Plany na zimę

Chorwacja? Egipt? Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku za granicą.
no avatar
User

HolidayParkZator_pl

Posty

75

Dołączył(a)

15 mar 2018, o 07:29

Re: Plany na zimę

Postprzez HolidayParkZator_pl » 17 paź 2018, o 09:51

A do jakiej miejscowości dokładnie? Pytam bo to może przydać się również pozostałym Użytkownikom na forum. Na zimę polecam tez magiczne i piękne Tatry wraz z Małopolską, nikt nie będzie się tutaj nudził :)
no avatar
User

hipcio

Posty

5

Dołączył(a)

22 paź 2018, o 11:44

Re: Plany na zimę

Postprzez hipcio » 22 paź 2018, o 14:44

Moje zimowe plany w tym roku to Białoruś. Chcę zboczyć trochę z bardzo uczęszczanych kierunków turystycznych i zobaczyć Brześć. Jestem zwolennikiem taniego podróżowania. Wszystko organizuję i załatwiam sam. Już od jakiegoś czasu nieodłącznym partnerem moich wojaży jest autobus ;) Bilety kupuję za pośrednictwem serwisu https://dworzeconline.pl/info/podroze/wyszukaj-polaczenie/polaczenia-autobusowe-z-bialorusia Mam zapewnione wygodne i tanie podróżowanie. Najbardziej zależy mi na twierdzy brzeskiej i zobaczeniu tych ogromnych pomników. Już na zdjęciach robią niemałe wrażenie! Jak wrócę podzielę się zdjęciami.
no avatar
User

Nuts

Posty

53

Dołączył(a)

5 lut 2016, o 18:41

Re: Plany na zimę

Postprzez Nuts » 22 paź 2018, o 17:10

Ukraiński Bukowel cy też Bukovel to fajne miejsce. Jak ktoś ma okazję pojechać to warto. Wiem, że z Wytwórnią Wypraw nie ma problemu i do Bukowel mają w ofercie kilka różnych terminów. Od sylwestra po typowo zimowe. A sam obiekt jest o tyle ciekawy, że pomimo iż to wschodnia lokalizacja, to projekt i wykonanie bardzo zachodnie. Projektowali to Kanadyjczycy a sam sprzęt jest Włoski i Austriacki.
no avatar
User

Elipsa

Posty

68

Dołączył(a)

3 wrz 2018, o 12:02

Re: Plany na zimę

Postprzez Elipsa » 15 lis 2018, o 11:52

Tyle osób poleca Ukrainę na zimę, że aż mnie zaczyna to ciekawić.Zwłaszcza, że wcale nie mam tam daleko. Ciekawe ile będzie kosztował sam wyjazd. I super pomysł z tym Sylwestrem, można urządzić kameralnie z partnerem. No i zrobienie na Ukrainie małych zakupów też by było ekstra - np. miód tam jest jeszcze lepszy niż polski.
no avatar
User

Ruta90

Posty

10

Dołączył(a)

2 maja 2018, o 12:47

Re: Plany na zimę

Postprzez Ruta90 » 19 lis 2018, o 19:07

Elipsa Ukraina to fajne miejsce. Tanio i całkiem przyjemnie. Jak Sylwester to dobrze mieć to zaplanowane/zorganizowane. A jak chcesz jechać na narty to zobacz właśnie Bukowel. Sama się tam wybieram i czytam wszystko co mi wpadnie w ręce o tym kurorcie. I wygląda całkiem sensownie. A że ja mam blisko do Warszawy to zabiorę się pewnie właśnie z Wytwórnią Wypraw. Samochodem nie pojadę bo to koszty. No i u nich drogi są podobno bardzo złe. Szkoda własnego samochodu ;)
no avatar
User

Mel1

Posty

81

Dołączył(a)

