Pensjonat Wojciech we Władysławowie

Dział do zamieszczania ofert noclegów, biur turystycznych, przewoźników i innych.
no avatar
User

jarus

Posty

3

Dołączył(a)

8 cze 2012, o 09:28

Pensjonat Wojciech we Władysławowie

Postprzez jarus » 14 cze 2012, o 12:08

Cześć wszystkim! na długi weekend byliśmy z rodzinką we Władysławowie. Udało nam się znaleźć fajny i wcale niedrogi pensjonat - "Wojciech". Cały pobyt wspominamy bardzo dobrze - na śniadania stół szwedzki i bardzo smaczne. W pokojach czysto, a co dla moich dzieci najważniejsze - był także pokój pełen zabawek i innych atrakcji przeznaczonych specjalnie dla nich, więc się nie nudziły. I wcale nie przeszkadzało im, że do plaży musiało podejść kawałek spacerkiem (na szczęście nie są bardzo marudne:) Także generalnie bardzo fajnie i mogę polecić każdemu - http://www.pensjonat-wojciech.pl, a samo Władysławowo też bardzo przyjemne, ehh nie ma to jednak jak w takim nadmorskim kurorcie, gdzie można przejść się po takiej czystej plaży... Aż się rozmarzyłem, najchętniej pojechalibyśmy tam jeszcze raz:) Życzę wszystkim udanych wakacji nad morzem!
no avatar
User

DziewczynaBilla

Posty

211

Dołączył(a)

1 paź 2012, o 21:16

Re: Pensjonat Wojciech we Władysławowie

Postprzez DziewczynaBilla » 10 lis 2012, o 12:07

Władysławo ma swój urok po prostu:)
Ja z tamtych okolic szczególnie dobrze wspominam hotel Spa velaves - niezłe zabiegi na twarz robią (polecam), miłych ludzi, cudowną okolicę i w ogóle no kazdy wie, ze tam jest pięknie!

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.101s | 14 Queries | GZIP : Off ]