Opyla się wynająć apartament zamiast rezerwować hotel?

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

Agnieszka3

Posty

209

Dołączył(a)

29 sty 2013, o 09:15

Opyla się wynająć apartament zamiast rezerwować hotel?

Postprzez Agnieszka3 » 11 sty 2016, o 11:58

Co waszym zdaniem jest bardziej opłacalne: wynajem pokoju w hotelu dla całej rodziny, czy może opcja wynajmu apartamentu?
Porównałam sobie ostatnio te dwa rozwiązania i znalazłam tutaj: http://www.sunandsnow.pl/index.php kilka ciekawych propozycji.
Tym bardziej teraz - kiedy mamy sezon zimowy, są ferie i masa ludzi wybiera się w góry na narty.
Ktoś już korzystał z czegoś takiego?
no avatar
User

lazarus

Posty

264

Dołączył(a)

22 maja 2014, o 07:43

Re: Opyla się wynająć apartament zamiast rezerwować hotel?

Postprzez lazarus » 11 sty 2016, o 13:41

Musiałabyś sobie porównać ile ci wyjdzie za taki wyjazd w obu przypadkach. Inaczej się nie dowiesz.
no avatar
User

Agnieszka3

Posty

209

Dołączył(a)

29 sty 2013, o 09:15

Re: Opyla się wynająć apartament zamiast rezerwować hotel?

Postprzez Agnieszka3 » 11 sty 2016, o 14:17

Sprawdziłam jak to mniej więcej wypada i muszę przyznać, że pensjonaty, takie czystsze i lepsze wypadają niewiele taniej od opcji w Sun&Snow.
Nie wiem czy jest w takim razie sens zabijać się o te kilkadziesiąt złotych, tym bardziej, że widać, że w tych apartamentach jest czyściutko, a w niektórych nawet jest zmywarka! :)
Ewentualnie może być problem z lokalizacją, bo zauważyłam, że przeważnie te apartamenty leżą gdzieś dalej od centrów miast, chociaż da się też i takie oferty znaleźć.
no avatar
User

romekkolodziej

Posty

1

Dołączył(a)

15 sty 2016, o 18:38

Re: Opyla się wynająć apartament zamiast rezerwować hotel?

Postprzez romekkolodziej » 15 sty 2016, o 18:41

Wydaje mi się, że opcja apartamentu może wyjść taniej. Sam ta często rezerwuje noclegi.
no avatar
User

bbookk

Posty

3

Dołączył(a)

15 sty 2016, o 11:25

Re: Opyla się wynająć apartament zamiast rezerwować hotel?

Postprzez bbookk » 16 sty 2016, o 17:07

Wydaje mi się, że tak, pod warunkiem że planujesz dłużzy wypad.
no avatar
User

biedroska

Posty

118

Dołączył(a)

3 mar 2015, o 12:17

Re: Opyla się wynająć apartament zamiast rezerwować hotel?

Postprzez biedroska » 21 sty 2016, o 22:26

Moim zdaniem opłaca się wynająć jakiś w miarę tani hotel, nigdy nie rozumiałam opcji apartamentów. Tyle kasy wydawać tylko po to żeby się przespać w większym pokoju? Bezsens. Np jak byłam z chłopakiem w Wieliczce to w hotelu Koral wynajęliśmy na spoko kasę niewielki pokój i dzięki temu mieliśmy więcej kasy na pamiątki.
no avatar
User

eDom

Posty

367

Dołączył(a)

5 sty 2016, o 21:50

Re: Opyla się wynająć apartament zamiast rezerwować hotel?

Postprzez eDom » 1 lut 2016, o 05:09

biedroska napisał(a):Moim zdaniem opłaca się wynająć jakiś w miarę tani hotel, nigdy nie rozumiałam opcji apartamentów. Tyle kasy wydawać tylko po to żeby się przespać w większym pokoju? Bezsens. Np jak byłam z chłopakiem w Wieliczce to w hotelu Koral wynajęliśmy na spoko kasę niewielki pokój i dzięki temu mieliśmy więcej kasy na pamiątki.


Apartament to nie jest większy pokój :) To większy komfort - często masz tam kuchnię, co dla wielu jest wybawieniem, bo nie każdy lubi się stołować na mieście. A poza tym jeśli jedzie się większą grupą, to wszyscy zmieszczą się w jednym apartamencie.
no avatar
User

Carynska_Bieszczady

Posty

38

Dołączył(a)

3 gru 2015, o 11:15

Re: Opyla się wynająć apartament zamiast rezerwować hotel?

Postprzez Carynska_Bieszczady » 25 lut 2016, o 09:50

Wszystko tak na dobrą sprawę jest kwestią miejsca oraz komfortu jakiego oczekujecie,Waszego budżetu. Można to wszystko połączyć wybierając dobry i sprawdzony nocleg w naszym pensjonacie,zapraszamy serdecznie :)

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.122s | 13 Queries | GZIP : Off ]