20 lis 2018, o 14:46

Re: Plany na zimę

Postprzez Mel1 » 20 lis 2018, o 15:01

W tym roku mam zamiar sobie nieco ocieplić zimę i wybieram się w lutym do Malagi. Mam nadzieje, że pogoda mi dopisze.
no avatar
User

lila2

Posty

226

Dołączył(a)

7 paź 2013, o 11:15

Re: Plany na zimę

Postprzez lila2 » 23 lis 2018, o 13:13

Według mnie zimą warto wybrać się w jakąś ciekawą podróż. Podróżowanie o tej porze roku jest znacznie korzystniejsze. Nie ma nigdzie aż takich tłumów a i oferty wydają się byc korzystniejsze. Zastanawiam się nad takim wyjazdem http://www.wyprawadoindii.pl/ , Indie od zawsze mnie fascynowały więc chciałabym odwiedzić ten kraj.
no avatar
User

Niebieski.com.pl

Posty

51

Dołączył(a)

6 sty 2019, o 17:48

Re: Plany na zimę

Postprzez Niebieski.com.pl » 6 sty 2019, o 21:18

A może tak zmienić plany i pozwiedzać największe miasta w Polsce? Tutaj atrakcji oraz licznych zabytków naprawdę nie brakuje, czego doskonałym przykładem od wielu at może być Kraków. Nocleg znajdziecie u nas w hotelu Niebieskim, komfortowo z dala od zgiełku.. Warto zerknąć :)
no avatar
User

Ruta90

Posty

10

Dołączył(a)

2 maja 2018, o 12:47

Re: Plany na zimę

Postprzez Ruta90 » 24 paź 2019, o 17:00

Nuts napisał(a):Ukraiński Bukowel cy też Bukovel to fajne miejsce. Jak ktoś ma okazję pojechać to warto. Wiem, że z Wytwórnią Wypraw nie ma problemu i do Bukowel mają w ofercie kilka różnych terminów. Od sylwestra po typowo zimowe. A sam obiekt jest o tyle ciekawy, że pomimo iż to wschodnia lokalizacja, to projekt i wykonanie bardzo zachodnie. Projektowali to Kanadyjczycy a sam sprzęt jest Włoski i Austriacki.


W tym roku po raz kolejny tam się wybieramy. I to też z Wytwórnią Wypraw. Fajny dojazd, ośrodek rewelacyjny. Podoba mi się to, że nie ma tam takich kolejek do wyciągów jak u nas. Maja to lepiej zorganizowane. I na pewno nie chodzi o ilość osób, bo jest ich tam sporo. Po prostu jest dużo więcej wyciągów i działają one lepiej.
no avatar
User

jagna

Posty

269

Dołączył(a)

1 lip 2013, o 13:35

Re: Plany na zimę

Postprzez jagna » 30 paź 2019, o 07:47

Sporo podróżuję po świecie,a własnego kraju nie znam :oops:
Pobierowo -tam spędzałam wakacje
Kazimierz - tam bywam ze Skarbkiem - zawsze w tym samym pensjonacie :)
Wilimy nad jeziorem Dadaj

Z zakątków świata :
- mam sentyment do Stanów /Boston, Nowy Jork, Miami, Phoenix / lubię do nich wracać- udało mi się namówić mojego Skarbka na wyjazd do Stanów w przyszłym roku :)
- Portugalia -szczególnie Lizbona, Porto, Covilha - przepiękny kraj, w którym mogłabym zamieszkać na stałe :)
- rafting w Austrii:
https://www.m-canoe.pl/wyjazdy/weekendo ... -w-austrii - organizowany jest przez nich. Możecie tam liczyć na przepiękne widoki.
Obrazek
Na tym polega problem z piciem. Gdy wydarzy się coś złego, pijesz, zeby zapomnieć. Kiedy zdarzy się coś dobrego, pijesz, żeby to uczcić. A jeśli nie wydarzy się nic szczególnego, pijesz po to, zeby coś się działo
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.144s | 14 Queries | GZIP : Off ]