Najciekawsze restauracje w Polsce?

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

Various

Posty

124

Dołączył(a)

10 sty 2014, o 10:36

Re: Najciekawsze restauracje w Polsce?

Postprzez Various » 25 kwi 2014, o 12:07

To fakt że jest sporo, ale jadąc do konkretnego miejsca i jasno określając cel podróży - odpowiedź w stylu jest sporo nie jest wcale pomocna. Trudno.. mam nadzieję, że chociaż w przypadku swojej rodzimej miejscowości jesteś zorientowany :) gdzie dobrze zjeść
no avatar
User

kazik5

Posty

12

Dołączył(a)

26 kwi 2014, o 22:55

Re: Najciekawsze restauracje w Polsce?

Postprzez kazik5 » 26 kwi 2014, o 23:10

Trudno odpowiedzieć na to pytanie, bo nie każdy zwraca uwagę na konkretną nazwę restauracji:) Ja byłem kiedyś w bardzo atrakcyjnej restauracji w centrum Zakopanego, ale nie pamiętam nazwy - chociaż doskonale wiem, jak do niej dotrzeć np. z dworca:)
no avatar
User

jagna

Posty

271

Dołączył(a)

1 lip 2013, o 13:35

Re: Najciekawsze restauracje w Polsce?

Postprzez jagna » 10 maja 2014, o 13:05

Ja jakiś czas temu miałam przyjemność gościć się w hotelu Novotel w centrum Krakowa. Zostałam tam zaproszona przez bliskich znajomych. Jedzenie bardzo smaczne - kuchnia głównie polska, niemniej w ciekawym wydaniu ;)
Tutaj możecie sobie poczytać o obiekcie:
http://www.accorhotels.com/hotel-direct ... krakow.htm
Restauracja również nowocześnie wyposażona. Świetny styl, zresztą polecam sobie obejrzeć:
Obrazek
no avatar
User

Various

Posty

124

Dołączył(a)

10 sty 2014, o 10:36

Re: Najciekawsze restauracje w Polsce?

Postprzez Various » 12 maja 2014, o 11:30

Jestem uprzedzony do hotelowych restauracji :)
no avatar
User

trucicielka

Posty

44

Dołączył(a)

9 maja 2014, o 15:47

Re: Najciekawsze restauracje w Polsce?

Postprzez trucicielka » 13 maja 2014, o 09:36

Słyszałam o restauracji Magdy Gessler, która utrzymana jest w prawdziwym, prl*owski stylu i chciałabym chociaż raz do niej pojechać. Nie wzgardziłabym również Atelier Wojechach Amaro, który jako jedyny w Polsce dostał gwiazdkę Michelina.
no avatar
User

majesta

Posty

249

Dołączył(a)

6 paź 2012, o 13:19

Re: Najciekawsze restauracje w Polsce?

Postprzez majesta » 3 lip 2014, o 08:21

Bardzo smaczne swojskie jadło w Warszawie serwują w gospodzie Zalewajka, która znajduje się w miejscowości Konstancin Jeziorna.
Co jakiś czas jeździmy tam z mężem aby co nie co sobie przekąsić. Głównie potrawy kuchni polskiej ze staropolskimi akcentami. Nigdzie indziej nie jadłam tak smacznej kaczki jak właśnie w tym miejscu tak więc polecam szczególnie smakoszom. Szczególnie,że jak na Warszawę nie jest drogo i mozna się najeść.
Pozdrawiam .
no avatar
User

beataxx

Posty

126

Dołączył(a)

19 maja 2014, o 13:11

Re: Najciekawsze restauracje w Polsce?

Postprzez beataxx » 24 lut 2016, o 11:45

Jak ktoś będzie przejazdem na Śląsku to polecam odwiedzić Zabrze i Restaurację Atmosfera. Fajne miejsce i dobre jedzonko za nieduże pieniądze. Organizują też różne przyjęcia okolicznościowe, w tym wesela - może kogoś zainteresuje taka oferta. Jak ktoś ciekawy jak wygląda restauracja można zajrzeć na ich www - http://restauracjaatmosfera.pl
no avatar
User

Eden-Ciechocinek_eu

Posty

310

Dołączył(a)

11 kwi 2015, o 10:15

Re: Najciekawsze restauracje w Polsce?

Postprzez Eden-Ciechocinek_eu » 1 mar 2016, o 08:33

Skoro mowa o ciekawych restauracjach w Polsce,to zapraszamy również do spokojnego o magicznego Ciechocinka,gdzie każdy znajdzie coś dla siebie i spędzi ten czas bardzo miło,aktywnie a komfortowy nocleg zawsze znajdzie się w naszym ośrodku wypoczynkowym Eden :)
no avatar
User

gizmo

Posty

66

Dołączył(a)

6 lis 2014, o 12:39

Re: Najciekawsze restauracje w Polsce?

Postprzez gizmo » 2 wrz 2016, o 15:07

Mi chyba jak dotąd najbardziej przypadła do gustu kuchnia w Karczmie Szymaszkowa w Zakopanem. Ale nie tylko kuchnia, bo oprócz pysznych, regonalnych dań jest tam tak pięknie, bo te widoki zapierające dech w piersiach... uwielbiam góry :D
no avatar
User

skull_crusher09

Posty

5

Dołączył(a)

31 sie 2016, o 19:45

Re: Najciekawsze restauracje w Polsce?

Postprzez skull_crusher09 » 2 wrz 2016, o 19:56

No ta Karczma w Zakopanem jest zarąbista.
Postaw dochodowy sklep online dzięki PrestaShop
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], DuneMaster, malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.060s | 12 Queries | GZIP : Off ]