

Sama chciałam wybrać się w tym roku w czerwcu za granice ale widocznie nic z tego nie wyjdzie bo mamy remont ( wybudowaliśmy się i jesteśmy na etapie wykończenia). Aby cały czas nie wynajmować mieszkania i nie tracić na wynajem kasy chcemy jak najszybciej wykończyć oraz wprowadzić się juz na swoje. Będziemy mieli czas w lipcu albo w sierpniu, jeszcze nie wiemy w sumie jak długo będzie trwał ten remont. Ale raczej nie wyobrażam sobie lecieć na wakacje w tych miesiącach z uwagi na temperaturę. Prawdopodobnie wybierzemy się na kilka dni do Gdańska w to samo miejsce, w którym wypoczywaliśmy rok temu. Podobało nam się no i w ciągu tygodnia nie zobaczyliśmy wszystkiego tego co chcielismy w Gdańsku zobaczyć. Polecam ten hotel https://www.accorhotels.com/pl/hotel-33 ... ndex.shtml Bardzo dobry standard.
Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.
no avatar
User

Klara

Posty

49

Dołączył(a)

21 mar 2020, o 12:59

Re: Nad Bałtyk ale nie tylko w Polsce?

Postprzez Klara » 2 lip 2020, o 04:32

Nie wyobrażam sobie w tym roku jechać na wakacje za granicę. Najbezpieczniej i najrozsądniej jest spędzić urlop w Polsce. My wróciliśmy właśnie z wczasów w ośrodku Adamówka w Rewalu wakacjewrewalu.com.pl/wakacje-w-rewalu/ . Spędziliśmy tam super dwa tygodnie - cisza, spokój, blisko do morza. Domki nowe, wygodne, dobrze wyposażone, czyste i zadbane. No i najważniejsze domki są od siebie oddalone na tyle, że bez problemu każdy może wypoczywać na tarasie swojego domku - bezpiecznie. Poza tym w domkach znajdują się dozowniki z płynem do odkażania, a na miejscu można kupić maseczki i rękawiczki.
no avatar
User

KarolMis

Posty

97

Dołączył(a)

9 lut 2021, o 22:03

Re: Nad Bałtyk ale nie tylko w Polsce?

Postprzez KarolMis » 1 mar 2021, o 15:24

A my w tamtym roku spędziliśmy świetne rodzinne wakacje w Dziwnowie nad naszym morzem. Znaleźliśmy super noclegi w - morskachatka.pl piękne domki, cisza, spokój i piękne widoki. Czego chcieć więcej i myślę, że w tym roku również się wybierzemy!
Poprzednia strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.123s | 12 Queries | GZIP : Off ]