Noclegi w Warszawie

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

Podroznik561

Posty

1

Dołączył(a)

27 wrz 2013, o 09:34

Noclegi w Warszawie

Postprzez Podroznik561 » 27 wrz 2013, o 09:36

Hej, moi drodzy. Chciałbym podzielić się z wami opinią na temat Cetral Station Hostel w Warszawie. Ich adres to www.cshostel.waw.pl pomimo tego, że to nie jest hostel najwyższych standardów, jestem zadowolony, że się w nim zatrzymałem. Miałem wcześniejsza rezerwację i wszystko było w porządku. Powiadomiono mnie już na początku, że hostel nie ma windy na 3 piętro, ale jeśli chcę mogę wybrać również jeden z kilku innych hosteli tej firmy i tam mają windy. W każdym razie okazało się, ze CSH znajduje się bardzo blisko dworca, bo tylko 250 metrów. Dostałem duży, przestronny pokój, ładnie wyposażony i czysty. Do dyspozycji miałem darmowe wifii. Muszę przyznać, że miło wspominam tam pobyt. Także jakby ktoś się zastanawiał, to polecam.
A czy ktoś z was również tam nocował?
no avatar
User

DziewczynaBilla

Posty

211

Dołączył(a)

1 paź 2012, o 21:16

Re: Noclegi w Warszawie

Postprzez DziewczynaBilla » 29 wrz 2013, o 18:49

i tak wpadłeś tylko po to, żeby nam o tym powiedzieć?
no avatar
User

ania

Posty

25

Dołączył(a)

17 kwi 2013, o 09:59

Re: Noclegi w Warszawie

Postprzez ania » 1 paź 2013, o 18:47

Temat tani hotel warszawa uważam za bardzo przydatny. Od niedawna jeżdżę dość regularnie do stolicy na kilka dni i zdarzało się mi mieć problem ze znalezieniem nie zbyt drogiego noclegu. Najlepiej kierować się opinią innych i wcześniej sprawdzić wszystkie opcje pobytu.
no avatar
User

WillaPodZegarem_com

Posty

10

Dołączył(a)

3 paź 2013, o 13:34

Re: Noclegi w Warszawie

Postprzez WillaPodZegarem_com » 3 paź 2013, o 13:38

Witam Wszystkich na forum. Z doświadczenia mogę napisac,że noclegi w Warszawie są dosyć drogie,a już tym bardziej nie warto szukac w samym centrum kiedy to ceny są bardzo wysokie- tylko obrzeża miasta.
no avatar
User

Duck

Posty

30

Dołączył(a)

8 sie 2013, o 11:49

Re: Noclegi w Warszawie

Postprzez Duck » 7 paź 2013, o 09:10

Bez przesady, w końcu to stolica, więc trzeba się liczyć z tym, że nocleg w jej centrum będzie kosztował więcej niż w innych miastach.
no avatar
User

MichalJ

Posty

1

Dołączył(a)

6 lis 2013, o 11:17

Re: Noclegi w Warszawie

Postprzez MichalJ » 6 lis 2013, o 11:18

Dokładnie. Im bliżej centrum tym droższe noclegi. W piątek nocowałem w Aramisie przy ul. Mangalia za 150zł w jedynce ze śniadaniem. Na dojazd do centrum schodzi 15min autobusem – mniej niż szukanie samochodem miejsca do zaparkowania i na pewno taniej. Wystarczy trochę poszukać. Nocował ktoś z Was w tym hotelu? Macie podobne wrażenia?
no avatar
User

STOPWroclaw.pl

Posty

38

Dołączył(a)

3 gru 2013, o 12:43

Re: Noclegi w Warszawie

Postprzez STOPWroclaw.pl » 3 gru 2013, o 13:27

Tak teoretycznie jest,ale w praktyce niekoniecznie,np nasz hostel położony jest w samym centrum Wrocławia,a ceny są bardzo atrakcyjne,warto zajrzeć i przekonać się samemu.
no avatar
User

adamzawist

Posty

3

Dołączył(a)

12 gru 2013, o 19:46

Re: Noclegi w Warszawie

Postprzez adamzawist » 12 gru 2013, o 19:58

o tak polecam.
U nas możesz nabyć zegarki męskie wszytko o zegarki
no avatar
User

Hotel-Lidia.pl

Posty

57

Dołączył(a)

4 lip 2013, o 11:06

Re: Noclegi w Warszawie

Postprzez Hotel-Lidia.pl » 19 gru 2013, o 12:52

No i ostatecznie udało się wybrać jakiś dobry nocleg czy w dalszym ciągu się zastanawiasz? Jeżeli tak to podaj jak kształtowały się ceny,jaki standard itd. Im więcej szczegółów tym lepiej.
no avatar
User

zientek.junior

Posty

5

Dołączył(a)

19 gru 2013, o 20:49

Re: Noclegi w Warszawie

Postprzez zientek.junior » 20 gru 2013, o 15:18

ja nocuję w hostelu Słuzewiec.
Następna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.067s | 15 Queries | GZIP : Off ]