Czy warto spędzić urlop zimą nad Morzem

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

Various

Posty

124

Dołączył(a)

10 sty 2014, o 10:36

Re: Czy warto spędzić urlop zimą nad Morzem

Postprzez Various » 23 sty 2014, o 09:53

Jest tak jak mówisz :) zima w górach jest piękna, osobiście bardzo lubię klimat gór zimą, ale w Polsce na narty to się nie wybieram, tutaj jednym wyciągiem wjeżdżają Ci którzy umieją jeździć i Ci którzy deski zakładają pierwszy raz - efekt tego taki, że łatwiej o kuku, a i na wyciągach trzeba swoje wystać. Nijak się to ma do takiej Francji czy Włoch... nom ale wracając do tematu morza to teraz zaczęły się tu prawdziwie mroźne dni lada chwila wszystko pokryte będzie lodem, bardzo ciekawie to wtedy wygląda :D
no avatar
User

Pepperoni

Posty

82

Dołączył(a)

19 gru 2012, o 14:17

Re: Czy warto spędzić urlop zimą nad Morzem

Postprzez Pepperoni » 23 sty 2014, o 10:27

A czy zimą jak morze jest lodem skute to można wchodzić na powierzchnię??
Czy to zakazane?
no avatar
User

Various

Posty

124

Dołączył(a)

10 sty 2014, o 10:36

Re: Czy warto spędzić urlop zimą nad Morzem

Postprzez Various » 24 sty 2014, o 12:44

Heh :) możesz chodzić bo kto Ci zabroni ? Tylko co będzie jak wpadniesz ? Szczerze mówiąc troszkę rozbawiło mnie twoje pytanie... prawda jest taka, że sporo osób nie ma wyobraźni, a niestety na odratowanie przy np. dzisiejszej temperaturze sięgającej -20 szanse na odratowanie masz zerowe..
no avatar
User

ZakopaneApartamenty

Posty

36

Dołączył(a)

5 wrz 2013, o 17:59

Re: Czy warto spędzić urlop zimą nad Morzem

Postprzez ZakopaneApartamenty » 26 sty 2014, o 13:15

Zimą proponuje udać się w góry,gdzie masz stoki,więc narty będą w sam raz. Poza tym tutaj czuć ten klimat i nikt nie będzie się nudził:)
no avatar
User

Various

Posty

124

Dołączył(a)

10 sty 2014, o 10:36

Re: Czy warto spędzić urlop zimą nad Morzem

Postprzez Various » 27 sty 2014, o 09:46

W kwestii Zakopanego to jest super miejsce, sam osobiście uwielbiam, ale na narty specjalnie to bym tam nie pojechał. Wieczne kolejki do wyciągów, więcej czekasz niż zjeżdżasz i kolejna kwestia, że za granicą jest parę wyciągów, które jadą w górę tym samym weryfikując zdolności jazdy narciarzy - u nas nie ma takich możliwości więc i Ci uczący się i Ci jeżdżący dobrze jeżdżą tym samym zjazdem efektem są ciągłe kolizje. Teściowie wrócili właśnie z Zakopanego, to opisywali, że ratownicy na stoku to non stop na sygnale...
no avatar
User

STOPWroclaw.pl

Posty

38

Dołączył(a)

3 gru 2013, o 12:43

Re: Czy warto spędzić urlop zimą nad Morzem

Postprzez STOPWroclaw.pl » 28 sty 2014, o 10:58

Ja zdecydowanie bardziej zimą polecam góry,nad morzem jest zwyczajnie nudno,nie ma pogody,nawet o spacer po plaży trudno jeżeli jest silny wiatr. Odwiedź Wrocław i na pewno będziesz zadowolony.

Pozdrawiam:)
no avatar
User

summerwine

Posty

5

Dołączył(a)

29 sty 2014, o 08:06

Re: Czy warto spędzić urlop zimą nad Morzem

Postprzez summerwine » 29 sty 2014, o 09:19

Hmmm... tak średnio ogólnie przepadam za morzem. Rzadko jeżdżę, jak już to wybieram Międzyzdroje. Nie wiem czy chciałoby mi się tam jechać zimą. Ani to poleżeć i się wygrzać, ani do pospacerować
no avatar
User

Various

Posty

124

Dołączył(a)

10 sty 2014, o 10:36

Re: Czy warto spędzić urlop zimą nad Morzem

Postprzez Various » 29 sty 2014, o 10:27

Zima ogólnie nie sprzyja, jakiejś aktywności w plenerze :P oczywiście jeśli ktoś nie jest prawdziwym sportowcem lub osobą z prawdziwie sportowym duchem. W kwestii spacerów na plaży to fakt wieje straszliwie :), ale to właśnie te wiatry niosą ze sobą najwięcej jodu więc to jest ten okres kiedy warto dla zdrowotności się przechadzać. Jestem przekonany , że we Wrocławiu nie zaproponujesz mi nic innego w tej zimowej aurze czego nie znajdę w 3 mieście :)
no avatar
User

jagna

Posty

269

Dołączył(a)

1 lip 2013, o 13:35

Re: Czy warto spędzić urlop zimą nad Morzem

Postprzez jagna » 30 sty 2014, o 08:09

Ale biorąc pod uwagę obecną pogodę ja radzę wybrać się raczej nad morze niż w góry ;)
Właśnie wróciliśmy z mężem z pobytu w sanatorium i jesteśmy bardzo zadowoleni - spotkały nas świetne warunki, bardzo dobre jedzenie, no i przede wszystkim nieskrępowany relaks i wypoczynek.
Cenowo również na bardzo dobrym poziomie - zapłaciliśmy ok 100 zł za dzień z wyżywieniem i zabiegami za osobę ;)
Wypoczywaliśmy w tym ośrodku: http://wistom.kolobrzeg.pl/ - znajduje się w Kołobrzegu, w spokojnej dzielnicy.
Polecam każdemu kto chce naładować baterie i odpocząć od zgiełku wielkiego miasta.
My na pewno tam wrócimy.
no avatar
User

CentrumWczasowe_pl

Posty

57

Dołączył(a)

30 lip 2013, o 14:05

Re: Czy warto spędzić urlop zimą nad Morzem

Postprzez CentrumWczasowe_pl » 30 sty 2014, o 17:28

Polecam www.CentrumWczasowe.pl gdzie każdy z Was znajdzie coś dla siebie,a miła i fachowa obsługa zawsze chętnie doradzi.
Poprzednia stronaNastępna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.071s | 13 Queries | GZIP : Off ]