Jakie polecicie fajne miejsca pod Warszawą?

Dyskusje na tematy dotyczące turystyki i wypoczynku w kraju.
no avatar
User

majesta

Posty

249

Dołączył(a)

6 paź 2012, o 13:19

Jakie polecicie fajne miejsca pod Warszawą?

Postprzez majesta » 18 cze 2013, o 09:32

Ja na przykład bardzo często jeżdżę ze znajomymi do centrum rekreacyjnego Promenady nad Zalewem Zegrzyńskim : http://www.promenadacountry.pl/sa Rewelacyjne miejsce niecałe pół godzinki samochodem od centrum Wawy ;) Jest tam tyle rozrywek, że po prostu nie sposób się nudzić. Tak więc jeśli kiedyś mielibyście wolny weekend polecam odwiedzić. Są tam liczne sporty wodne, drużynowe i przepyszne jedzenie - w zasadzie nie znam drugiej takiej knajpki która serwowałaby tak smaczną kuchnię amerykańską.
Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.
no avatar
User

Hotel-Lidia.pl

Posty

57

Dołączył(a)

4 lip 2013, o 11:06

Re: Jakie polecicie fajne miejsca pod Warszawą?

Postprzez Hotel-Lidia.pl » 4 lip 2013, o 11:15

Miejsce pod Warszawą- kojarzy mi się tylko Wilanów,ale przez wielu zaliczany jest do jej części,więc nie wiem czy poddałem dobrą propozycję. Najlepiej po prostu udać się nad morze aby całkowicie wypocząć i zresetować się. Zobacz www.Hotel-Lidia.pl
no avatar
User

Roksa

Posty

19

Dołączył(a)

6 lip 2013, o 07:38

Lokalizacja

Krynica-Zdrój

Re: Jakie polecicie fajne miejsca pod Warszawą?

Postprzez Roksa » 6 lip 2013, o 07:54

Pod Warszawą chyba Serock i jego okolice ma bardzo dużo hoteli, spa i innych atrakcji.
Gdybym miała wypoczywać to właśnie tam.
Moim zdaniem https://www.animeholik.pl to najlepsza strona o anime.
no avatar
User

DziewczynaBilla

Posty

211

Dołączył(a)

1 paź 2012, o 21:16

Re: Jakie polecicie fajne miejsca pod Warszawą?

Postprzez DziewczynaBilla » 17 lip 2013, o 20:51

Z podwarszawskich to nie kojarzę nazw,
ale wiem że parę km od centrum jest trzygwiazdkowy hotel w warszawie Best Western Felix - naprawdę niezły i jeśli chodzi o lokalizację, cenę i żarełko:)
no avatar
User

parka

Posty

247

Dołączył(a)

18 lip 2013, o 11:50

Re: Jakie polecicie fajne miejsca pod Warszawą?

Postprzez parka » 18 lip 2013, o 12:24

Trochę się tu tego uzbierało :). Chętnie zajrzę, bo akurat czegoś takiego szukam.
no avatar
User

CentrumWczasowe_pl

Posty

57

Dołączył(a)

30 lip 2013, o 14:05

Re: Jakie polecicie fajne miejsca pod Warszawą?

Postprzez CentrumWczasowe_pl » 30 lip 2013, o 14:12

Pod Warszawą masz kilka ciekawych miejsc,jednym z nich na pewno jest Wilanów,blisko a naprawdę pięknie ze słynnym pałacem,który warto zwiedzić.
no avatar
User

lucky

Posty

235

Dołączył(a)

13 lip 2013, o 15:54

Re: Jakie polecicie fajne miejsca pod Warszawą?

Postprzez lucky » 20 sty 2014, o 11:07

DziewczynaBilla napisał(a):Z podwarszawskich to nie kojarzę nazw,
ale wiem że parę km od centrum jest trzygwiazdkowy hotel w warszawie Best Western Felix[/url] - naprawdę niezły i jeśli chodzi o lokalizację, cenę i żarełko:)


Do Mokotowskiego START Hotel ATOS można łatwo dojechać autobusem, czy to z lotniska lub dworca PKP. Oferują pokoje w kilku wariantach, więc pewnie każdy znajdzie coś dla siebie. Możesz tez korzystając z relaximo.pl znaleźć hostel w Warszawie, jeśli nie masz nic przeciwko tego typu obiektom.
no avatar
User

summerwine

Posty

5

Dołączył(a)

29 sty 2014, o 08:06

Re: Jakie polecicie fajne miejsca pod Warszawą?

Postprzez summerwine » 29 sty 2014, o 09:09

Jakim cudem Wilanów jest pod Warszawą, skoro to jeszcze Warszawa :D Ktoś wspomniał o Zegrzu, super sprawa ale latem gdy słońce grzeje. Jedziemy ze znajomymi, grill do bagażnika i można sobie wypoczywać :) Jesienią to czasem jedziemy pod Łódź do Uniejowa. Kompleks basenów to dobra opcja na zimny dzionek :) Osobiście polecam basen solankowy i sanarium :)
no avatar
User

CentrumWczasowe_pl

Posty

57

Dołączył(a)

30 lip 2013, o 14:05

Re: Jakie polecicie fajne miejsca pod Warszawą?

Postprzez CentrumWczasowe_pl » 30 sty 2014, o 17:30

O tak,to znakomite miejsce jeżeli ktos chce wypocząć i być jednocześnie blisko jeziora,moim zdaniem warto. daj znać na co ostatecznie się decydujesz,tak z czystej ciekawości.
no avatar
User

mnuwak

Posty

9

Dołączył(a)

25 lut 2014, o 20:12

Re: Jakie polecicie fajne miejsca pod Warszawą?

Postprzez mnuwak » 4 mar 2014, o 08:49

DLa mnie kazdemiejsce jest fajne byle z moja rodzinką a ten hotel Felix też mogę polecić bardoz tam ładnie
Następna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.085s | 13 Queries | GZIP : Off ]