Noclegi nad morzem - Pokoje nad morzem

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

DziewczynaBilla

Posty

211

Dołączył(a)

1 paź 2012, o 21:16

Re: Noclegi nad morzem - Pokoje nad morzem

Postprzez DziewczynaBilla » 9 gru 2012, o 12:18

Przyznam się, że przeglądając różne bazy noclegowe - czy to te nad morzem, w górach czy nad jeziorami,
to czesto brakuje mi na stronach już docelowo zgromadzonych tam ośrodków jakichś filmików z okolicy. Zdjęcia piękne, ale jakby człowiek widział małe video chociaż, albo jakiś wirtualny spacer (dość modna rzecz, coś jak tu robią: http://www.360stopni.eu/), to od razu się takie miejsce inaczej ogląda.
Ma się wrażenie, że okolica "żyje".
Fajnie by było jakby wiecej stron ośrodków nad morzem takie coś u siebie wstawiało.
no avatar
User

Start.Zakopane.pl

Posty

21

Dołączył(a)

9 lis 2012, o 12:47

Re: Noclegi nad morzem - Pokoje nad morzem

Postprzez Start.Zakopane.pl » 29 sty 2013, o 17:39

U nas nie brakuje filmików,podobnie jak zresztą nie trzeba przedstawiać samej okolicy,zobaczcie sami www.Start.Zakopane.pl
no avatar
User

zbychb1

Posty

5

Dołączył(a)

1 lut 2013, o 02:22

Re: Noclegi nad morzem - Pokoje nad morzem

Postprzez zbychb1 » 1 lut 2013, o 02:26

Przymorze to czasem nie dzielnica gdańska?:P
Masz stronę www dowiedz nasz Katalog firm w którym jest wiele kategorii jak zdrowie czy medycyna
no avatar
User

Urbanek

Posty

9

Dołączył(a)

29 paź 2012, o 23:08

Re: Noclegi nad morzem - Pokoje nad morzem

Postprzez Urbanek » 2 lut 2013, o 21:07

Tak, dokładnie :)
Ja noclegi nad morzem szukam tutaj :)
no avatar
User

OW-Akces_pl

Posty

136

Dołączył(a)

27 sty 2013, o 11:48

Re: Noclegi nad morzem - Pokoje nad morzem

Postprzez OW-Akces_pl » 19 lut 2013, o 13:28

Zajrzyj tutaj www.OW-Akces.pl na pewno wybierzesz dogodna dla siebie opcje,oferujemy nie tylko Spa,ale i wczasy odchudzające,więc naprawde warto:)
no avatar
User

Agnieszka3

Posty

209

Dołączył(a)

29 sty 2013, o 09:15

Re: Noclegi nad morzem - Pokoje nad morzem

Postprzez Agnieszka3 » 25 lut 2013, o 12:35

Ja tam lubię mieć wygody jak jadę na wakacje, a ponieważ w tym roku zamierzam udać się nad morze, zaczęłam już powoli szperać (można pomarzyć w lutym o sierpniu :)).
W każdym razie znalazłam ciekawe noclegi w Międzyzdrojach (link dla poszukujących) i być może coś tam sobie zarezerwuję.
no avatar
User

uHeliosa2_pl

Posty

22

Dołączył(a)

10 sty 2013, o 12:33

Re: Noclegi nad morzem - Pokoje nad morzem

Postprzez uHeliosa2_pl » 20 mar 2013, o 14:06

Międzyzdroje to akurat droga miejscowość,oczywiście w sensie zakwaterowania,także polecałbym szukać gdzieś indziej,w końcu takich nadmorskich miejscówek nie brakuje,ktoś wspomniał o Międzywodziu- to bardzo dobry pomysł.
no avatar
User

apartamenty-plaza.pl

Posty

2

Dołączył(a)

28 maja 2013, o 08:36

Re: Noclegi nad morzem - Pokoje nad morzem

Postprzez apartamenty-plaza.pl » 28 maja 2013, o 08:42

Witam,
ja chciałbym Państwu polecić pobyt w mieście zwanym "perłą Bałtyku" czyli Kołobrzeg a jak Kołobrzeg to koniecznie tanie, komfortowe a nawet luksusowe apartamenty dla każdego.
Ceny już od 90zl za dobę za cały apartament 2-pokojowy z łazienka, aneksem kuchennym, balkonem lub ogrodem, garażem salą fitness, internetem itp itd. Posiadamy apartamenty w nowoczesnych kompleksach dla 4 osób w super cenie . Sprawdz nas na www.apartamenty-plaza.pl
Powołaj się na forumturystyczne a otrzymasz minimum 5 % rabatu.
Zapraszamy
no avatar
User

majesta

Posty

249

Dołączył(a)

6 paź 2012, o 13:19

Re: Noclegi nad morzem - Pokoje nad morzem

Postprzez majesta » 28 maja 2013, o 14:00

Zgadzam się z poprzednikiem, że w Kołobrzegu jest przepięknie ;) Odpoczywałam tam w zeszłym roku razem z rodziną i spędziliśmy cudowne wakacje. Bardzo odpowiada mi tamtejszy klimat - duża zawartość jodu i świeże, czyste powietrze.
Kurort jest bardzo zadbany i ładny. Piękne centrum, piaszczyste plaże. I muszę przyznać, że jedzonko również przepyszne - miło jest zjeść smaczną fląderkę tuż przy plaży ;)
Noclegów szukałam w sieci: http://e-wczasy.kolobrzeg.pl/ Największy wybór jest zawsze w necie.
Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.
no avatar
User

Dżozef

Posty

10

Dołączył(a)

17 cze 2013, o 12:37

Re: Noclegi nad morzem - Pokoje nad morzem

Postprzez Dżozef » 17 cze 2013, o 12:45

a z jakimi najniższymi cenami noclegów nad morzem spotkaliście sie?
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.138s | 12 Queries | GZIP : Off ]
cron