Najciekawsze restauracje w Polsce?

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

WillaBartek.pl

Posty

66

Dołączył(a)

3 maja 2013, o 14:05

Re: Najciekawsze restauracje w Polsce?

Postprzez WillaBartek.pl » 21 sty 2014, o 13:58

Wrocław,Warszawa,Kraków,Gdańsk I zakopane- to moim zdaniem miejsca w których można spotkać najciekawsze restauracje z regionalna kuchnią. Co o tym sadzicie? Ceny też nie są zbyt wygórowane.
no avatar
User

Various

Posty

124

Dołączył(a)

10 sty 2014, o 10:36

Re: Najciekawsze restauracje w Polsce?

Postprzez Various » 23 sty 2014, o 09:45

Na prawdę nikt się nie pochwali jakimiś dobrymi restauracjami gdzie można dobrze zjeść ? same autopromocje miast albo wzmianki o kuchniach regionalnych miast, w których pewnie nawet nie byliście.. ;/ np. WillaBartek jaką to regionalną restauracje w ów Gdańsku polecasz, koniecznie opisz jakie to te regionalne potrawy serwują:)
no avatar
User

nosleep

Posty

18

Dołączył(a)

26 sty 2014, o 10:14

Re: Najciekawsze restauracje w Polsce?

Postprzez nosleep » 26 sty 2014, o 10:38

Nie byłem w wielu miastach więc moje doświadczenia kulinarne nie są takie obszerne.
Spokojnie moge polecić w Lublinie- Czarcią Łapę
w zamościu nie ma jako takich restauracji, ale warto sie wybrac do Ontario \
W Warszawie najwieksze wrażenie wywarła na mnie restauracja Five
no avatar
User

Various

Posty

124

Dołączył(a)

10 sty 2014, o 10:36

Re: Najciekawsze restauracje w Polsce?

Postprzez Various » 27 sty 2014, o 09:36

na pewno jeśli nadarzy się okazja i będę w ów miejscach to skorzystam z twoich namiarów :) o to właśnie chodzi, żeby coś polecić i się nie zawieść :) ooo jeszcze nie mogę zapomnieć o Władysławowie tam miejsc do zjedzenia jest pełno ale wybierając restaurację pod sosną macie 100% satysfakcji. Już nie mówiąc, że jest tam tanio, ale te jedzenie świeże, ludzie czekają na wolne stoliki b kto raz był pozostaje wierny :) świeżo i dobrzre tyle w temacie :)
no avatar
User

globtroterrros

Posty

4

Dołączył(a)

27 sty 2014, o 11:11

Re: Najciekawsze restauracje w Polsce?

Postprzez globtroterrros » 27 sty 2014, o 11:15

A co sądzicie o słynnych restauracjach Magdy Gessler? ja osobiście nigdy nie byłem, a z racji, że Gessler jest taką smakoszką, to zastanawiam się czy jej restauracje faktycznie trzymają poziom. Niedługo będę w Warszawie i dlatego zastanawiam się czy warto się w ogóle tam wybierać.
no avatar
User

STOPWroclaw.pl

Posty

38

Dołączył(a)

3 gru 2013, o 12:43

Re: Najciekawsze restauracje w Polsce?

Postprzez STOPWroclaw.pl » 28 sty 2014, o 10:57

Są bardzo dobre,na wysokim poziomie,jednak też weźmy pod uwagę fakt,że jest tam po prostu drogo.. Nie każdego będzie stać na taki obiad czy kolację w tych restauracjach. Wiele ciekawych lokali znajdziecie także we Wrocławiu,zapraszam:)
no avatar
User

pansamochodzik

Posty

8

Dołączył(a)

2 lut 2014, o 10:48

Lokalizacja

Polska

Re: Najciekawsze restauracje w Polsce?

Postprzez pansamochodzik » 2 lut 2014, o 11:26

Jedna z najciekawszych restauracji w Polsce to restauracja Carska w Białowieży. Znajduje się w wyremontowanym drewnianym budynku stacji Białowieża Towarowa i ma niesamowity wystrój przypominający o przepychu na dworze cara. Ceny są bardzo wysokie, ale naprawdę warto odwiedzić to miejsce i spędzić tu miły wieczór.
no avatar
User

Various

Posty

124

Dołączył(a)

10 sty 2014, o 10:36

Re: Najciekawsze restauracje w Polsce?

Postprzez Various » 4 lut 2014, o 11:23

Czy coś bardziej konkretnie w kontekście Wrocławia ? np. z jakiejś włoskiej kuchni którą uwielbiam :)
no avatar
User

kamala03

Posty

2

Dołączył(a)

4 lut 2014, o 13:19

Lokalizacja

Kołobrzeg

Re: Najciekawsze restauracje w Polsce?

Postprzez kamala03 » 4 lut 2014, o 13:35

globtroterrros napisał(a):A co sądzicie o słynnych restauracjach Magdy Gessler?


Ja miałam niedawno okazję odwiedzić jedną z restauracji rewolucjonizowanych przez p. Gessler. Nic do jedzenia tam nie znalazłam, musiałam się zadowolić lodami. Takie menu wymyśliła, że nie dość, że bardzo mało potraw to jeszcze wszystkie wykwintne i drogie (i dla mnie osobiście niesmaczne), nic dziwnego, że restauracja świeci pustkami. A co do restauracji, które należą do p. Gessler to też nie pałałabym zbytnim entuzjazmem - jedna z nich upadła.
no avatar
User

Various

Posty

124

Dołączył(a)

10 sty 2014, o 10:36

Re: Najciekawsze restauracje w Polsce?

Postprzez Various » 5 lut 2014, o 09:04

Jeszcze nie miałem okazji być w żadnej- w Sopocie jest jedna o tej nazwie, ALE okazuje się, że użyczono tylko nazwiska. Ot taki myk marketingowy :P
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.080s | 13 Queries | GZIP : Off ]