Podróże i praca w jednym?

Chorwacja? Egipt? Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku za granicą.
no avatar
User

DziewczynaBilla

Posty

211

Dołączył(a)

1 paź 2012, o 21:16

Podróże i praca w jednym?

Postprzez DziewczynaBilla » 28 paź 2013, o 07:47

Znacie jakieś programy studenckie w których można się załapać jako student do pracy zagranicą i jednocześnie na różne wycieczki? Czytałam że w jakichs odmianach wymian studenckich cos takiego jest.
?
no avatar
User

Fajnytraper

Posty

13

Dołączył(a)

29 paź 2013, o 08:47

Re: Podróże i praca w jednym?

Postprzez Fajnytraper » 29 paź 2013, o 08:50

Co do wymian studenckich to nie mam pojęcia, ale gdzieś tu na forum już mi mignał adres do:
http://www.jobster.pl/20/13_zasady-work-and-travel-usa - właśnie o pracy i podróżach w USA, ale to dokładniej musiałabyś poczytać na stronie - ja się nie wglębiałem bo już nie jestem studentem, więc i tak się nie załapię:)

Choć chciałbym
no avatar
User

WillaBartek.pl

Posty

66

Dołączył(a)

3 maja 2013, o 14:05

Re: Podróże i praca w jednym?

Postprzez WillaBartek.pl » 31 paź 2013, o 08:25

Takich programów gdzie możesz podróżować i pracować w jednym- jest kilka,trzeba wybrać tylko ten naprawdę sprawdzony i godny polecenia,aby nie czuć się później rozczarowanym. Wcześniej coś takiego było do USA.
no avatar
User

Agnieszka3

Posty

209

Dołączył(a)

29 sty 2013, o 09:15

Re: Podróże i praca w jednym?

Postprzez Agnieszka3 » 4 gru 2013, o 09:17

Słyszałam o tych programach, ale szkoda, że nie są bardziej popularne.
Polscy uczniowie i studenci raczej wyjeżdżają do pracy w przerwach na ferie czy wakacje, a usługi takie jak tanie loty do Birmingham (jak te chociażby: http://www.katowice-airport.com/pl/dla- ... birmingham ) pozwalają szybko dostać się do Anglii i tam złapać pierwszą lepszą pracę.
Oba te rozwiązania są warte uwagi.
no avatar
User

Jastrzebiec_eu

Posty

26

Dołączył(a)

19 paź 2013, o 14:00

Re: Podróże i praca w jednym?

Postprzez Jastrzebiec_eu » 5 gru 2013, o 14:51

Mnie najbardziej ciekawi to jakie wymogi należy spełniac aby móc podróżować i jednocześnie pracowac,tak jak o tym mowa powyżej. Może ktoś się orientuje?
no avatar
User

Kasia100

Posty

5

Dołączył(a)

9 lut 2014, o 17:46

Re: Podróże i praca w jednym?

Postprzez Kasia100 » 9 lut 2014, o 17:53

To bardzo ciekawy temat, chociaż naprawdę bardzo mało się o tym mówi. Koleżanka była kiedyś na takim programie w Stanach i chyba to jeden z najpopularniejszych kierunków, jeżeli chodzi o takie programy. Dobrze, że trafiłam na taki post bo poczytam sobie więcej na ten temat. :)
no avatar
User

fikusmikus

Posty

4

Dołączył(a)

11 lut 2014, o 12:28

Re: Podróże i praca w jednym?

Postprzez fikusmikus » 11 lut 2014, o 12:38

Wydaje mi się że najpopularniejszym programem jest Work&Travel. Tyle tylko, że jest to możliwość wyjazdu tylko do Stanów Zjednoczonych. Osobiście nie korzystałam, ale kolega był i przyjechał bardzo zadowolony. Dość dobra opcją są też zwykłe wyjazdy na Erasmus. Nauki masz mało, więcej czasu zwiedzasz region, a jak Ci jeszcze czasu starczy to możesz załapać się do dodatkowej pracy.
Wybieram Wrocław Lotnisko Parking gdy jadę na wakację.
no avatar
User

mnuwak

Posty

9

Dołączył(a)

25 lut 2014, o 20:12

Re: Podróże i praca w jednym?

Postprzez mnuwak » 4 mar 2014, o 08:47

Moja znajoma też była na tym programie Work&Travel i omeg powiedzieć tyle, ze teraz mieszka w Las Vegas tak sie jej spodobało
no avatar
User

STOPWroclaw.pl

Posty

38

Dołączył(a)

3 gru 2013, o 12:43

Re: Podróże i praca w jednym?

Postprzez STOPWroclaw.pl » 4 mar 2014, o 13:01

A możesz napisać coś więcej na temat tego programu? Bo zapowiada się bardzo ciekawie,tylko na czym polega oraz kto się do niego kwalifikuje? Im więcej szczegółów tym oczywiście lepiej.
no avatar
User

ewelina70

Posty

8

Dołączył(a)

10 mar 2014, o 20:51

Re: Podróże i praca w jednym?

Postprzez ewelina70 » 10 mar 2014, o 20:54

Na Googlach zobacz tam jest cały opis jak to wygląda
Następna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.137s | 14 Queries | GZIP : Off ]