ZakopaneApartamenty.net.pl

Tutaj można umieszczać informacje o ciekawych serwisach www związanych z turystyką.
no avatar
User

ZakopaneApartamenty

Posty

36

Dołączył(a)

5 wrz 2013, o 17:59

ZakopaneApartamenty.net.pl

Postprzez ZakopaneApartamenty » 22 lis 2013, o 13:37

Zapraszamy na nasza stronę http://www.zakopaneapartamenty.net.pl/
gdzie znajdziecie szeroki wybór komfortowych apartamentów,domków w atrakcyjnej cenie. Teraz z okazji zbliżających się świąt,przygotowaliśmy dla Naszych gości szereg ciekawych promocji,warto sprawdzić to samemu:)
no avatar
User

tomekwapisz

Posty

3

Dołączył(a)

28 lis 2013, o 07:45

Lokalizacja

Skierniewice

Re: ZakopaneApartamenty.net.pl

Postprzez tomekwapisz » 28 lis 2013, o 07:58

Ja właśnie zakopane wybrałem na wakacje w tym roku i w sumie nie żałuje. Pogoda byłą przednia, ośrodek może nie apartamentowiec, ale w sumie to najważniejsze dla mnie były góry. Stronka fajna w sumie ważna jest wyszukiwarka w takich serwisach więc spoko że jest na centralnym miejscu.
Testuje właśnie zamiennik ml-1660. Ciekawe na ile starczy ?
no avatar
User

ZakopaneApartamenty

Posty

36

Dołączył(a)

5 wrz 2013, o 17:59

Re: ZakopaneApartamenty.net.pl

Postprzez ZakopaneApartamenty » 21 gru 2013, o 09:33

dziękujemy za pozytywna opinię,w razie pytan oczywiście jesteśmy do dyspozycji na forum oraz pod numerami telefonów podanych na stronie. Sprawny system rezerwacji pozwala na bezproblemowe wcześniejsze zarezerwowanie miejsca,więc warto:)
no avatar
User

pryzmacik

Posty

19

Dołączył(a)

18 gru 2013, o 09:19

Re: ZakopaneApartamenty.net.pl

Postprzez pryzmacik » 20 mar 2014, o 09:47

Ja w tym roku wybieram się na majówkę do Zakopanego. Zawsze chciałam zobaczyć to cudowne miejsce latem, a nie zimą. Znając życie to jak przystało na jeszcze! nastolatkę pognam od razu na cudowne place zabaw. Szkoda, że u mnie w Katowicach wszystkie takie miejsca są zaniedbane. Tam natomiast widać, że mieszkańcy dbają o to co jest wspólne. A poza tym Zakopane kusi jak zwykle widokami no i piękną przyrodą. Jak na razie muszę jeszcze znaleźć nocleg zakopane, w którym razem z naszym chłopakiem będziemy czuć się komfortowo. W końcu takie "krótkie wakacje" to również odrobina lenistwa i spania do późnych godzin rannych w łóżku.
no avatar
User

majesta

Posty

249

Dołączył(a)

6 paź 2012, o 13:19

Re: ZakopaneApartamenty.net.pl

Postprzez majesta » 14 kwi 2014, o 12:08

Ja również planuję wybrać się do Zakopanego ale raczej nie na tydzień ale na 3-4 dni ;)
Często robimy sobie takie wypady wspólnie z mężem z uwagi na to, że mieszkamy stosunkowo niedaleko tej miejscowości. Gdybyście się chcieli tam wybrać to mogę Wam polecić świetne noclegi:
http://www.accorhotels.com/hotel-direct ... kopane.htm - hotel Mercure moim zdaniem oferuje bardzo wygodne pokoje. Ceny nie są niskie ponieważ pokój kosztuje ok 250 zł, niemniej warto jeśli chcecie spędzić wakacje w dobrych warunkach.
Obrazek
no avatar
User

Medalik36

Posty

5

Dołączył(a)

16 kwi 2014, o 10:48

Re: ZakopaneApartamenty.net.pl

Postprzez Medalik36 » 16 kwi 2014, o 10:52

Ja także polecam ten Hotel. Jeszcze nigdy się na nim nie zawiodłem.
no avatar
User

Desperado

Posty

500

Dołączył(a)

8 lut 2019, o 14:06

Re: ZakopaneApartamenty.net.pl

Postprzez Desperado » 24 maja 2022, o 09:49

Dobre apartamenty ja uwielbiam. Kocham luksus po prostu!!!
______________________________________-
sprytnabestia.pl/tematy-prac-magisterskich-z-fizjoterapii

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.132s | 13 Queries | GZIP : Off ]
cron