Podróżowanie po kraju

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

lila2

Posty

226

Dołączył(a)

7 paź 2013, o 11:15

Podróżowanie po kraju

Postprzez lila2 » 28 lut 2019, o 15:27

Udaje wam sie w wolnym czasie zwiedzać nasz piękny kraj ? Gdzie najczęściej udaje wam sie wyjechać? Ja mam w planach trochę pozwiedzać, nasze Polskie, ciekawe miejsca. W tym roku wybieram się do Kazimierza dolnego a konkretnie do http://villabohema.pl/ . Wy gdzie planujecie jechać.
no avatar
User

RozaWiatrow.pl

Posty

170

Dołączył(a)

19 paź 2015, o 07:15

Re: Podróżowanie po kraju

Postprzez RozaWiatrow.pl » 4 mar 2019, o 08:53

Polska to faktycznie piękny kraj w którym znajdziemy wiele wspaniałych i wyjątkowych miejsc które można zwiedzić. Polecam zacząć od przepięknego i magicznego Bałtyku, w szczególności Darłowa gdzie odpoczniemy, zaznamy relaksu :)
no avatar
User

bogna

Posty

332

Dołączył(a)

8 kwi 2018, o 11:33

Re: Podróżowanie po kraju

Postprzez bogna » 28 lip 2019, o 17:27

Tak :) ostatnio pojechaliśmy do Rzeszowa na weekend i zatrzymaliśmy się w hotelu Imperium. Bardzo fajnie było, nie dość że sam wypad sam w sobie super to hotel się nam trafił naprawdę komfortowy
no avatar
User

kajtek

Posty

5

Dołączył(a)

29 lip 2019, o 12:56

Re: Podróżowanie po kraju

Postprzez kajtek » 29 lip 2019, o 12:58

Ja chodzę po górach. Dla mnie to najlepsza forma relaksu. I co ważne, mam blisko w swoje ulubione, nie muszę tracić kupę czasu na dojazdy
no avatar
User

ankacegi

Posty

28

Dołączył(a)

16 cze 2019, o 12:08

Re: Podróżowanie po kraju

Postprzez ankacegi » 31 lip 2019, o 19:10

Oj tak, uwielbiam chodzić po górach! Szczególnie z mężem i córką, ale czasem lubimy także coś pozwiedzać. Aktualnie planujemy mały wypad nad morze oraz na Mazury, a po powrocie - z córką chcemy wybrać się na jeden czy dwa dni do Wrocławia lub do Warszawy. Zobaczymy czy się uda :)
no avatar
User

Lukasz99

Posty

1

Dołączył(a)

4 sie 2019, o 18:22

Re: Podróżowanie po kraju

Postprzez Lukasz99 » 4 sie 2019, o 18:26

ankacegi napisał(a):Oj tak, uwielbiam chodzić po górach! Szczególnie z mężem i córką, ale czasem lubimy także coś pozwiedzać. Aktualnie planujemy mały wypad nad morze oraz na Mazury, a po powrocie - z córką chcemy wybrać się na jeden czy dwa dni do Wrocławia lub do Warszawy. Zobaczymy czy się uda :)



Zapraszam do Korycina na Podlasie dużo ciekawych miejsc.

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.107s | 12 Queries | GZIP : Off ]