Najlepsze hotele w Polsce

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

lazarus

Posty

264

Dołączył(a)

22 maja 2014, o 07:43

Najlepsze hotele w Polsce

Postprzez lazarus » 14 sie 2014, o 15:28

W jaki sposób szukacie dla siebie noclegów w hotelach i skąd macie pewność, czy rezerwowany w ciemno hotel będzie tak dobry, jak się reklamuje?
no avatar
User

Agnieszka3

Posty

209

Dołączył(a)

29 sty 2013, o 09:15

Re: Najlepsze hotele w Polsce

Postprzez Agnieszka3 » 15 sie 2014, o 08:14

Wiadomo, że nie zawsze można pojechać w sprawdzone przez siebie miejsce, ale od tego, żeby wybrać dobry hotel są takie stronki jak ta: http://www.hotele.pl/
Jest to baza hoteli wyróżniających się dobrym standardem i wysoką jakością obsługi, dlatego można tam jechać w ciemno.
Poza tym rezerwując nocleg za pośrednictwem tej stronki, można otrzymać zniżkę.
no avatar
User

DacjanQ

Posty

1

Dołączył(a)

18 sie 2014, o 09:05

Re: Najlepsze hotele w Polsce

Postprzez DacjanQ » 18 sie 2014, o 09:08

Najlepszy hotel we Wrocławiu to http://www.hotelbrochow.pl Naprawdę świetne miejsce:)
no avatar
User

DziewczynaBilla

Posty

211

Dołączył(a)

1 paź 2012, o 21:16

Re: Najlepsze hotele w Polsce

Postprzez DziewczynaBilla » 20 sie 2014, o 08:25

Na Brochowie? Toż to dziura...
no avatar
User

Kmm

Posty

7

Dołączył(a)

7 sie 2014, o 09:50

Re: Najlepsze hotele w Polsce

Postprzez Kmm » 28 sie 2014, o 10:18

Brachów sam w sobie nie jest zbyt przyjemny, ale hotelik niczego sobie ; )
no avatar
User

czarde

Posty

1

Dołączył(a)

3 wrz 2014, o 09:19

Re: Najlepsze hotele w Polsce

Postprzez czarde » 3 wrz 2014, o 09:20

Zdecydowanie polecam pensjonat Czarda - mają doskonałą lokalizację w górach i jest to zdecydowanie hotel na wysokim poziomie.
no avatar
User

VillaPalladium.pl

Posty

44

Dołączył(a)

2 sie 2014, o 11:02

Re: Najlepsze hotele w Polsce

Postprzez VillaPalladium.pl » 3 wrz 2014, o 14:41

Do tej listy najlepszych miejsc i hoteli nie sposób nie dołączyć także Villi Palladium z Gdańska,zdjęcia mówią same za siebie,zapraszamy serdecznie i odpowiemy na wszystkie pytania:)
no avatar
User

kominek84

Posty

7

Dołączył(a)

9 kwi 2014, o 15:12

Re: Najlepsze hotele w Polsce

Postprzez kominek84 » 16 wrz 2014, o 11:36

to według mnie jednym z lepiej prezentujących się hoteli jest ten http://www.hotelponiatowski.pl/ , znajdujacy sie pod Warszawą. Nie miałem jeszcze okazji tam być z ale z tego co widzie i co czytałem w opiniach to hotel jest super.
no avatar
User

BalticKorona_pl

Posty

40

Dołączył(a)

18 wrz 2014, o 09:48

Re: Najlepsze hotele w Polsce

Postprzez BalticKorona_pl » 18 wrz 2014, o 10:04

Nie wiem czy jest coś takiego jak najlepszy hotel w Polsce,pod względem komfortu na pewno można wyróżnić tutaj wiele z nich,tych droższych jak i tańszych. Zapraszam takze do naszych apartamentów w Darłowie,na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.
no avatar
User

biedroska

Posty

118

Dołączył(a)

3 mar 2015, o 12:17

Re: Najlepsze hotele w Polsce

Postprzez biedroska » 1 lis 2016, o 19:15

Wybierając hotel zawsze wybieram miejsca sprawdzone, najlepiej przez bliskich znajomych, bo wiem, że mi prawdę powiedzą ;) Jeszcze ważne pod jakim kątem najlepsze masz na myśli, bo mogą być najlepsze pod kątem wczasów rodzinnych, pod kątem konferencji biznesowych, pod kątem krótkookresowego noclegu, pod kątem wesel, pod kątem relaksu... sporo opcji. Ale jeśli miałabym wskazać hotel o wysokim standardzie i najbardziej kompleksowej ofercie i podejściu to z moich obserwacji postawiłabym na hotel Verde Montana w Kudowie Zdrój. Byłam tam, żeby odpocząć, spacery po górach, Kudowie i dużo spa, jacuzzi. Mają bardzo fajne opcje, dbają o klienta, warto przejrzeć opcje pakietów pobytowych, wychodzą bardzo korzystnie cenowo. Dobrze się czułamw tym hotelu :)
Następna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.172s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron