nocleg w Warszawie- Camera Hostel

Dział do zamieszczania ofert noclegów, biur turystycznych, przewoźników i innych.
no avatar
User

camerahostel

Posty

1

Dołączył(a)

12 wrz 2013, o 11:41

Lokalizacja

Warszawa

nocleg w Warszawie- Camera Hostel

Postprzez camerahostel » 12 wrz 2013, o 12:05

Szanowni Państwo.

Zapraszam do Hostelu Camera w Warszawie. Hostel mieści się w samym centrum miasta, dzielnica Śródmieście. Posiadamy 95 miejsc noclegowych, w 22 pokojach prywatnych i wieloosobowych. Ceny zaczynają się od 50 złotych w pokojach wieloosobowych, natomiast w cenę pokoi prywatnych wliczone jest śniadanie. Każde piętro Hostelu posiada własne łazienki z prysznicami i w pełni wyposażoną kuchnio/ jadalnię.
Dodatkowo dysponujemy salonem z telewizją satelitarną, grami planszowymi i towarzyskimi, kawa i herbata jest dostępna bez dodatkowych opłat i do woli. Dla naszych gości mamy też darmowe mapy Warszawy. Na terenie Hostelu jest parking dla samochodów osobowych i minibusów. Recepcja jest czynna całą dobę a obiekt jest strzeżony i monitorowany, również całą dobę.
Zapraszamy zarówno klientów indywidualnych jak i grupy. Mamy wieloletnie doświadczenie w przyjmowaniu grup szkolnych, studenckich z całej Polski a także innych grup z zagranicy.
Camera Hostel- tanio jak barszcz, wszędzie blisko, wc czynne
no avatar
User

Fajnytraper

Posty

13

Dołączył(a)

29 paź 2013, o 08:47

Re: nocleg w Warszawie- Camera Hostel

Postprzez Fajnytraper » 29 paź 2013, o 09:13

O raju, ale ten dopisek "tanio jak barszcz, wc czynne" to nie wiem czy mnie tak super zachęca:)
Dość często podróżuję służbowo na trasie Lublin - Warszawa, i w sumie wole hotele trochę wyższej klasy jak np Ibis budget z nocą od 110 zł ( ten: http://www.accorhotels.com/pl/hotel-6401-ibis-budget-warszawa-centrum-przedtem-etap-hotel/index.shtml) , ale naturalnie zdaję sobie sprawę z tego, że niektórzy również powodów finansowych wybierają hostele..
Bądź co bądź tekst "wc czynne" to raczej antyreklama - taka moja sugestia:)
no avatar
User

lucky

Posty

235

Dołączył(a)

13 lip 2013, o 15:54

Re: nocleg w Warszawie- Camera Hostel

Postprzez lucky » 23 sty 2014, o 17:00

Na portalach relaximo.pl, interia/turystyka czy nawet regionalnych Warszawy jest wiele ofert Hoteli. Wystarczy poszukać i na pewno każdy znajdzie coś co mu będzie odpowiadać.
http://www.cartravels.pl/ bagażniki, thule, uchwyty na rowery, bagażniki na narty.
no avatar
User

Kamikarze24

Posty

20

Dołączył(a)

9 lut 2014, o 16:19

Re: nocleg w Warszawie- Camera Hostel

Postprzez Kamikarze24 » 10 lut 2014, o 17:27

110 za nockę trochę drogo.
no avatar
User

Desperado

Posty

544

Dołączył(a)

8 lut 2019, o 14:06

Re: nocleg w Warszawie- Camera Hostel

Postprzez Desperado » 12 cze 2023, o 11:00

Takie noclegi to jest doskonała wręcz sprawa. Ja najbardziej lubię sobie odpoczywać za granicą w hotelach Orbisu.
_______________________________________________________
Tematy prac licencjackich - Marketing

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.070s | 15 Queries | GZIP : Off ]