Kupuj polskie

Coś ciekawego dzieje się w twojej okolicy? Masz jakieś ciekawe aktualne informacje związane z turystyką? Napisz o tym w tym dziale.
no avatar
User

sergi

Posty

2

Dołączył(a)

14 sie 2012, o 10:08

Kupuj polskie

Postprzez sergi » 4 wrz 2013, o 11:08

Myślę sobie, że Polacy nie są chętni do wpierania swego kraju. Wiadomo, że nabywamy produkty tańsze, lecz może powinniśmy większą uwagę zwracać na to co polskie? W sieci jest kampania Patriotyzm Zakupowy. Zdrówka!
no avatar
User

DziewczynaBilla

Posty

211

Dołączył(a)

1 paź 2012, o 21:16

Re: Kupuj polskie

Postprzez DziewczynaBilla » 9 wrz 2013, o 07:31

Nie są, bo nie wiedzą, co polskie.
Wielu myśli że biedronka jest polska, bo tak sugerują reklamy tv,a to kupa prawda...
no avatar
User

Hotel-Lidia.pl

Posty

57

Dołączył(a)

4 lip 2013, o 11:06

Re: Kupuj polskie

Postprzez Hotel-Lidia.pl » 21 paź 2013, o 10:45

Ja także jestem zdania,że warto wspierać to co polskie,ponieważ jest dobre i solidne jakości. Jeżeli zaś chodzi o samą turystykę,to także wybierajmy nasze obiekty wczasowe,jednym z nich jest luksusowy hotel Lidia w Darłówku.
no avatar
User

puszek

Posty

2

Dołączył(a)

23 lis 2013, o 23:00

Re: Kupuj polskie

Postprzez puszek » 1 gru 2013, o 20:55

Też popieram takie akcje, ale z drugiej strony rozumiem ludzi, którzy ledwo wiążą koniec z końcem i wolą iść do Tesco i wydać 50zł na zakupy, które w osiedlowym sklepiku zrobiliby za 60...
Zapraszam do gry, pogra ze mną w gry-przegladarkowe.net.pl? ;)
no avatar
User

Lamorra

Posty

4

Dołączył(a)

12 lis 2013, o 21:07

Re: Kupuj polskie

Postprzez Lamorra » 15 gru 2013, o 14:07

Jestem za, polskie produkty należy wspierać, ma to wpływ na całą gospodarkę ;) Kupuję polskie urządzania agd i rtv, żywność i alkohol, z czystym sumieniem polecam świetne http://winabezalkoholowe.pl/wina/wino_na_wesele,38.html,
no avatar
User

Hotel-Lidia.pl

Posty

57

Dołączył(a)

4 lip 2013, o 11:06

Re: Kupuj polskie

Postprzez Hotel-Lidia.pl » 19 gru 2013, o 12:47

No to też racja,musimy zrozumieć ich sytuacje. Ale poza tym nasze polskie,rodzime produkty są często tańsze niż te zagraniczne,przynajmniej ostatnio zauważam to w sklepach.
no avatar
User

Cichymors_19

Posty

5

Dołączył(a)

6 mar 2014, o 23:44

Re: Kupuj polskie

Postprzez Cichymors_19 » 6 mar 2014, o 23:47

Gdyby w sklepach były osobne działy z polskimi produktami, to myślę że dużo osób by je kupowało, bo by wiedziało gdzie. Widziałam w Leviatanie taki dział z rzeczami francuskimi, więc to nie powinien być problem.
no avatar
User

WillaBartek.pl

Posty

66

Dołączył(a)

3 maja 2013, o 14:05

Re: Kupuj polskie

Postprzez WillaBartek.pl » 7 mar 2014, o 12:26

Teraz nie ma już takiego podziału,a polskie produkty możemy kupić takze za granica- w końcu w ramach UE mamy być jednym wielkim krajem,prawda? :)
no avatar
User

Coly19

Posty

1

Dołączył(a)

11 mar 2014, o 14:03

Re: Kupuj polskie

Postprzez Coly19 » 11 mar 2014, o 14:15

Owszem są Polskie produkty za granicą,z tym że na własnych doświadczeniach:Piwo Niemieckie-0,75 centów,Piwo Tyskie-2,00 Euro. Typowy Niemiec jadąc do Polski kupuje towary ze swojego kraju za taką samą cenę,a my jadąc do nich kupujemy za 3 razy tyle.Jeżeli mamy być jednym krajem,to powinniśmy mieć równowagę cenową jakąś,a nie takie coś.Chociaż tu była też kwestia tego,że te niemieckie piwo to jakieś si*i,a nasze o niebo lepsze.
no avatar
User

Malwin

Posty

6

Dołączył(a)

22 mar 2014, o 07:09

Re: Kupuj polskie

Postprzez Malwin » 22 mar 2014, o 07:20

Zgadzam się z wypowiedzią, że Polacy nie są chętni do wspierania polskiej gospodarki, bo nie wiedzą co jest polskie albo nie wiedzą, że to co z Polski może być równie dobre, jak to co zza granicy. Mamy wiele dobrych firm, które wypłynęły na cały świat - chociażby Reserved, Cropp, House, czy zwykłe polskie marki spożywcze (i owocowe) sprzedawane w biedronce.
Następna strona

Kto przegląda forum

Zidentyfikowani użytkownicy: Bing [Bot], malwinapiorek

© 2009-2015 forum turystyczne na oprogramowaniu phpBB.
[ Time : 0.101s | 13 Queries | GZIP : Off ]